Bardzo dobrze wykonana usługa (strzyżenie). Dostałem się z "ulicy" - bez wcześniejszego zapisu Cena ani niska ani wysoka - w moim wypadku 35 PLN ( edit 2025 r. - 45 PLN) Wystrój lokalu: jak dla mnie brak wystroju (wszystko od sasa do lasa) Obsługa bardzo miła i moim zdaniem kompetentna ********************************************************************** Edycja 31.12.2025 Niestety, przyszedłem 13.45, salon niby czynny do 14.00, w środku poza Fryzjerką nie ma nikogo i nie udało mi się ostrzyc, bo Pani właśnie wychodziła... ***************************** Coraz mniej można to miejsce polecić, tym bardziej, że godziny otwarcia są zupełnie inne niż w wizytówce i są każdego dnia inne..
Opinie
-
Grzesiek Narojczyk ★★☆☆☆
-
Grzegorz Browarski ★★★★☆
Salon fryzjerski oferujący, moim zdaniem, bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Pracujące w nim panie są bardzo profesjonalne, a jednocześnie miłe i przyjazne. Ponieważ przeprowadziłem się do innej części miasta, nie byłem tutaj od kilku lat, ale pozytywne wspomnienie w mojej głowie i tak pozostało.
-
Kirill Hrytsenko ★★★★★
Wczoraj miałem kolejną wizytę. Byłem u fryzjerki Julii i byłem bardzo zadowolony, szybko i sprawnie ścięła włosy. Byłem u niej już trzeci raz i przyjdę ponownie =) Wszystkim polecam ten salon!
-
Kyrylo Hrytsenko ★★★★★
Wczoraj miałem kolejną wizytę. Byłem u fryzjerki Julii i byłem bardzo zadowolony, szybko i sprawnie ścięła włosy. Byłem u niej już trzeci raz i przyjdę ponownie =) Wszystkim polecam ten salon!
-
Basia Kusmierz ★☆☆☆☆
Koszmar , wyzwiska , zmieniane ceny usług 3 x , nie umie obcinać , szarpie włosy a mycie to wgl kompletna laska
-
Maciej Kamienik ★☆☆☆☆
Nie polecam , Dziś byłem z synem...pani Polka. Pełno schodów musiałem pojechać do drugiego fryzjera wyrównać.nie mają pojęcia o strzyżeniu.
-
Dorota Skalska ★☆☆☆☆
Tak drogiego fryzjera to nie widziałam nigdy obcięcie włosów 3cm i grzywki 50zl bez umycia trwało to może 10 mi
-
Renata Socha ★★☆☆☆
Pani fryzjerka spaliła mi włosy robiąc refleksy. Rozjaśniacz na moich cieniutkich pasemkach był zamiast 20 minut, 50 minut! Okazało się, że w salonie nie jest podłączona woda do nowego fotela i nie ma jak zmyć farby z moich włosów do pasa. Miał przyjechać szef, ale mu się nie spieszyło. Była interwencja telefoniczna. Niepoważne podejście szefostwa, że zostawili salon w sobotę przez 2 h 8-10 bez wody!Do tej pory boryka się ze skutkami tamtej majowej wizyty. Nie polecam. PRL.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio Piękności?
Studio Piękności znajduje się przy Obozowa 61, 01-418 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio Piękności?
Można skontaktować się z Studio Piękności pod numerem +48 226 668 405
Jak można dotrzeć do Studio Piękności?
Do Studio Piękności można dotrzeć, korzystając z poniższego linku