Niesamowite jedzenie ! Zdecydowanie najlepsze sushi w Warszawie. Próbowałem naprawdę wielu, może nawet wszystkich znaczących, ale jest tylko jedno sushi zushi. Bogate menu, niesamowite kompozycje sushi i przepyszne dania kuchni gorącej. Spicy beef, maki z toro i maki z ośmiornicą to mój top pick, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Koncepcja baru gdzie sushi master przygotuję dla was coś niepowtarzalnego to niesamowite doświadczenie. Jedyne miejsce w Warszawie które może coś takiego zapewnić na najwyższym poziomie. Serwis top of the top, profesjonalnie z kulturą i na poziomie. Miejsce ma bardzo długą historię i niepowtarzalny klimat, idealne na każdą okazję. Romantyczna kolacja czy spotkanie biznesowe dla 10 osób, każdy będzie zadowolony. Jeszcze raz polecam i uważam że to jest obowiązkowy przystanek na kulinarnej mapie Warszawy !
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Kornas ★★★★★
-
yoshi ★★★★★
Pyszne sushi oraz drinki, świeże składniki, miła obsługa, bardzo szybko podane. Polecam!
-
Iga ★★★★★
Bardzo dobre sushi, jedno z najlepszych w Warszawie jakie mialam okazje próbować. Ryż bardzo dobry, ale wypelnienie rolek, proporcje i jakość fenomenalna. Wzieta osmiornica idealnie przygotowana, zupelnie nie gumowa, mięso idealne, tatar z tuńczyka w strukturze kremowy, w smaku pikantny nie zbyt ostry. Idealny balans. Koniecznie rolka z tatarem do powtórzenia i kolejne pozycje do testów, bo menu szerokie i zachecajace. Ceny nie są niskie, ale jakość adekwatna i porcje rowniez. Wnętrze restauracji również robi bardzo dobre wrażenie mimo brania na wynos.
-
Sebastian Czyżo ★★★☆☆
Jedzenie w restauracji jest generalnie dobre i estetycznie podane, co na pewno zasługuje na plus. Niestety, ceny są zdecydowanie zbyt wysokie w stosunku do oferowanych doznań smakowych i atmosfery, która nie wyróżnia się niczym szczególnym. Miejsce ma potencjał, ale stosunek jakości do ceny pozostawia sporo do życzenia.
-
Weronika Daniłowska ★★★★☆
Wysokiej jakości japońska kuchnia. Elegancki lokal i zaangażowana obsługa. Zdecydowanie watro tu spróbować sałatki z krewetek i awokado :) Jednocześnie wychodząc z tej restauracji, czuje się pewien dysonans pomiędzy tym czego się doświadczyło, a wizerunkiem tego lokalu, i tym że jest on znany jako jeden z najdroższych w Warszawie. To na prawdę fajne, nowoczesne miejsce z pysznym jedzeniem. Ale wciąż musi wypracować coś wyjątkowego do czego klient będzie chciał wracać.
-
Michał One ★★★★★
Sushi trzeba przyznac ze pyszne. Lokal przyjemny, obsluga kompetentna. Ceny wysokie, ale jakosc musi isc w parze z cena.
-
Gosia ★★★★★
Najlepsze sushi w Warszawie. Uwielbiam sushi i byłam w wielu miejscach ale w tym miejscu jedzenie jest najsmaczniejsze. Zdecydowanie polecam!
-
Ewa Teo ★★★★★
Po dlugiej przerwie wpadliśmy na obiad do naszej kiedyś ulubionej suszarni zamówiliśmy min.sushi z czarnego ryżu z ośmiornica wg mnie rewelacja,choć w daniu przeważa smak slodki , zupe z owocami morza na ostro , szkoda że to jednak mala porcja jak na cene 38 zl ,reszta dań bez szału poprawna . Nie jest to ten lokal sprzed lat , zmieniła się formuła lokalu, mniejsza oferta na sushi , sporo dań obiadowych , niestety jest bardzo drogo , obsługa zawsze czujna ,bardzo sprawna i dobrze poinformowana co do serwowanych dań
-
P. S. ★★★☆☆
Czy podawane tu sushi, tatary, zupy i inne dania są pyszne? Tak. Czy miejsce ma klimat i dobrą, kompetentną obsługę? Tak. Czy porcje tutaj są tak naprawdę nieduże? Niestety tak. Czy na dokładkę to miejsce jest najdroższą suszarnią w Warszawie? Niestety tak. Czy polecam? Jedzenie tak, ale niestety nie jest ono oderwane od cennik a ceny są z kosmosu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sushi Zushi Żurawia?
Sushi Zushi Żurawia znajduje się przy Żurawia 6, Śródmieście, 00-503 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sushi Zushi Żurawia?
Można skontaktować się z Sushi Zushi Żurawia pod numerem +48 887 777 767
Jak można dotrzeć do Sushi Zushi Żurawia?
Do Sushi Zushi Żurawia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku