Najlepsze sushi jakie jadłem (za każdym z pewnie 100 razy z Mafia Sushi dotychczas). Ludzie często piszą "naj", ale w tym przypadku nie ma ściemy. Kumplowi w Wawy obiecałem najlepsze sushi jakie jadł, ale w aucie nie wypada mi go gościć i tylko to bym zmienił. Są takie szczególne miejsca, Chińczyk to na Lubomirskiego, Pizza w Czterech Mąkach a Sushi tylko w Mafii. Trzymajcie poziom chłopaki, Pozdrawiam, Maciek Klimaszewski
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina K ★★★★★
-
magda s ★★★★★
Jeśli masz ochotę na coś wyjątkowego, sushi to zawsze świetny wybór!zwłaszcza TO!!!! Świeże ryby, idealnie przygotowany ryż i połączenia smaków, które potrafią zaskoczyć – lekko, zdrowo i pysznie. Idealne zarówno na szybki lunch, jak i elegancką kolację. A do tego sojowy sos, imbir i wasabi dodają charakteru każdemu kęsowi. Jeśli jeszcze nie próbowałeś – zdecydowanie warto!
-
Anna Dębińska ★★★★★
Absolutna rewelacja! Sushi świeżutkie, perfekcyjnie przygotowane, z ogromną dbałością o detale – każde danie wygląda, jak małe dzieło sztuki. Świeżość składników, idealna tekstura ryżu, mistrzowskie zestawienia i zbalansowanie smaków sprawiają, że każdy kęs to czysta rozkosz. Ekipa z sushi mafia naprawdę wie, na czym polega tempura (w przeciwieństwie do innych „suszarni”, gdzie tempurę mylą z panierką schabowego!). Dostawa również zasługuje na najwyższe uznanie - punktualna i z zachowaniem najwyższych standardów. Sushi dotarło perfekcyjnie zapakowane, świeże i pięknie ułożone, jakby dopiero co zdjęto z talerza w najlepszej japońskiej restauracji. Kurier był uprzejmy i profesjonalny, co tylko potwierdza, że sushi mafia dba o każdy aspekt obsługi klienta – od doboru składników, poprzez kuchnię, aż po ostatni etap dostawy. Widać, że cała ekipa pracuje z sercem. Po prostu pełnia kulinarnego szczęścia, bez wychodzenia z domu! Jak dla mnie- najlepsze w Krakowie sushi z dostawą!
-
klaudia chruściel ★★★★★
Z czystym sumieniem polecam! Pyszne sushi, jako wegetarianka mogę wybrać dużo zróżnicowanych opcji wege, w tym z tempura, co bardzo rzadko się zdarza! Z pewnością do was wrócę :)
-
joanna piotrowicz ★★★★★
Jestem dzisiaj bardzo mile zaskoczona, bardzo dobre sushi, wysokiej jakości produkty i świetny customers service, który analizuje informacje, oczekiwania klientów oraz szybko reaguje, brawo ! Bardzo polecam. Smakowało jak nigdy :)
-
Janusz Borewicz ★★☆☆☆
Zestaw XL to kpina. Futomaki szerokości pół cm, hosomaki maciupkie, ale zestaw dumnie kusi 38 kawałkami za 112 zł. Realnie tam jest 20 kawałków normalnej wielkości. Podane bardzo słabo, nieapetycznie i zupełnie średniawe w smaku. Najgorsze sushi jakie jadłem w Krakowie i żenująco mała porcyjka w porównaniu do innych zestawów z innych miejsc. Nie polecam.
-
Victoria Ostrovska ★★★★★
Bardzo smaczne, pyszne sushi. Gorąco polecam ❤️
-
Filip Lopez ★★★★★
No dobre jest. Nie jestem krytykiem sushi, zwykle jadam raz na miesiąc lub rzadziej, ale mam pewne swoje wymagania które muszą być spełnione żeby mi smakowało. Zestaw L jaki zamówiłem był na prawdę tym sushi na jakie miałem ochotę. Świeże, aromatyczne, czuć doskonale użyte poszczególne składniki. Na prawdę polecam. No i dostawa miała być po 90 minutach, a dojechała w 45? Mila niespodzianka :) co do ceny - wydaje mi się, że osoby szukające sushi za 30 PLN w dzisiejszych czasach są prawdopodobnie idealistami lub żyją w bańce bez Internetu i dostępu do informacji ze świata. Dla mnie cena za zestaw była adekwatna do jakości jaką otrzymałem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sushi Mafia (sushi na wynos)?
Sushi Mafia (sushi na wynos) znajduje się przy Rolna 1, Dębniki, 30-324 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sushi Mafia (sushi na wynos)?
Można skontaktować się z Sushi Mafia (sushi na wynos) pod numerem +48 533 566 667
Jak można dotrzeć do Sushi Mafia (sushi na wynos)?
Do Sushi Mafia (sushi na wynos) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku