Opinie

  1. Jadwiga ★★★★★

    Super zajęcia pokazowe zumby! Polecam! Zumba dla każdego!

  2. MACIEK JARSZEWSKI ★★★★★

    Bardzo sympatyczne miejsce. Dobre miejsce na nocleg oraz liczne zajęcia fitness. Świetna kuchnia. Bardzo smaczne śniadania i obiady. Miła i pomocna obsługa.

  3. Agnieszka Chomątowska ★★★★★

    Msze prowadzone w Centrum Misji Afrykańskich mają wyjątkowy charakter, lubię tu wracać. Dodatkowo po mszy idziemy na smaczną kawę i ciasto. Zawsze spotykamy znajome twarze.

  1. Wanda Chomatowska ★★★★★

    Bardzo podoba mi się działalność Centrum Misji Afrykańskich, wiele interesujących spotkań, miła atmosfera, przyjemne wnętrza. Polecam .

  2. Agnieszka Makowska ★☆☆☆☆

    Ocena dotyczy restauracji i kawiarni. Zachęcona pozytywnymi opiniami wybrałam się z dziećmi na obiad. Nie wiem, kto pisze te pozytywne opinie, ale nijak się mają do rzeczywistości. Po pierwsze miejsce to nie ma nic wspólnego ani z restauracją ani z kawiarnią - bardziej przypomina stołówkę lub świetlicę. Dwa dania do wyboru - kotlet schabowy przypominający kartkę papieru ( 37zł, kilka upieczonych ( odgrzanych) ćwiartek ziemniaków i kspusta, pierś z kurczaka z szpinakiem (37 zł - ani wygląd, ani smak, anisposób podania nie są restauracjyjne), oferta lunchowa - odgrzewane ziemniaki- niesmaczne, mały kawałek łososia i surówka jak se słoika. Zupa brokułowa - maleńka porcja za 11 zł- ale w sumie chyba jedyna w miarę zjadliwa część posiłku. Pani za ladą - myliła zamówienia, zapominała o sztućcach, niezbyt miła. O g. 16 nie można było jeszcze skorzystać z oferty kawiarni - herbata za 14 zł i nic poza tym. Absolutnie nie polecam, za te pieniądze można zjeść porządne danie - smaczne i świeże a nie odgrzewane. Jedyny plus za mały kącik z kanapą i ławą... niestety nawet ten element nie czyni z tego miejsca kawiarni ani restauracji.

  3. Jolanta Benedykczak ★★★★★

    Wspaniałe miejsce ze wspaniałą obsługą. Smaczne jedzenie, panie gotują z sercem. Dobre miejsce blisko Warszawy więc pozwiedzać można. Dla rozmodlonych kaplica w środku budynku, dla osób lubiących spa jest też co nieco. Jeśli chcesz zrobić iwent to wspaniali organizatorzy. Wszystko przygotowane na tip top. Polecam

  1. Ula Garcz ★★★★★

    Uczestniczyłam w szkoleniu, które odbywało się właśnie w Centrum Misji Afrykańskich. Bardzo miła obsługa, przyjazne miejsce z dobrą energią i życzliwą atmosferą. Bardzo smaczne posiłki zarówno dla wegetarian jak i tych jedzących raczej wszystko. Polecam serdecznie.

  2. Kinga Figarska ★★★★★

    Same pozytywne doświadczenia! Obsługa bardzo miła i profesjonalna, ale przede wszystkim po ludzku życzliwa. Sam budynek nowoczesny, przystosowany. Warto zobaczyć dekoracje. Jedzenie bez zarzutu, naprawdę smaczne (suroweczki pyyycha). Osobiście byłam na szkoleniu, więc pochwale również zaplecze konferencyjne - jest przestrzeń i atmosfera do tego typu przedsięwzięć. Poza tym przyjemna strefa komfortu - SPA. Tężnie, sauny, leżanki - naprawdę mega! Pozdrawiam i już niedługo wracam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Misji Afrykańskich?

Centrum Misji Afrykańskich znajduje się przy Warszawska 826, 05-083 Borzęcin Duży, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Misji Afrykańskich?

Można skontaktować się z Centrum Misji Afrykańskich pod numerem +48 223 504 735

Jak można dotrzeć do Centrum Misji Afrykańskich?

Do Centrum Misji Afrykańskich można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements