Opinie

  1. Arl.a B ★☆☆☆☆

    Sushi w smaku było okej, problem pojawił się po zjedzeniu. Brzuch zaczął bardzo boleć i nie mogłam wyjść z toalety. Obstawiam, że surowy łosoś był nie świeży.

  2. TheGlorka ★★★★★

    Rewelacyjne sushi ! Świeże, w dobrej cenie i mega smaczne ! Polecam !

  3. Krzysiek ★★☆☆☆

    Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii zamówiony set Uramaki Gold - ryż rozpadał się, uramaki z awokado mdłe do odratowania jedynie duża ilością wasabi. Cena nie równa jakości. Z calego zestawu najlepszy był węgorz.

  1. Lokasenna24b GreenLeaf ★★★★★

    Pan obsługujący bardzo uśmiechnięty,miły i bardzo dobrze mi doradził co kupić:) Zamówiłam Set Uramaki. Dla dwóch osób w sam raz! Było pyszne :) Jak tylko będę w centrum to wstąpię ponownie! Lokal mały, w podziemiach dworca centralnego od strony mariotta, ale bardzo miła atmosfera dzięki Panu! Dziękuję! I do zobaczenia!

  2. Martyna Jedut ★★★★★

    Sushi przepyszne, moja prośba o zamianę nigiri z krewetki na łososia została wysłuchana i poprawiła mi humor, bardzo dziękuję. Bardzo polecam i bede zamawiała czesciej! :)

  3. Pola B ★★★★★

    Sushi bardzo smaczne, cena 25 za zestaw którym można już trochę uspokoić żołądek, sam lokal w przejściu w tunelu (malutki/kiosk, dwa stoliki jednoosobowe w środku) więc raczej na wynos.

  1. Sara Chojnacka ★★★★★

    Postanowiłam odwiedzić to miejsce po raz drugi i wyszłam równie zadowolona, co poprzednim razem (o ile nie bardziej... :)). Świeżo i pysznie, rolki są naprawdę dobrze zrobione. Sam lokal jest mały, ale zadbany. Super miejsce, aby zjeść poczas przerwy lub przyjść po pracy. Na pewno jeszcze kiedyś zawitam :) Ps. Ślę pozdrowienia dla sympatycznej Pani z ciemnymi włosami. Dziękuję raz jeszcze za umilenie mi wieczoru :)

  2. Wiktor Osial ★★★★★

    Zwstawik sushi z uber eatsa. 2 x lunch + gratis za zamówienie 50 PLN +. Smaczne, dużo. Ryba świeża. Wasabi dobre, takie jak ma być, a nie bezsmakowa masa. Polecam, problem z dostawą czekalem 2,5h. Ale to raczej wina ubera

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fresh Roll Sushi?

Fresh Roll Sushi znajduje się przy Aleje Jerozolimskie 65, Śródmieście, 00-697 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fresh Roll Sushi?

Można skontaktować się z Fresh Roll Sushi pod numerem +48 507 535 607

Jak można dotrzeć do Fresh Roll Sushi?

Do Fresh Roll Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements