Opinie

  1. Dorotka Doda ★★☆☆☆

    Jako miłośnik kuchni włoskiej odwiedziłаm tę knajpe kilka dni temu. Szczerze mówiąc jestem bardzo rozczarowanа tym miejscem, brudna toaleta,podłoga łuszczy się farbą, a nikt nie zwraca na to uwagi, mnóstwo kurzu wszędzie i brudne stoły, obsługa 3/10 Zamówiliśmy pizzę i makaron ze znajomymi, najlepsza była Pepsi. Pizza jest sucha, produkty z Carrefoura,makaron jest bardzo tłusty i rozgotowany, a Pepsi to zwykły napój gazowany. Jestem bardzo rozczarowana tym lokalem. Nigdy więcej tu nie przyjdę i nie będę polecać tego miejsca znajomym.

  2. Katarzyna Zajda ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce, serwowane dania kuchni włoskiej, bazujące na dobrych produktach, czyli na tym co stanowi źrodlo smaków kuchni wloskiej okazały sie dla mnie italofilki miłym zaskoczeniem, warto porozmawiać z Właścicielem; jego historia może być inspiracją dla wszystkich poszukujących swojej ścieżki życiowej. Polecam na spokojny posiłek w ciągu dnia.

  3. ***______Berberykoツ [PL]______*** ★★★☆☆

    Cudowny lokal jak z PRL, z drewnianą zastawą i boazerią, bardzo miła obsługa oraz… poślednia pizza sprawiająca wrażenie, jakby zwiała z lidlowej półki do piekarnika. W pobliżu nie ma gdzie usiąść, stąd ta zawyżona nieco ocena.

  1. Nadia Chodnicka ★★★★★

    bardzo dobre jedzenie-pyszne gnocchi, mila obsługa-pani z kreconymi wlosami . Polecam!!

  2. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Zamówiłam makaron spaghetti bolognese, które z makaronem bolognese nie ma nic wspólnego. Otrzymałam tłusty makaron, jak na zdjęciach. Duża ilość makaronu, ogromna ilość tłuszczu, mięsa niewiele. Gdy doczekałam się w końcu na obsługującą lokal niemiła Kelnerka, nawet nie zapytała dlaczego nie zjadłam tylko przyjęła płatność. Więc dowie się z Google, że pasta była ohydna!

  3. Dymitr Doktór ★★★★★

    Wszystko jak najbardziej w porządku. Klimatyczna włoska restauracja z bardzo dobrym jedzeniem prowadzona przez fajnych ludzi. Robiliśmy tutaj spotkanie wigilijne i wszystko było należycie. Stosunek ceny do jakości odpowiedni, rezerwacja przygotowana na czas, dania podane odpowiednio i przede wszystkim smacznie. Można by trochę mieć uwagi do ogarnięcia obsługi, ale widać, że się starali - więc to bardziej kwestia braku doświadczenia, a nie złego nastawienia.

  1. Aleksandra Chrapek ★★★☆☆

    Mieszane odczucia Klimat samej restauracji fajny, miły wystrój, pizza również jest dobra, jednak obsługa pozostawia wiele do życzenia...Po 10 min żadna kelnerka nie podeszła po zamówienie. Brudne talerze ze stolika obok leżały 35 min po wyjściu gości. Podobnie działo się na innych stolikach. Nie jest to komfortowe. Zestaw przypraw był tłusty i oklejony kurzem.

  2. zbolsky ★★★☆☆

    Dzieciakom smakuje pizza w kształcie myszki miki. Dobre ciasto. Jeżeli chodzi o gnochi z wołowiną i warzywami, risotto z krewetkami i borowikami, makaron z kaczką i warzywami to dla mnie jest to bez przypraw/ takie na jedno kopyto/mdłe. Jak się doda oliwę z oliwek z chilli bądź z czosnkiem to jedzenie nabiera smaku. Ale nie tak powinno być w restauracji. Porcje do najedzenia. Byliśmy dwa razy ze względu na dzieciaki. Jedliśmy lepsze włoskie jedzenie w bardziej przystępnych cenach. Plus za bardzo miłą obsługę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bianco e Verde?

Bianco e Verde znajduje się przy Bobrowiecka 10, Mokotów, 00-728 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bianco e Verde?

Można skontaktować się z Bianco e Verde pod numerem +48 519 000 350

Jak można dotrzeć do Bianco e Verde?

Do Bianco e Verde można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements