Opinie

  1. Bratolomeo ★★★★★

    Zamówiliśmy zestaw nr 8, bardzo mi się podoba. Pyszne, satysfakcjonujące. Chciałbym przyjść znowu i znowu.

  2. Konrad Szkliniarz ★★★★☆

    Byłem na kursie, przekazana wiedza i wrażenia bardzo ok - szkoda, że (po zmianie właściciela?) zrezygnowano z warsztatów z rybą (tylko paluszki krabowe) czy choćby dodawania do zestawu warsztatowego na wynos dodatków jak sos czy wasabi.

  3. Łukasz Gucma ★★★☆☆

    Dostalem grupon na zestaw sushi za 70zl ktory mial wygladac tak jak zdjecie w zalaczniku a dostalem same maki hosomaki oraz uramaki. W sushi gdzie kwintesencja jest wlasnie ryba to tu kwintensencja byl ryz ze sladowa iloscia ryby. W smaku dalo sie zjesc ale to nie o to chodzi w sushi. Jak sama nazwa wskazuje sushi to surowa ryba a nie ryz. 3 gwiazdki za mila obsluge daje. Pzdr.

  1. Kuba Szałek ★☆☆☆☆

    Niestety wielkie rozczarowanie. Zamówiliśmy dość duży zestaw sushi na 2 osoby, do tego ramen. Futomaki i uramaki niezbyt smaczne - bardzo mało smaku, pomimo tego, że wybraliśmy dość wyraziste składniki (krewetka, ośmiornica, pieczony łosoś), do tego suche. Nigiri z tuńczykiem miało nieprzyjemny smak i zapach nieświeżej ryby. Ramen za 30zł mogę śmiało nazwać pomyłką - 150ml bulionu z 6 kawałkami twardawej wołowiny i sadzonym jajkiem - można ocenić samemu :)

  2. dariusz ST ★★★★☆

    Miejsce z potencjałem ale i wadami. Zupa tajska pyszna, ale zamrażana w całości z kurczakiem (to co na zewn. Ma inną konsystencję) niejadalnym przez to. Sushi ok jak na zestaw lunchowy ale nori gumiaste. Można zjeść, bez szału na plus i minus

  3. Wojtek Cyprys ★★☆☆☆

    Sushi bardzo słabe. Praktycznie wszystko nie takie jak powinno być: ryż rozgotowany i jest go za dużo, suszaki rozlatujące się, w smaku trochę muliste, całość już na wygląd mało apetyczna. Zamówiłem na próbę żeby przetestować inną suszarnie i... wracam do poprzednich. Cenowo faktycznie taniej niż w topowych miejscach w Krakowie (i za to druga gwiazdka), ale moim zdaniem nie warto, jeśli ktoś lubi dobre sushi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres O-ren Sushi?

O-ren Sushi znajduje się przy Przemiarki 23a, Dębniki, 30-384 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do O-ren Sushi?

Można skontaktować się z O-ren Sushi pod numerem +48 604 161 016

Jak można dotrzeć do O-ren Sushi?

Do O-ren Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements