Jestem wierną klientką Pani Agnieszki od wielu lat. To wspaniała kosmetyczka i masażystka a ponadto cudowna osoba, bardzo ciepła i kulturalna. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Cz ★★★★★
-
Becia Nie powiem ★★★★★
Pani Dominika cudowna osoba, idealnie dobiera fryzurę do twarzy. Fantastyczne podejście do dzieci, nawet o 20 po całym dniu pracy :) cena wizyt zachęca do powrotu :)
-
Mariusz Jasiński ★★★★★
Jak najlepsze wrażenia, usługa docelowo wykonana według oczekiwań, przemiła obsługa
-
Agnieszka Pikulska ★★★★★
Polecam Byłam na strzyżeniu i farbie i jestem bardzo zadowolona.
-
Katarzyna Dyląg ★★★★★
Miła obsługa, sprawnie wykonany zabieg: przekłucie uszu u córki.
-
Radosław Kuniewicz ★★★★★
Gorąco polecam strzyżenie męskie: fryzjer jest profesjonalistą w każdym calu, którego nie interesuje tylko samo modelowanie, ale też to, jak dba się o włosy na co dzień. Poświęca swoją uwagę w całości klientowi i jego potrzebom - nie ma tutaj miejsca na 10-minutowe "stylizacje" wytatuowanych barberów, którzy za taką usługę biorą stówkę albo więcej. Bardzo miło się też rozmawia, więc daję 5 gwiazdek i biję pokłony. To wszystko za 60 zł, chociaż i 80 nie byłoby przesadą. Jeszcze raz polecam!
-
Sylwia Siergiej ★☆☆☆☆
Nie polecam. Byłam na farbowaniu i strzyżeniu. Miał być brąz a mam dwa kolory brąz I Rudy. Pani stwierdziła, że po dwóch myciach kolor się wyrówna. Myłam włosy już 3 razy i bardziej wychodzi Rudy niż brąz tak jak miało być. Pieniądze wyrzucone w błoto ,ponieważ muszę iść ratować swoje włosy do innego salonu, każdy się śmieje jakbym sama farbował.
-
Ksenia Wołczek ★★★★★
Jestem po paru wizytach w tym salonie i manicure, który tu robią jest boski ♥️ Z całego serca polecam!
-
Agnieszka Budny ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona. Do salonu trafiłam z internetu opierając się na opiniach klientów. Fryzjerki naprawdę profesjonalne, mają dużo wyczucia i wiedzę komu w czym dobrze. Zmieniłam fryzurę z włosów długich na totalnie krótkie i nie zawiodłam się. Wysyłam tam wszystkich znajomych. Moja koleżanka już była 2 razy i również jest ponadprzeciętnie usatysfakcjonowana. Polecam Agnieszka
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon z Pasją?
Salon z Pasją znajduje się przy Zgrupowania AK „Żubr” 2, 01-876 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon z Pasją?
Można skontaktować się z Salon z Pasją pod numerem +48 796 868 030
Jak można dotrzeć do Salon z Pasją?
Do Salon z Pasją można dotrzeć, korzystając z poniższego linku