Kolejna wizyta w lokalu i jak zawsze na powitanie szczery i promienny uśmiech Pani Izy. Profesjonalna bsługa na najwyższym poziomie. Tradycyjnie wyśmienita pizza przygotowana z sercem (zasługa sympatycznej i uroczej Pani). Polecam cherbatkę zimową przygotowaną z pasją. Więcej takich miejsc na świecie. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Przemysław Kowalik ★★★★★
-
Krzysztof Górecki ★☆☆☆☆
Składniki dodawane do pizzy są wątpliwej jakości, zamówiłem pizze na 22:30 z 2 godzinnym wyprzedzeniem, oczywiście dostawa i tak się spóźniła. Pizza spalona, sucha jak wiór, nie dało się tego jeść, po telefonie do obsługi została zaproponowana mi kolejna pizza w ramach reklamacji po której wszyscy się rozchorowali. Nie polecam, pies nie chciał tego jeść
-
ola gaczyńska ★☆☆☆☆
Pomylili nam zamówienia. Zamawialiśmy ta największa dużą pizzę na połówki (góralska i kebab na trawie) po czym przyjechała jakas w ogóle inna. Chciałam żeby ją wymienili a oni na to że nam mogą ją zostawić i dowiozą nam druga taka jak zamówiliśmy. Coś przebąkiwali i naciskali że będzie mniejsza niż ta największa ale tego to się nie spodziewaliśmy. Dostaliśmy zamiast mega pizzy za 70zl najmniejsza xD żarty a czekaliśmy ponad 2h na nią. Jestem niezadowolona bardzo a to moje urodziny jeszcze Edit: po około godzinie od zjedzenia wystąpiło u mnie zatrucie pokarmowe i całą noc się źle czulam. Niestety nie mogę zgłosić reklamacji bo mail którego podali odrzuca mi wysłanie go tzn. nie trafia do nich na maila reklamacja. Oszustwo uważajcie
-
Aleksandra Gaczyńska ★☆☆☆☆
Pomylili nam zamówienia. Zamawialiśmy ta największa dużą pizzę na połówki (góralska i kebab na trawie) po czym przyjechała jakas w ogóle inna. Chciałam żeby ją wymienili a oni na to że nam mogą ją zostawić i dowiozą nam druga taka jak zamówiliśmy. Coś przebąkiwali i naciskali że będzie mniejsza niż ta największa ale tego to się nie spodziewaliśmy. Dostaliśmy zamiast mega pizzy za 70zl najmniejsza xD żarty a czekaliśmy ponad 2h na nią. Jestem niezadowolona bardzo a to moje urodziny jeszcze Edit: po około godzinie od zjedzenia wystąpiło u mnie zatrucie pokarmowe i całą noc się źle czulam. Niestety nie mogę zgłosić reklamacji bo mail którego podali odrzuca mi wysłanie go tzn. nie trafia do nich na maila reklamacja. Oszustwo uważajcie
-
kaytek222 ★☆☆☆☆
zamówienie złożyłem o 11:13 na godzine 13:45, przyszło o 14:10, jedzenie było już oczywiście zimne, w smaku tez powiedziałbym po prostu średnie, na dodatek był to dzień powszedni a godzina też taka, że raczej nie ma żadnego natłoku zamówień. Jedyne co było w miarę dobre to cena choć jak na to z jakim opóźnieniem zamówienie przyszło (przypominam ze było zamówione 2,5 godziny wcześniej na konkretną godzinę) i ze było zimne to i tak jest ona za duża. Nie wiem jak to jest na miejscu ale zamawiać surowo odradzam.
-
playada otwock ★★★★★
Polecamy gorąco! :) Pizza jak zawsze na czas i Najlepsza :) 10/10 Oby tak dalej :*
-
Sylwia Niedziółka ★☆☆☆☆
Chciałam dać ostatnią szansę temu miejscu, ale niestety jestem rozczarowana jeszcze bardziej niż poprzednim razem. Pizza przyjechała dokladnie 2h po zamówieniu, zimna, że spadającymi dodatkami jak na zdjęciu. Nie polecam i nigdy więcej już nie zamówię nic z tej pseudo pizzerii.
-
Zembolog ★☆☆☆☆
Obsługa wyjątkowo niemiła. Pani przy kasie wtrąciła się w rozmowę klientów i pozostawiła po sobie nieprzyjemną atmosferę. Ponadto, płacenie za obsługę gastronomiczną to coś okropnego. Byłam w wielu restauracjach i choć wiem, że gdzieniegdzie istnieje coś takiego, to kwota 9,60zł za zwykłe zjedzenie na miejscu to absurd. Nigdy tu nie wrócę i nie polecam, gdyż po takich sytuacjach to nawet dobre jedzenie nie smakuje tak miło.
-
Nikodem Iskra ★☆☆☆☆
Niestety nie polecę tej pizzerii Jak to mawiają do 3 razy sztuka Niestety ostatnie moje zamówienie pizzy nr 16 WIDŁY W PLECACH składającej się z sos, ser, szynka, boczek, salami, kabanos, cebula, mozzarella po modyfikacji - Cebula + Pieczarki + Pomidor + Ser Dostałem pizze BEZ : -Kabanosa -Salami -Ser jeśli chodzi o dodatkowy ser to już 3 zamówienie w którym zapłaciłem za dodatkowy ser a go nie dostałem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biesiadowo?
Biesiadowo znajduje się przy Powstańców Warszawy 3, 05-402 Otwock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biesiadowo?
Można skontaktować się z Biesiadowo pod numerem +48 790 790 218
Jak można dotrzeć do Biesiadowo?
Do Biesiadowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku