Polecam Panią Anię. Świetna specjalistka ☺️
Zdjęcia
Opinie
-
Amy Lee ★★★★★
-
Magda Borysławska ★★★★★
Bardzo polecam ten salon. Zabieg mezoterapii igłowej twarzy został wykonany sprawnie, profesjonalnie i bezboleśnie. Pani kosmetolożka starannie oceniła stan cery, objaśniła przebieg zabiegu i zadbała o mój komfort w czasie wizyty pod każdym możliwym względem. Dodatkowo podzieliła się specjalistycznymi poradami w zakresie pielęgnacji skóry. Doskonała komunikacja, przypomnienie o terminie wizyty. Zabieg kupiłam przez Groupon.
-
Robert ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam to miejsce. Kupiłem zabieg usuwania tatuażu. Nie ma najmniejszej różnicy przed zabiegiem i po. Zgłosiłem to w salonie i dostałem informację że dostanę zwrot środków. Tak się nie stało. Odradzam.
-
Agata Mlynarska ★★★★★
Bardzo przyjemny i kameralny salon kosmetyczny na Bielanach. Profesjonalnie wykonane usługi laserowe w miłej, sympatycznej atomosferze i przystępnej cenie.
-
Anna Osowska ★★★★★
Naprawdę polecam to miejsce Pani Anna O. Salon kosmetyczny jest najlepszy przy ulicy Kiwerska. Byłam tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten salon kosmetyczny Galeria Urody Beauty Art. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
-
Natalia Korneluk ★☆☆☆☆
Nie polecam!!! Jak wspomniano poniżej klienci Groupona to jakaś inna kategoria. Wykupiłam zabieg i zapisałam się telefonicznie miesiąc do przodu. Zapisane miałam w kalendarzu na 17:00, w dniu zabiegu Pani poinformowała mnie że zapisana byłam na 15:30 i jeśli nie zgłosiłam się to wizyta przepada. Z góry stwierdzono, ze to błąd z mojej strony. Jak próbowałam udowodnić, że zapisana byłam na 17:00 to jedna Pani stwierdziła, że umawiałam się z innego numeru, bo nie potrafiła ustalić kiedy się zapisywałam, kolejnego dnia inna osoba powiedziała, że jeśli nie zgadzam się z warunkami zakupu to mam dzwonić na infolinię Groupona, bo tam wykupiłam zabieg ( tylko na wizytę nie zapisywałam się przez Groupon tylko salon). Nie wspomnę, że nie ma żadnego systemu przypominania o wizytach, gdzie jet to standardem w każdym lepszym salonie. Fatalne podejście do klienta.
-
Anna Majewska ★★★★☆
Bardzo miło, pani wykonująca zabieg informowała mnie na bieżąco o tym co będzie robiła. Przyjemny masaż twarzy. Daję 4 bo ostatecznie z powodu nie działającego lasera zaproponowano mi inny zabieg informując ze laser moge wykupić ponownie ze zniżka. Niezbyt satysfakcjonujący deal ale chociaż nie musiałam wracać z niczym.
-
Hellie Lea ★★☆☆☆
Z przykrością wystawiam negatywna ocenę. Byłam umówiona na zabieg dzis na 15, jechałam z drugiego konca Warszawy ze względu na korzystna ofertę kupiona na grouponie. Pojechałam samochodem, niestety ze względu na warunki na drodze wiedziałam, ze sie spoznie. Uwazam, ze o takich sytuacjach powinno sie uprzedzać, wykonałam wiec pierwszy telefon o 14:46, nikt nie odebrał, wiec wykonałam drugi o 14:59 - rownież automatyczna sekretarka. Odpuściłam wiec przyzwyczajona do kontaktu ze strony salonu (zazwyczaj, jeśli klienta nie ma usługodawca sam dzwoni, aby sie upewnić czy przyjedzie czy nie), którego jednak brak - uznałam, ze w takim razie wszystko bedzie w porządku. Przyjechałam ok 15:25, powiedziałam na jaki zabieg, Pani z recepcji poinformowała mnie, że ze względu na moje spóźnienie, osoby odpowiedzialnej za zabieg juz nie ma. Zadzwoniła jednak do kogoś (zakładam, ze do tej osoby) i po zakończeniu rozmowy zaproponowała mi zmianę terminu na inny, bo zabieg sie dzis nie odbędzie. Spytałam, dlaczego nikt sie ani ze mna nie skontaktował, ani nie odebrał telefonu - nawet maila sprawdzałam. Pani odpowiedziała, ze jest sama w salonie i rownież wykonuje zabiegi, wiec nie mogła odebrać. Nie uwazam, ze zarządzanie salonem w ten sposób jest prawidłowe, takich sytuacji po prostu nie powinno byc. Na szczescie groupon rozpatrzył moj przypadek indywidualnie, po tym jak opowiedziałam co zaszło i zwrócił mi pieniądze. Żałuje tylko, ze nikt nie zwróci mi czasu i pieniędzy za benzyne, który straciłam na dojazd do salonu. Mam nadzieje, ze po tej sytuacji cos sie zmieni jeśli chodzi o obsługę klienta. Jeśli nie, nie polecam nikomu ryzykować. Osobiście jestem bardzo wdzięczna grouponowi za zwrot pieniędzy (groupon nie był wykorzystany - tylko z tego powodu daje 2 gwiazdki a nie 1).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Galeria Urody Beauty Art?
Galeria Urody Beauty Art znajduje się przy Kiwerska 35, 01-682 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Galeria Urody Beauty Art?
Można skontaktować się z Galeria Urody Beauty Art pod numerem +48 535 208 021
Jak można dotrzeć do Galeria Urody Beauty Art?
Do Galeria Urody Beauty Art można dotrzeć, korzystając z poniższego linku