Opinie

  1. Rafał Kozień ★☆☆☆☆

    Masakra. Kupiłem dziś karmę mokrą dla psa - przeterminowana. Nie polecam

  2. Wlodek Wojda ★☆☆☆☆

    Wczoraj kupiłem trzy rybki Platki. Jak to możliwe że po trzech godzinach dwie zdechły, trzecia żyje. Mam w akwarium już rybki i czują się dobrze.

  3. Lena ★☆☆☆☆

    okropne warunki, chomiki przerażone, pan ktory nam go podawal tak go sciasnal ze az chomik zapiszczal, kroliki trzymane w okropnych warunkach w zaplesnialych akwarium, nie polecam radze nie kupowac i nie wspierac tego sklepu

  1. Justyna Mazur ★☆☆☆☆

    Niestety zwierzęta żyją w tragicznych warunkach. Bez wody i odpowiedniego jedzenia. Króliki bez siana, które jest im niezbędne w diecie. Jak widzę nic się nie zmienia na przestrzeni lat...

  2. Emi ★☆☆☆☆

    Zwierzęta zaniedbane trzymane w okropnych warunkach. Nie dostanie się tam zdrowego zwierzaka, jeżeli ktoś nie chce od razu biegać po wetach albo żegnać zwierzaka to lepiej odpuścić.

  3. Paulina Królik ★☆☆☆☆

    Nie polecam!! Kroliki trzymane w AKWARIUM, bez grama siana, nie mają możliwości ruchu, nie mają dostępu do powietrza. Karygodne. Dodatkowo właściciel usuwa wszystkie negatywne opinie, co jest żałosne. Mam nadzieję, że odpowiednie organy się zainteresują tym sklepem.

  1. Mirela Afeltowicz ★☆☆☆☆

    Poprostu dramat ! Jak można będąc właścicielem sklepu zoologicznego trzymać zwierzęta w takich warunkach tacy ludzie nie powinni mieć do tego prawa króliki bez jedzenia i picia Aż chce się płakać:((

  2. Nikola Rafalska ★☆☆☆☆

    Króliki żyją w okropnych warunkach, aż żal na nie patrzeć... Właściciel sam sobie dodaje pozytywne opinie z nieprawdziwych kont, żeby zawyżyć poziom opinii sklepu zamiast przyznać się do błędu. Kompletny brak profesjonalizmu! Omijajcie ten sklep szerokim łukiem!

  3. Luiza Wojtczuk ★☆☆☆☆

    Okropne warunki dla zwierząt, brak wody dla królików i świnek morskich, mają bardzo mało miejsca i bardzo zły dostęp do świeżego powietrza. Sprzedawca był w szoku kiedy powiedziałam mu że głównym pożywieniem królików jest siano, akwaria dla królików, świnek, chomików nie są sprzątane tak często jak powinny, miejscami występuje pleśń.

  1. Klaudia Łapacz ★☆☆☆☆

    BARDZO, ALE TO BARDZO NIEPROFESJONALNE JEST USUWANIE NEGATYWNYCH OPINII ZAMIAST PO PROSTU PRZYZNAĆ SIĘ DO BŁĘDU!!!!!!!! Sklep nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę, ale cóż...zero się nie da. Proszę samemu zamknąć się w małym akwarium i powiedzieć jakie są Pańskie odczucia :) A jeśli ktoś uważa, że warunki i sposób podejścia do zwierząt jest PROFESJONALNE to nie chcę wiedzieć jakie warunki panują u waszych zwierzaków... WSTYD, ŻE KTOŚ MOŻE PROWADZIĆ TAKI ''BIZNES'' Edit: To bardzo ciekawe, ze teraz, kiedy wyszło w jaki sposób trzymane są zwierzęta nagle pojawia się mnóstwo 5 gwiazdek i komentarze typu "super warunki XD

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Zoologiczny Kameleon?

Sklep Zoologiczny Kameleon znajduje się przy aleja Armii Krajowej 29, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Zoologiczny Kameleon?

Można skontaktować się z Sklep Zoologiczny Kameleon pod numerem +48 224 236 904

Jak można dotrzeć do Sklep Zoologiczny Kameleon?

Do Sklep Zoologiczny Kameleon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements