Opinie

  1. Katarzyna Cz ★★★★★

    Jestem wierną klientką Pani Agnieszki od wielu lat. To wspaniała kosmetyczka i masażystka a ponadto cudowna osoba, bardzo ciepła i kulturalna. Polecam

  2. Becia Nie powiem ★★★★★

    Pani Dominika cudowna osoba, idealnie dobiera fryzurę do twarzy. Fantastyczne podejście do dzieci, nawet o 20 po całym dniu pracy :) cena wizyt zachęca do powrotu :)

  3. Mariusz Jasiński ★★★★★

    Jak najlepsze wrażenia, usługa docelowo wykonana według oczekiwań, przemiła obsługa

  1. Agnieszka Pikulska ★★★★★

    Polecam Byłam na strzyżeniu i farbie i jestem bardzo zadowolona.

  2. Katarzyna Dyląg ★★★★★

    Miła obsługa, sprawnie wykonany zabieg: przekłucie uszu u córki.

  3. Radosław Kuniewicz ★★★★★

    Gorąco polecam strzyżenie męskie: fryzjer jest profesjonalistą w każdym calu, którego nie interesuje tylko samo modelowanie, ale też to, jak dba się o włosy na co dzień. Poświęca swoją uwagę w całości klientowi i jego potrzebom - nie ma tutaj miejsca na 10-minutowe "stylizacje" wytatuowanych barberów, którzy za taką usługę biorą stówkę albo więcej. Bardzo miło się też rozmawia, więc daję 5 gwiazdek i biję pokłony. To wszystko za 60 zł, chociaż i 80 nie byłoby przesadą. Jeszcze raz polecam!

  1. Sylwia Siergiej ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Byłam na farbowaniu i strzyżeniu. Miał być brąz a mam dwa kolory brąz I Rudy. Pani stwierdziła, że po dwóch myciach kolor się wyrówna. Myłam włosy już 3 razy i bardziej wychodzi Rudy niż brąz tak jak miało być. Pieniądze wyrzucone w błoto ,ponieważ muszę iść ratować swoje włosy do innego salonu, każdy się śmieje jakbym sama farbował.

  2. Ksenia Wołczek ★★★★★

    Jestem po paru wizytach w tym salonie i manicure, który tu robią jest boski ♥️ Z całego serca polecam!

  3. Agnieszka Budny ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona. Do salonu trafiłam z internetu opierając się na opiniach klientów. Fryzjerki naprawdę profesjonalne, mają dużo wyczucia i wiedzę komu w czym dobrze. Zmieniłam fryzurę z włosów długich na totalnie krótkie i nie zawiodłam się. Wysyłam tam wszystkich znajomych. Moja koleżanka już była 2 razy i również jest ponadprzeciętnie usatysfakcjonowana. Polecam Agnieszka

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon z Pasją?

Salon z Pasją znajduje się przy Zgrupowania AK „Żubr” 2, 01-876 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon z Pasją?

Można skontaktować się z Salon z Pasją pod numerem +48 796 868 030

Jak można dotrzeć do Salon z Pasją?

Do Salon z Pasją można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements