Opinie

  1. Bartosz Talaga ★★☆☆☆

    Najlepsze sushi w Krakowie, ale dostawa, która kosztuje 25zł (niezależnie od wielkości zamówienia) i czas oczekiwania ponad 2h to jakaś patologia i obsługa, która odmawia zniżki na zamówienie mimo, że jest taka informacja na stronie.

  2. Wswdc Qynaaa ★☆☆☆☆

    Sushi craft obłędne sushi, gdzie miało w poważaniu klienta, który złożył zamówienie dzień wcześniej, żeby zrobić przyjęcie urodzinowe. Na godzinę 12:00 byli proszeni żeby było dostarczone. A to zamówienie zostało dostarczone na godzinę 12:55. Został wykonane dwa telefony gdzie, pierw mówiono, ze jedzenie 12:15, potem 12:30 a potem bliżej 13… Trochę brak jakiegoś podejścia do klienta. Jeżeli nie umiecie na czas robić zamówienie, to nie można poinformować. A nie kłamać prosto w słuchawkę? Odradzam składania z wyprzedzeniem, zero podejścia do klienta.

  3. Łukasz Ł. ★★★★★

    Jestem ich stałym klientem i uważam, że mają najlepsze sushi w Krakowie. Czasem jest długi czas oczekiwania ale wiem, że się nie zawiodę na smaku (i nie jest to lokal typu fast food więc czekam cierpliwie bo jest tego warte). Zawsze tak samo smaczne. Pozdrawiam i życzę utrzymania poziomu smaku i powtarzalności przyrządzenia.

  1. A. Gałat ★☆☆☆☆

    Sushi smaczne, ale czas oczekiwania na dostawę 2,5 godziny to jest żart tym bardziej że jako miejsce miejsce dowozu od punktu to 2,1 km a posiłek zamawiany był w czwartek o godzinie 18,55 i nie było korków na zakopiance, pani która odebrała telefon tłumaczyła sie ze tak kurierzy działają że to nie jej wina, ja to rozumiem ale w takim razie właściciel ponosi za to odpowiedzialność. Po takim czasie oczekiwania zamówione pierożki gyjoza zaparowane zimne - bez sensu zamówione. Nie polecam

  2. A. G-F. ★☆☆☆☆

    Sushi smaczne, ale czas oczekiwania na dostawę 2,5 godziny to jest żart tym bardziej że jako miejsce miejsce dowozu od punktu to 2,1 km a posiłek zamawiany był w czwartek o godzinie 18,55 i nie było korków na zakopiance, pani która odebrała telefon tłumaczyła sie ze tak kurierzy działają że to nie jej wina, ja to rozumiem ale w takim razie właściciel ponosi za to odpowiedzialność. Po takim czasie oczekiwania zamówione pierożki gyjoza zaparowane zimne - bez sensu zamówione. Nie polecam

  3. Joanna Gawor ★★★★★

    Wyśmienite sushi. Wysoka jakość. Bardzo sympatyczna obsługa. Ceny także bardzo przystępne!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Craft Wschód?

Sushi Craft Wschód znajduje się przy Zakopiańska 75, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-435 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Craft Wschód?

Można skontaktować się z Sushi Craft Wschód pod numerem +48 790 884 554

Jak można dotrzeć do Sushi Craft Wschód?

Do Sushi Craft Wschód można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements