Opinie

  1. Marta Obuchowska ★★★★☆

    Dwa razy dałam szansę temu miejscu, ale na trzeci raz raczej się nie skuszę. Pomimo super lokalizacji na Żoliborzu, koło samego metra M1 Plac Wilsona oraz zielonych zdrowych drinków dawanych na wyjściu tuż po uregulowaniu rachunku. Trzeba było samemu prosić o obsługę, kelnerki stały przy barze i dyskutowały zamiast co jakiś czas zaglądać do stolików. Ceny dość wysokie, a porcje niestety małe. Jedna pizza na 2 osoby to stanowczo za mało. Nie ma możliwości wyboru rozmiaru ani rodzaju ciasta. Burger w standardzie sam, za frytki normalne lub z batatów trzeba było dopłacać. Brak miejsc parkingowych, bo lokal usytuowany na samym skrzyżowaniu. Plus za niesamowity klimat wnętrza i dużo stolików, pomimo braku rezerwacji w niedzielny wieczór znalazło się miejsce dla 2 osób. Polecam jednak robić rezerwację jeśli komuś zależy, żeby na pewno tam wejść. Opłata kelnerska doliczana jest do obsługi za stolik od 4 osób. Ja jadłam akurat w 2 osoby, ( z partnerem), a więc dobrowolnie zostawiliśmy napiwek. Przy większej grupie osób można się zdziwić przy płaceniu rachunku.

  2. Paulina ★★☆☆☆

    Zamówiłyśmy pizzę z dowozem zachęcone świetnymi opiniami o pizzach bezglutenowych. Niestety nie wiem co w naszym przypadku poszło nie tak, ale zamiast pizzy na bezglutenowym cieście dostałyśmy pizze na…jakby to nazwać…? Placku bez drożdży? Podeszwie? Nie rozumiem za bardzo co tu zaszło, bo zdjęcia pizzy bezglutenowej innych klientów wyglądają zupełnie inaczej… :(

  3. Magdalena Słupek ★★★★☆

    Umówiłam się w tej restauracji na obiad. W środku tygodnia lokal był prawie pełny. Karta bogata w różne opcje, w tym menu sezonowe, tym razem kurkowe. Ceny wysokie, jak wszędzie teraz. Menu szczególnie nie zaskakuje, są typowe dania włoskie. Wybrałyśmy ravioli z truflami w sosie śmietanowym i gnocchi z serem kozim, w truflami i sosem karmelowym. Moja kompozycja była bardzo dobra, choć trochę mnie "zamuliło". Brakowało czegoś świeżego, dużo słoności. Natomiast gnocchi były trochę za słodkie. Przydałby się większy balans, ale dania były smaczne. Lemoniady orzeźwiające i podarowany na koniec szot witaminowy był miłym akcentem. Chętnie spróbuje innych dań, może będą na 5 ;)

  1. Natalia Klauza ★★★☆☆

    Byliśmy ze znajomymi w tej restauracji w weekend – duży plus za możliwość rezerwacji oraz ogródek. Z przystawek niestety zawiodła bruschetta – była zimna, ser na niej twardy, a pomidorki miały bardzo twardą skórkę, co zepsuło całe wrażenie. Sałatka z burratą i pesto również nie zachwyciła – burrata była niesmaczna i nie miała tej kremowej świeżości, jakiej się spodziewałam. Makaron nduja con stracciatella był w porządku, ale sama nduja mało wyczuwalna. Na plus: dobra pizza i smaczne risotto z kurczakiem i cukinią. Drinki (PS Martini oraz Jaśmin Spritz) miały wyczuwalny alkohol, ale reszta składników dawała chemiczny posmak – trudno określić, co dokładnie poszło nie tak, ale moim zdaniem do przemyślenia i poprawy. Obsługa: pan kelner był sympatyczny, jednak o kilka rzeczy musieliśmy się sami upominać – np. o zabranie menu czy podanie oliwy do pizzy. Na plus – bardzo smaczny szot bazyliowy na koniec, miły akcent zamykający wizytę.

  2. Julia ★★★★★

    To moje ulubione miejsce na mapie Warszawy, do którego nieustannie wracam! Jedzenie jest wyśmienite, zawsze zachwyca smakiem i jest robione ze świeżych składników. Atmosfera miejsca jest bardzo przyjemna. Pracują tu ludzie, którzy zarażają dobrą energią, poczuciem humoru, czy to na miejscu, czy telefonicznie! ;) W środku gra włoska muzyka. W Trattorii Prima Pasta można na chwilę przenieść się do Włoch, do rodzinnej knajpki… Szczególnie polecam ravioli ze szparagami. Wracam je zasmakować co lato. Za bruschettami wręcz przepadam na przystawkę. Świetnie traktują tu również trufle!

  3. Piotr Szeroki ★★★☆☆

    Raczej przeciętny lokal. Na plus opcje bezglutenowe. Lekko nadaktywna obsługa, ale dzięki temu wszystko jest załatwione szybko i sprawnie. Dania smakują jak dla mnie dość specyficznie, np. w lasagne czuć jedynie grzyby (bekon,parmezan,beszamel giną w tym smaku). Wystrój godny raczej małego miasta powiatowego a nie pl.Wilsona. W przeciwieństwie do cen które są adekwatne do miejsca.

  1. Łukasz K ★★★★☆

    Jedzenie smaczne, atmosfera miła dla towarzyskiego spotkania, ale wystrój wnętrza mocno nierówny, dość chaotyczny, a zapach namolnie przylepia się do ubrań. Ale zacznijmy od początku. Atmosfera w lokalu miała w zamyśle przypominać urocze włoskie knajpki (zresztą trattoria w nazwie), ale od strony baru uderza nas wielka lodówka i chłodnicza witryna ekspozycyjna, która zamiast prezentować pyszne desery, wyglądała jak składzik owoców. Nie za bardzo też rozumiem te żyrandole z łańcuchami. Wkrada się tu po prostu chaos. Jedzenie jest na bardzo dobrym poziomie. Ciastem pizzy jestem zachwycony - delikatne i chrupiące, w przeciwieństwie do placków podawanych w sieciówkach. Składniki dobrej jakości. Makaron z sosem truflowym pyszne, ale frytki stekowe mogłyby być lepszej jakości. Generalnie jednak na spory plus. Obsługa w porządku. Były pytania jak smakuje, pan uśmiechnięty i skłonny do pomocy przy wyborze dania. Nie ma też problemu go złapać, by coś domówić do stolika. Ceny natomiast wyższe niż mógłbym się spodziewać po jakości wystroju lokalu, ale biorąc pod uwagę jak jest tu smacznie, w pełni uzasadnione. Jak najbardziej wizytę polecam. Na spotkanie ze znajomymi idealnie. Romantyczna kolacja? Niekoniecznie. Niedzielny obiad z rodzicami, zdecydowanie. Bardzo ważna okazja? Raczej nie. Na plus.

  2. D. Z. ★★★☆☆

    Lokal dość zaniedbany, patrząc dookoła nie widać było zbytniego dopasowania całości wystroju do stylu kuchni. Dodatkowo lokal w środku był wypchany ludźmi, każdy stolik był zajęty. Zamówiona herbata zimowa za 16 zł była najgorsza i najdroższa jaką piłam, zupa rybna nic szczególnego, gęsta, pomidorowa, zamówiona pizza również, wołowina po toskańsku 4/5. Na koniec zniesmaczona przez kelnera, który za ladą wycierał umyte sztućce, a jeden który spadł na ziemię postanowił ponownie dołączyć do reszty bez umycia. Ogólne rozczarowanie 3/5 niestety nie wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Trattoria Prima Pasta?

Trattoria Prima Pasta znajduje się przy plac Thomasa Woodrowa Wilsona 2, 01-615 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Trattoria Prima Pasta?

Można skontaktować się z Trattoria Prima Pasta pod numerem +48 570 020 700

Jak można dotrzeć do Trattoria Prima Pasta?

Do Trattoria Prima Pasta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements