Opinie

  1. Magdalena Kowalczyk ★★★★★

    przepysznie! pięknie! wspaniała obsługa! Świętowaliśmy dziś urodziny córki, przy rezerwacji wspomniałam o tym, z jakiej okazji odwiedzamy restaurację, ale nie spodziewaliśmy się takiej niespodzianki! Dziękujemy bardzo to naprawdę był nieprawdopodobnie miły gest ♥️ Tort stworzony z naszego zamówienia!

  2. Magdalena ★★★★★

    Świetny lokal ,czysto,schludnie. Bardzo miła obsługa. Dobra lokalizacja ,brak problemu z znalezieniem miejsca postojowego. Wielki plus za rękawiczki do burgerów. Polecam ;)

  3. Weronika Smietana ★★★★★

    Świetne miejsce! Zazwyczaj jadamy tu sushi, które jest zawsze świeże i przepyszne – naszym zdaniem jedno z najlepszych w okolicy. Tym razem spróbowaliśmy czegoś innego – ramenu i sushi burgera – i to był strzał w dziesiątkę! Ramen tak duży, że ciężko zjeść cały. Wszystko bardzo smaczne, trzymają wysoki poziom. Niezależnie od tego, czy macie ochotę na klasyczne rolki, czy na coś bardziej oryginalnego, na pewno się nie zawiedziecie. Gorąco polecamy!

  1. Maciej Kaliś ★★★★★

    Nie byłem specjalnie fanem sushi, a wybór lokalu padł ze względu na brata dziewczyny. Po dzisiejszym dniu znacznie się to zmieniło. Wizyta zdecydowanie przerosła moje oczekiwania, a każde zamówione danie było pyszne. Na pochwałę zasługuje także bardzo ładny sposób podania, a także bardzo miły i pomocny kelner, który trafnie polecił mi co zamówić. Tatar z tuńczyka, zupa suimono oraz Dragon Roll z krewetką w tempurze zawinięte przypalanym węgorzem idealnie wpasowały się w moje gusta. Całości dopełnił deser z przesmażonym bananem w polewie truskawkowej. Polecam lokal i sam chętnie wróce wypróbować inne pozycje z menu!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Yapito Sushi Bar?

Yapito Sushi Bar znajduje się przy Henryka i Karola Czeczów 48, Bieżanów-Prokocim, 30-798 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Yapito Sushi Bar?

Do Yapito Sushi Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements