Uwaga sklep to scam. Jak ktoś nudzi się w życiu i nie szkoda mu czasu na czekanie na zamówienie to można zamówić i liczyć na cud że kiedyś wyślą. Ja czekałem tydzień i dałem sobie spokój. Dodaje zdjęcie ile czeka się na połączenie ze sklepem Aktualizacja 28.05.2024 Zwrotu nadal brak. Aktualizacja Dnia 22.03.2024 nadal brak zwrotu środków a zamówienie anulowane 19.02.2024
Zdjęcia
Opinie
-
Dom Ced ★☆☆☆☆
-
Barbara Grzesiak ★★★★☆
Jestem zadowolona z przebiegu zakupów. Strona internetowa czytelna, duży wybór karm i konkurencyjne ceny. Złożyłam zamówienie 19 lutego 2024, które opłaciłam BLIKiem. Paczka dotarła do paczkomatu inPost już w dniu 22 lutego w stanie kompletnym- wszystko zgodne z zamówieniem. Oceniam na 4 gwiazdki, ponieważ opinie na temat firmy w internecie są przerażające i miałabym obawy zamawiać ponownie.
-
Ewelina Grzanka-Radomska ★☆☆☆☆
Sklep informuje o dostawie w 1 dzień roboczy. Po 7 dniach przesyłka nadal nie została wysłana. Po moim drugim mailu z prośbą o informację, przesyłka została nadana. Niestety przy odbiorze okazuje się, że zamiast 9 zamówionych rzeczy, dostarczone zostały tylko dwie. W dodatku zapakowane w sposób nieodpowiedni. Sklep telefonów nie odbiera, na maile nie odpisuje. Nadal nie wiem co z resztą mojego zamówienia. Bardzo mocno NIE POLECAM tego sklepu!
-
w ★☆☆☆☆
Fatalny sklep.Ponad 2 tygodnie czekania bez informacji że mogą być problemy z anulowaniem i zwrotem! Gdyby nie zapas karmy, to mogłoby się to bardzo źle skończyć dla mojej psiny. Odpowiedzi na maile nie uprzejme, po mailu 5 dni od opłacenia zamówienia informacja, że wysyłają jutro, po czym cisza i przy przypomnieniu po 2 tygodniach odpowiedź, z prośbą o cierpliwość. Więcej czasu i pieniędzy bym zaoszczędził kupując oddzielnie produkty, które tu dwa miałybyć w ofercie a jak się okazało nie było ich i nie mogły być zamówione.
-
Marcelina Lipska ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zamówienie złożone 01.12 do dziś nie otrzymałam przesyłki. Informacja o przedłużonej realizacji przychodzi dopiero po złożeniu zamówienia, na stronie nic o tym się nie znajdzie. Od 06.12 byłam informowana, że paczka została wysłania. Na aplikacji ipost wciąż widniała informacja: przesyłka w przygotowaniu. 07.12 po kontakcie telefonicznym dowiedziałam się, że przesyłka zaginęła ale nie wiadomo gdzie czy w magazynie czy w miejscu docelowym, nie da się jej zlokalizować. Pani z infolinii (chyba jedyny plus tej firmy) zaproponowała rozwiązanie nadania nowej przesyłki w czwartek jeśli poprzednia się nie odnajdzie. Tak też zrobiłyśmy. Po moim telefonie 09.12 co dzieje się z zamówieniem otrzymałam informację, że ZNÓW paczka nie wyszła. W tej sytuacji anulowałam zamówienie. Dzięki płatności blik zwrot kwoty był natychmiastowy. Takiej nierzetelności oraz lekceważącego podejścia do Klienta nie widziałam już dawno.
-
anita barzycka ★☆☆☆☆
Zacznę od tego że zamówienie z dnia 05.09 dotarło do nas dopiero 10.09. Produkty z paczki o wartości 500 zł nie były w ogóle zabezpieczone. Puszki są wgniecione.Karma w nich może nie być już szczelnie zamknięta.Sa też puszki które mają otwarte wieczka. Kontakt z firmą jest znikomy !!! Na odpowiedź trzeba czekać po parę dni. Fatalne podejście do klienta. Mimo złożonej reklamacji i wysłanych zdjęć,nie ma odpowiedzi. Z całego serca nie polecam zakupów w tym sklepie.
-
Jacek Pudliński ★★★★☆
To już ósme zamówienie w tym sklepie w ciągu ostatnich 3 lat. Zadowolony jestem z współpracy z tym sklepem. Ceny atrakcyjne. Kiedy brakuje asortymentu, który zamówiłem, otrzymuję telefon od pracownika, jak można to zastąpić, co jest w porządku. Gwiazdka mniej, bo z tym 1-2 dni robocze na czas realizacji, to trochę na wyrost. Mocne 4. Pozdrawiam obsługę sklepu internetowego.
-
Julia Zdobylak ★☆☆☆☆
Dawałam kilka razy szansę, ale chociaż ceny są w porządku, a wysyłka szybka - dostaję albo nie to, co zamawiałam albo w opłakanym stanie. Tak wyglądała według sklepu "zapakowana" karma... Naprawdę nie warto sobie psuć nerwów, lepiej dopłacić kilka złotych i mieć normalnie zapakowane zamówienie, żeby dotarło w nienaruszonym stanie. Na pierwszym zdjęciu nic nie rozrywałam - ta folia była tak rozerwana, gdy odbierałam przesyłkę od kuriera, a w środku (co widać na drugim zdjęciu) rozwalone doszczętnie opakowanie z wysypaną karmą... Ile wysypało się po drodze? Tego nie wiem. Odpowiadając na wiadomość pod tą opinią od sklepu - oczywiście niecelowo wysyłają Państwo uszkodzone produkty, ale celowo próbują Państwo jak najbardziej zaoszczędzić na pakowaniu i tym samym CELOWO pozwalają Państwo na uszkodzenia w transporcie. Żadnego protokołu nie dostałam, a kurier nie zgodził się na brak przyjęcia uszkodzonej paczki i jej zwrot do adresata.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pupilexpert.pl?
Pupilexpert.pl znajduje się przy Wolska 84, Wola, 01-141 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pupilexpert.pl?
Można skontaktować się z Pupilexpert.pl pod numerem +48 222 668 136
Jak można dotrzeć do Pupilexpert.pl?
Do Pupilexpert.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku