Opinie

  1. Justyna Szura ★★★★★

    To była nasza kolejna wizyta i po raz kolejny chef’s choice okazał się strzałem w dziesiątkę. Każdy element setu był dopracowany, świeży i pełen smaku – widać tu ogromną wiedzę i pasję do sushi. Całość była absolutnie wyśmienita i zaskakiwała na każdym etapie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa – profesjonalna, uważna i niezwykle uprzejma, dzięki czemu czuliśmy się naprawdę zaopiekowani. Youmiko, jesteście rewelacyjni i po raz kolejny udowadniacie, że w Krakowie wciąż są miejsca z prawdziwie profesjonalną kuchnią i świetnym serwisem. Zdecydowanie wrócimy ponownie. Do zobaczenia !

  2. Mariola Praszkiewicz ★★★★★

    Mały lokal serwujący sushi. Jedzenie bardzo smaczne, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Obsługa profesjonalna i bardzo sympatyczna, tłumaczą co jest w każdym sushi i sugerują, z jakimi dodatkami połączyć aby najlepiej smakowało. Pytają o alergie przy zamawianiu zestawów, co dla wielu może być istotne. To dopiero moja pierwsza wizyta, ale myślę, że będę wracać.

  3. Maria Bochenek ★★★★★

    Choć niewielkie i niepozorne, to miejsce jest prawdziwą perełką, która zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Zdecydowanie najlepsze sushi w Krakowie. Ryż zawsze ciepły i idealnie przygotowany, a składniki świeże. Cena w pełni odpowiada wysokiej jakości. Obsługa profesjonalna, pomocna i niezwykle miła. Zawsze czuję się zaopiekowana. To miejsce, do którego z prawdziwą przyjemnością wracam za każdym razem. Gorąco polecam!

  1. chmrka ★★★★★

    Mega smaczne sushi z bardzo miłą obsługa która zawsze pomoże w wyborze lub doradzi co do czego pasuje. Miło tego że miejsce jest małe i zaleca się zrobić rezerwację, ma swój klimat, zza baru można usłyszeć opowieści o rolkach od pana w okularach. Dodatkowo dzięki temu, że miejsce nie jest zbyt duże obsługa ma wystarczająco czasu dla gości. Szczerze polecam każdemu kto szuka w Krakowie dobrego sushi

  2. Tomasz C ★★★★★

    Bardzo niepozorne wejście, w środku nie za wiele miejsca plus sala na dole z 3 stolikami i toaleta. Wystrój taki sobie, pomalowane na biało cegły. Natomiast jedzenie bardzo dobre. Wzielismy menu degustacyjne omakase 11 pozycji i menu Okimari II żeby popróbować. W menu nie ma dokładnego opisu składu sushi ponieważ zmienia sie on w zależnoście od dostepnosci skladnikow lub sezonu. Obsługa jest bardzo pomocna i sie stara. Bylismy bardzo zadowoleni 9/10.

  3. Klaudia Sadej ★★★★★

    Najlepsze sushi na mapie Krakowa. Lokal klimatyczny, menu degustacyjne to świetne doświadczenie, szczególnie ciekawa makrela i pstrąg. Pyszna herbata jaśminowa.

  1. Anna Biskup ★★★★★

    Najlepsze sushi jakie w zyciu jadlam. Myślałam, że nic mnie juz nie zaskoczy, a jednak. Genialne polaczenia smaków, faktur. CUDO! Bylam tam na swojej urodzinowej kolacji i na długo zapamiętam to miejsce. Polecam!

  2. Patrycja Skop ★★★★★

    Wspaniała "suszarnia" z ogromnym wyborem wegańskich oraz rybnych opcji. Jako, że próbowałam jedynie wegańskiego menu, mogę wypowiedzieć się jedynie na ten temat. Za każdym razem przemiła obsługa, która dopytuje o różne preferencje, na przykład czy ktoś z gości czegoś sobie nie życzy w zamówionym zestawie i faktycznie jest to zawsze dopilnowane. Raz przypadkowo dostałam sushi z wasabi i imbirem i pani kelnerka sama zorientowała się, że tych składników miało nie być i po 3 min wróciła z odpowiednią opcją :) Jeśli chodzi o sushi samo w sobie to za każdym razem zaskakują różne kombinacje smakowe. Nieoczekiwane połączenie składników daje zaskakujący rezultat. Byłam już w wielu miejscach z weganskim sushi, ale Youmiko bije wszystkie na głowę :) Polecam wszystkim i na pewno wrócę nie raz ❤️

  3. Kate Zet ★★★★★

    Genialne sushi! Poezja smaków. Wszystko dopracowane w drobnych szczegółach, nawet sposób podania nas zaskoczył. Fajna opcja z menu dziecięcym. Poszliśmy z polecenia znajomych. Teraz sami polecimy dalej :)

  1. Karolina Lipińska ★★★★★

    The best sushi in my life! Wszystkie skladniki swieze i suoer skomponowane. O dziwo chyba jestem fanka wersji wegetariańskiej. Idealnie polaczenie smakow i przypraw. Bardzo polecam ale nie radzę przyjsc bez rezerwacji...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Youmiko Sushi?

Youmiko Sushi znajduje się przy Józefa 2, Stare Miasto, 30-056 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Youmiko Sushi?

Można skontaktować się z Youmiko Sushi pod numerem +48 666 471 176

Jak można dotrzeć do Youmiko Sushi?

Do Youmiko Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements