Opinie

  1. Katarzyna Karaś ★★★★★

    Przemiła atmosfera, pyszne jedzenie, bardzo dobry wybór jeśli ktoś nie chce w tłoku jeść w centrum lub manufakturze. Restauracja jest w zaułkach Starego Polesia w pięknie odnowionej kamienicy.

  2. Maria ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce. Miła obsługa. Pyszna lemoniada! Moje ulubione danie burrito:3! Polecamy i będziemy wracać :). Można też z pieskiem:)

  3. Olivia Wiśniewska ★★★★☆

    Jestem tu już 3 raz i zawsze wychodzę zadowolona, choć nie ukrywam że miewam różne doznania smakowe. Ceny na przestrzeni lat mocno wzrosły. Burgery bardzo dobre, ale w głównej mierze dzięki dodatkom - mięso trochę bez smaku, takie jałowe. Lemoniada dobra (chyba jedyna w odpowiedniej cenie w stosunku do ilości) Frytki, mocno słone ale dobre (sos aioli dobry) - udało nam się trafić na wtorkową promocje i były w gratisie do burgera, jednak normalnie Burger Drwala kosztuje 40 zł a frytki jeszcze 10? Zdecydowanie ZA DROGO. Jeśli ceny by się zmieniły na pewno byłoby to bardziej korzystne. Jak ja wolomin i odległość od Warszawy… ceny wysokie

  1. Alicja L. ★★★☆☆

    Byliśmy dzisiaj po dłuższej przerwie na obiedzie (zawsze zamawialiśmy burgery). Z plusów: dzieci dostały kolorowanki, burgery duże. Minusy: długi czas oczekiwania - ponad 40min przy może 1/3 zajętych stolików, burgery kiedyś były w zestawie z frytkami i sałatką - teraz frytki i sałatkę można zamówić dodatkowo, zmieniła się bułka- kiedyś była bardziej maślana, teraz zwykła i do tego była już zimna gdy nam podano. Mięso dość twarde ale nawet smaczne, dobre dodatki typu sos, cebulka itp. Rachunek za 2+2 ok 150 zł. Obiad zjedliśmy ale pewnie już nie wrócimy.

  2. Natalia Stępień ★☆☆☆☆

    Dostawa, czas oczekiwania 90 min. Rozumiem, niedziela oraz duże obłożenie ale zamówienie zostało dostarczone po 110 min, bez informacji od restauracji o opóźnieniu. Dodatkowo jedzenie zimne, a mięso w burgerach spalone

  3. El Padro ★★★★★

    Super pizza, przemiła obsługa oraz bardzo dobre drinki, wszystko uzpełnia nowy wystrój lokalu. Zmiana na lepsze! Tak trzymać! Myślę, że długo nie będzie konkurencji. Trzymam kciuki, powodzenia.

  1. Joanna Gucman ★★★★☆

    Jedzenie niezłe, obsługa miła, ale w kawę nie umieją ;) Jedno cappuccino zimne, drugie jak gorące mleko lekko zabarwione kawą. Placek alzacki bardzo smaczny, a sałatka z wątróbką w sosie malinowym bez zarzutu. Dawno nie jadłam tak dobrze zrobionej. Frytki z batata nie do przejedzenia, ale niczego sobie. Dobra przystawka dla 2-3 osób.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pobite Talerze - Burgery&Pizza?

Pobite Talerze - Burgery&Pizza znajduje się przy Warszawska 21, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pobite Talerze - Burgery&Pizza?

Można skontaktować się z Pobite Talerze - Burgery&Pizza pod numerem +48 795 408 464

Jak można dotrzeć do Pobite Talerze - Burgery&Pizza?

Do Pobite Talerze - Burgery&Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements