Opinie

  1. Przemysław Kowalik ★★★★★

    Kolejna wizyta w lokalu i jak zawsze na powitanie szczery i promienny uśmiech Pani Izy. Profesjonalna bsługa na najwyższym poziomie. Tradycyjnie wyśmienita pizza przygotowana z sercem (zasługa sympatycznej i uroczej Pani). Polecam cherbatkę zimową przygotowaną z pasją. Więcej takich miejsc na świecie. Polecam.

  2. Krzysztof Górecki ★☆☆☆☆

    Składniki dodawane do pizzy są wątpliwej jakości, zamówiłem pizze na 22:30 z 2 godzinnym wyprzedzeniem, oczywiście dostawa i tak się spóźniła. Pizza spalona, sucha jak wiór, nie dało się tego jeść, po telefonie do obsługi została zaproponowana mi kolejna pizza w ramach reklamacji po której wszyscy się rozchorowali. Nie polecam, pies nie chciał tego jeść

  3. ola gaczyńska ★☆☆☆☆

    Pomylili nam zamówienia. Zamawialiśmy ta największa dużą pizzę na połówki (góralska i kebab na trawie) po czym przyjechała jakas w ogóle inna. Chciałam żeby ją wymienili a oni na to że nam mogą ją zostawić i dowiozą nam druga taka jak zamówiliśmy. Coś przebąkiwali i naciskali że będzie mniejsza niż ta największa ale tego to się nie spodziewaliśmy. Dostaliśmy zamiast mega pizzy za 70zl najmniejsza xD żarty a czekaliśmy ponad 2h na nią. Jestem niezadowolona bardzo a to moje urodziny jeszcze Edit: po około godzinie od zjedzenia wystąpiło u mnie zatrucie pokarmowe i całą noc się źle czulam. Niestety nie mogę zgłosić reklamacji bo mail którego podali odrzuca mi wysłanie go tzn. nie trafia do nich na maila reklamacja. Oszustwo uważajcie

  1. Aleksandra Gaczyńska ★☆☆☆☆

    Pomylili nam zamówienia. Zamawialiśmy ta największa dużą pizzę na połówki (góralska i kebab na trawie) po czym przyjechała jakas w ogóle inna. Chciałam żeby ją wymienili a oni na to że nam mogą ją zostawić i dowiozą nam druga taka jak zamówiliśmy. Coś przebąkiwali i naciskali że będzie mniejsza niż ta największa ale tego to się nie spodziewaliśmy. Dostaliśmy zamiast mega pizzy za 70zl najmniejsza xD żarty a czekaliśmy ponad 2h na nią. Jestem niezadowolona bardzo a to moje urodziny jeszcze Edit: po około godzinie od zjedzenia wystąpiło u mnie zatrucie pokarmowe i całą noc się źle czulam. Niestety nie mogę zgłosić reklamacji bo mail którego podali odrzuca mi wysłanie go tzn. nie trafia do nich na maila reklamacja. Oszustwo uważajcie

  2. kaytek222 ★☆☆☆☆

    zamówienie złożyłem o 11:13 na godzine 13:45, przyszło o 14:10, jedzenie było już oczywiście zimne, w smaku tez powiedziałbym po prostu średnie, na dodatek był to dzień powszedni a godzina też taka, że raczej nie ma żadnego natłoku zamówień. Jedyne co było w miarę dobre to cena choć jak na to z jakim opóźnieniem zamówienie przyszło (przypominam ze było zamówione 2,5 godziny wcześniej na konkretną godzinę) i ze było zimne to i tak jest ona za duża. Nie wiem jak to jest na miejscu ale zamawiać surowo odradzam.

  3. playada otwock ★★★★★

    Polecamy gorąco! :) Pizza jak zawsze na czas i Najlepsza :) 10/10 Oby tak dalej :*

  1. Sylwia Niedziółka ★☆☆☆☆

    Chciałam dać ostatnią szansę temu miejscu, ale niestety jestem rozczarowana jeszcze bardziej niż poprzednim razem. Pizza przyjechała dokladnie 2h po zamówieniu, zimna, że spadającymi dodatkami jak na zdjęciu. Nie polecam i nigdy więcej już nie zamówię nic z tej pseudo pizzerii.

  2. Zembolog ★☆☆☆☆

    Obsługa wyjątkowo niemiła. Pani przy kasie wtrąciła się w rozmowę klientów i pozostawiła po sobie nieprzyjemną atmosferę. Ponadto, płacenie za obsługę gastronomiczną to coś okropnego. Byłam w wielu restauracjach i choć wiem, że gdzieniegdzie istnieje coś takiego, to kwota 9,60zł za zwykłe zjedzenie na miejscu to absurd. Nigdy tu nie wrócę i nie polecam, gdyż po takich sytuacjach to nawet dobre jedzenie nie smakuje tak miło.

  3. Nikodem Iskra ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecę tej pizzerii Jak to mawiają do 3 razy sztuka Niestety ostatnie moje zamówienie pizzy nr 16 WIDŁY W PLECACH składającej się z sos, ser, szynka, boczek, salami, kabanos, cebula, mozzarella po modyfikacji - Cebula + Pieczarki + Pomidor + Ser Dostałem pizze BEZ : -Kabanosa -Salami -Ser jeśli chodzi o dodatkowy ser to już 3 zamówienie w którym zapłaciłem za dodatkowy ser a go nie dostałem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biesiadowo?

Biesiadowo znajduje się przy Powstańców Warszawy 3, 05-402 Otwock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biesiadowo?

Można skontaktować się z Biesiadowo pod numerem +48 790 790 218

Jak można dotrzeć do Biesiadowo?

Do Biesiadowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements