Przesmaczne miejsce z duszą, uśmiechniętymi ludźmi i klimatyczną muzyką. Dania tak obłędne, że po pojawieniu się na stole nikt nie myśli o robieniu zdjęć, wygrywa pokusa jedzenia. Zobaczyć i zjeść trzeba samodzielnie :)
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Kaczerowski ★★★★★
-
Sylwia P. ★★★★★
Krótka i niebanalna karta. Bardzo miła obsługa i pyszne dania. Zdecydowanie polecam.
-
Adam Zbroś ★☆☆☆☆
Na herbatę czekałem 20 minut, na kawę 40 minut, pani nie doniosła cukru. Sztućców na stole nie było, trzeba było się upominać. Koleżanka dostała pizze z zupełnie innego zamówienia. Gdyby była możliwości dałbym 0 ⭐️ Jedna gwiazdka za fajny klimat i ładny nóż i pizzuszke bo dobra. Cukru do herbaty nie dostałem, chociaż i tak się słodzę. Młoda kelnerka nie ogarnięta, starsza bardzo miła i pomocna.
-
Kinga Warwas ★★★★★
Moją uwagę przyciągnęła nazwa i nie ukrywam dużo pozytywnych ocen. Mała karta jak dla mnie tylko na plus - świadczy, że dania są przemyślane, oryginalne i dopracowane. Wina z polskich winnic, cydr i piwo. U nas wybór padł na pierwszy ogień na żurek na kiszonych rydzach - i już wiedziałam, że wizyta bedzie udana. Pyszny, kwaśny, gęsty, tradycyjny żur-podany gorący - już dawno w knajpie nie jadłam tak cieplutkiej zupy ;). Na drugie danie oczywiście schabowy z kością i kapustą, również strzał w dziesiątkę - schabowy na świeżo "klepany" i smażony, kapusta miękka i dobrze przyprawiona, ogóreczki pierwsza klasa. Drugie danie to placuszki bojkowskie(z kiszonej kapusty) - bajka, mam plan wrócić i na pewno zjeść jeszcze jedną porcję. Niestety na deser nie wystarczyło nam czasu, ale może i lepiej bo jest motywacja do powrotu. Obsługa przemiła od otwarcia drzwi do zamknięcia. Dodatkowo super dopracowane wnętrza, świetna zastawa dopasowana do wystroju i klimatu restauracji. Fajnym elementem są papierowe podkładki na stół z wydrukowaną historią kulinarną z różnych regionów. Na pewno wrócę po więcej - fantastyczne miejsce!
-
Curry ★★★★★
Wspaniałe jedzenie, wszystko świeżo robione. Przemiła obsługa i klimatyczne wnętrze. Menu zmienia się co 3-4 miesiące.
-
Joanna Wilczynska ★★★★★
Wspaniałe jedzenie, wszystko świeżo robione. Przemiła obsługa i klimatyczne wnętrze. Menu zmienia się co 3-4 miesiące.
-
przemyslaw popielarski ★★★★☆
Bieżącegl menu mniej zachwyca niż poprzednie nawiązujące do różnych regionów Polski. W sałatce szparagowej znalazł się jeden szparag pokrojony ma 3 części, w makaronie ze szparagami też minimalne ich ilości. Ale ogólnie smacznie, miło, jest klima, jest parking, jest umiarkowanie cenowo. Podpłomyki duże i dobre.
-
Dominika Rejmer-Machowska ★★★★★
Przytulna, rodzinna a co najważniejsze z przepysznym jedzieniem. Wypróbowaliśmy wiele dań z karty i każde było genialne, bardzo dobrze doprawione, zbalansowane. Bardzo ciekawe, niepowtarzalne dania. Restaurację odwiedziliśmy przy okazji urodzin i czuliśmy się wspaniale zaopiekowani. Gorąco polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Śpiewająca Lipka?
Restauracja Śpiewająca Lipka znajduje się przy Zasobna 49, Wawer, 04-862 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Śpiewająca Lipka?
Można skontaktować się z Restauracja Śpiewająca Lipka pod numerem +48 533 371 311
Jak można dotrzeć do Restauracja Śpiewająca Lipka?
Do Restauracja Śpiewająca Lipka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku