Przemiła atmosfera, pyszne jedzenie, bardzo dobry wybór jeśli ktoś nie chce w tłoku jeść w centrum lub manufakturze. Restauracja jest w zaułkach Starego Polesia w pięknie odnowionej kamienicy.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Karaś ★★★★★
-
Maria ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce. Miła obsługa. Pyszna lemoniada! Moje ulubione danie burrito:3! Polecamy i będziemy wracać :). Można też z pieskiem:)
-
Olivia Wiśniewska ★★★★☆
Jestem tu już 3 raz i zawsze wychodzę zadowolona, choć nie ukrywam że miewam różne doznania smakowe. Ceny na przestrzeni lat mocno wzrosły. Burgery bardzo dobre, ale w głównej mierze dzięki dodatkom - mięso trochę bez smaku, takie jałowe. Lemoniada dobra (chyba jedyna w odpowiedniej cenie w stosunku do ilości) Frytki, mocno słone ale dobre (sos aioli dobry) - udało nam się trafić na wtorkową promocje i były w gratisie do burgera, jednak normalnie Burger Drwala kosztuje 40 zł a frytki jeszcze 10? Zdecydowanie ZA DROGO. Jeśli ceny by się zmieniły na pewno byłoby to bardziej korzystne. Jak ja wolomin i odległość od Warszawy… ceny wysokie
-
Alicja L. ★★★☆☆
Byliśmy dzisiaj po dłuższej przerwie na obiedzie (zawsze zamawialiśmy burgery). Z plusów: dzieci dostały kolorowanki, burgery duże. Minusy: długi czas oczekiwania - ponad 40min przy może 1/3 zajętych stolików, burgery kiedyś były w zestawie z frytkami i sałatką - teraz frytki i sałatkę można zamówić dodatkowo, zmieniła się bułka- kiedyś była bardziej maślana, teraz zwykła i do tego była już zimna gdy nam podano. Mięso dość twarde ale nawet smaczne, dobre dodatki typu sos, cebulka itp. Rachunek za 2+2 ok 150 zł. Obiad zjedliśmy ale pewnie już nie wrócimy.
-
Natalia Stępień ★☆☆☆☆
Dostawa, czas oczekiwania 90 min. Rozumiem, niedziela oraz duże obłożenie ale zamówienie zostało dostarczone po 110 min, bez informacji od restauracji o opóźnieniu. Dodatkowo jedzenie zimne, a mięso w burgerach spalone
-
El Padro ★★★★★
Super pizza, przemiła obsługa oraz bardzo dobre drinki, wszystko uzpełnia nowy wystrój lokalu. Zmiana na lepsze! Tak trzymać! Myślę, że długo nie będzie konkurencji. Trzymam kciuki, powodzenia.
-
Joanna Gucman ★★★★☆
Jedzenie niezłe, obsługa miła, ale w kawę nie umieją ;) Jedno cappuccino zimne, drugie jak gorące mleko lekko zabarwione kawą. Placek alzacki bardzo smaczny, a sałatka z wątróbką w sosie malinowym bez zarzutu. Dawno nie jadłam tak dobrze zrobionej. Frytki z batata nie do przejedzenia, ale niczego sobie. Dobra przystawka dla 2-3 osób.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pobite Talerze - Burgery&Pizza?
Pobite Talerze - Burgery&Pizza znajduje się przy Warszawska 21, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pobite Talerze - Burgery&Pizza?
Można skontaktować się z Pobite Talerze - Burgery&Pizza pod numerem +48 795 408 464
Jak można dotrzeć do Pobite Talerze - Burgery&Pizza?
Do Pobite Talerze - Burgery&Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku