Opinie

  1. Biuro Obsługi Studenta ★★★★★

    to było najlepsze sushi jakie jadłam, szef kuchni jest cudownym człowiekiem, który mnie wysłuchał i nie dość, że przystał na moje drobne zmiany (rolka bez tego czy tego, w zamian to lub to) to jeszcze sam zaproponował różne inne wariaty. dzięki temu Panu odkryłam jaka jest moja ulubiona rolka. za co jestem wdzięczna na maxa! wcinaliśmy z mężem aż się Nam uszy trzęsły:) dodam, że ceny są też świetne. dzień wcześniej byliśmy w restauracji sushi, w której były znaczenie znacznie wyższe ceny, a jakość klimat i smak nie dorównują nawet w ułamku tej restauracji :) jeśli to czytasz to dziękuję i najserdeczniej pozdrawiam! ❤️

  2. Like to travel ★★★☆☆

    Zamówiłam rolki – nie było kolejki, a czekałam dość długo. Część się rozpadała, więc ogólnie średnio. Obsługa miła i uprzejma.

  3. Adrianna Blanka ★★★★★

    Przy okazji wizyty w Elektrowni skusiliśmy się w końcu na spróbowanie tutejszego sushi - to był strzał w dziesiątkę! ✨ Wszystko przygotowywane jest tak naprawdę na naszych oczach, więc mam pewność co do składników jakie znajda się na moim talerzu. Duży wybór rolek, a obsługa chętnie pomoże w wyborze i podpowie coś od siebie. Na pewno wrócimy nie raz!

  1. James Artur Kamiński ★★★★★

    Bardzo dobre sushi, tatar z łososia świeży i dobrze przyprawiony. Polecam na 5+

  2. Marta M ★★★★★

    Przepyszne sushi! Wszystkie składniki świeże i dobrej jakości. Panowie z obsługi bardzo pomocni w wyborze idealnego zestawu! ❤️ Na pewno jeszcze tutaj wrócimy!

  3. Cześć, Krystian po tej stronie ★★★★★

    Kolejny lokal Kimi i kolejny raz jestem zadowolony z wizyty :) tym razem sushi zabraliśmy do domu. Miła obsługa która pomogła dobrać odpowiedni zestaw oraz dość szybki czas realizacji

  1. Marcin Świątek ★☆☆☆☆

    Najgorsze sushi jakie jadłem w życiu. Co gorsze zaprosiłem na nie znajomych. Bez smaku, podane fatalnie. Imbir zeschnięty jakby tydzień nie widział marynaty. Zupa Miso... to jakieś popłuczyny z kawałkiem glona. I cena za średni zestaw i jedną zupę 110zł. Stracony niedzielny wieczór.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kimi Sushi Elektrownia Powiśle?

Kimi Sushi Elektrownia Powiśle znajduje się przy Dobra 42, Śródmieście, 00-312 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kimi Sushi Elektrownia Powiśle?

Można skontaktować się z Kimi Sushi Elektrownia Powiśle pod numerem +48 500 870 270

Jak można dotrzeć do Kimi Sushi Elektrownia Powiśle?

Do Kimi Sushi Elektrownia Powiśle można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements