Girls polecam serdecznie usługi w 3Warszawa!! Za każdym razem wychodzę zachwycona z mani/pedi i rzęs, szczególe polecam Diane i Anie!
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Janieszwska ★★★★★
-
Paulina Grządkowska ★★★★★
Salon 3Warszawa jest moim stałym miejscem jeśli chodzi o rzęsy, brwi, mani i pedi ❤️❤️ chodząc do Pauliny czuje się w pełni otoczona opieką i zawsze moje rzęsy i brwi wyglądają idealnie. Robiąc mani i pedi u Agaty nigdy nie miałam problemu mimo długiego noszenia. Salon polecam całym serduchem jest to jedyne miejsce w którym mocno dba się o klienta !!! Nawet ulubiony serial na Netflix można obejrzeć podczas mani ;) polecam również obserwować Instagrama bo wpada info o wolnych terminach w danym dniu ;)
-
Aleksandra Jaźwińska ★★★★★
Od ponad dwóch lat chodzę do Pauliny na hennę brwi i za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona. Paulina potrafi idealnie dobrać kształt brwi do twarzy oraz kolor henny. Nawet jak trzeba przełożyć wizytę, Paulina stara się dopasować termin pod klientki. Bardzo polecam :)
-
Oliwia B ★☆☆☆☆
Do tej pory bylam zadowolona z usług salonu, natomiast to jak zostałam potraktowana w dniu dzisiejszym zadecydowało o podzieleniu się opinią. W dniu dzisiejszym została anulowana moją wizyta na godzinę przed jej rozpoczęciem gdzie bylam juz w drodze do salonu. Dzisiejsza wizyta była zaproponowana przez Panią Paulinę po tym jak poniedziałkową również została odwołana na 3h przed jej rozpoczęciem. Ja rozumiem że można być chorym itd, nie mam co do tego pretensji. Ale proponowanie samemu wizyty i odwołanie jej beż słowa wyjaśnienia, jedynie przez booksy na godzinę wcześniej jest brakiem jakiegokolwiek szacunku. Pani Paulina zostawiła mnie w dniu wyjazdu na lodzie gdzie wiedząc wcześniej mogłabym zarezerwować wizytę u kogoś innego. Przejechalam cale miasto przed 8 rano na darmo liczac ze to bład aplikacji bo na wysłana wiadomosc w tej sprawie nie dostałam odpowiedzi. Czytając inne komentarze widzę że to nie pierwsza sytuacja że Stylistka nie pojawia się lub odwołuje wizytę w ostatniej chwili. Jestem na prawdę bardzo rozczarowana takim zachowaniem.
-
Julia B ★☆☆☆☆
Dramat. Po niecalej dobie, 3 paznokcie były odpryśnięte. Po tygodniu prezentują się jak na zdjęciach poniżej. Nigdy, przenigdy, moje paznokcie nie wyglądały w taki sposób po salonie. 130 złotych poszło do kosza, bo nawet tygodnia w spokoju nie mogłam ponosić tych paznokci. Na booksy dostałam odpowiedź, że mogłabym się zgłosić na poprawę. Ale co z tego, że poprawiono by mi paznokcie które się zepsuły w ciągu doby jeśli kolejne zaczęły lecieć w kolejnych dniach? Nie polecam, jest mi bardzo przykro i dawno nie byłam tak zawiedziona jakimś wykonaniem hybryd.
-
Gabriela Kurczek ★☆☆☆☆
umówiłam się na paznokcie na godzinę 9:15 ,będąc pod drzwiami lokalu gdzie nikt mnie nie wpuścił dostałam informacje na booksy ze moja wizyta została anulowana. Czy to jest zart przepraszam bardzo? Jak można się tak nieprofesjonalnie zachować? W życiu się nie spotkałam z czymś takim
-
Katarzyna Antoniak ★★★★★
Pani Paulina potrafi zdziałać cuda - brwi i rzęsy tylko u niej ♥️ Polecam bardzo!
-
Bogusława Oleś ★★★★★
Naprawdę polecam Bogusława O. Salon kosmetyczny jest najlepszy przy ulicy Żelazna. Byłam tam. I wrócę jeszcze raz. Tylko ten salon kosmetyczny 3 WARSZAWA. Doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta.
-
Oliwia Gissel ★★☆☆☆
Nie polecam - 20 minut opóźnienia bez uprzedzenia, hybryda położona tak grubo, że paznokcie wyglądają jak obłe, miejsce dla klientki niewygodne, nie ma jak podeprzeć łokci, więc 1,5h ze zwijającymi rękoma nieprzyjemne. Jedna gwiazdka za bardzo ładnie opracowane skórki. ALE CO GORSZA: po zwróceniu uwagi, że hybryda położona bardzo grubo (kolorem który znam i wiem, że starczają dwie warstwy i można położyć cienko) i wygląda jak żele usłyszałam „nie nasza wina, że się pani nie podoba”. DODATKOWO: w trakcie usługi nie zostałam poinformowana, że inna baza kosztuje więcej; przy płaceniu okazało się, że powinnam była dostać SMS z informacją o płatności tylko gotówką w aplikacji Booksy, przez która dokonywałam rezerwacji zostało oznaczone jako „klient nie stawił się wizytę”, więc nie mogę zostawić opinii bezpośrednio tam. Sprytnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 3 WARSZAWA?
3 WARSZAWA znajduje się przy Żelazna 69A/1, 00-871 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do 3 WARSZAWA?
Można skontaktować się z 3 WARSZAWA pod numerem +48 666 655 551
Jak można dotrzeć do 3 WARSZAWA?
Do 3 WARSZAWA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku