Przegląd katalogu
- 76 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 76 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Jelcz-Laskowicu, Dolnośląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 76 wyników w Jelcz-Laskowicu, Dolnośląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 16,727 opinii i ocen.
“Profesjonalizm w każdym calu. Przepiękne psy, hodowane z pasją Genialny kontakt z hodowcą, służy zawsze pomocą. Szkoleniowiec z powołania. Jakbyśmy mieli brac kolejnego psa to tylko od Panów Kłapkowskich”
“Bardzo smaczne kawy desery i polecam Bajgle, obsługa bardzo miła, moim zdaniem jest to najlepsze miejsce w Jelczu Laskowicach gdzie można spokojnie usiąść i się zrelaksować przy pysznym jedzeniu”
“Bardzo dobry sklep. Świerzy , dobrej jakości towar. Miła obsługa. Polecam!”
“Jedzonko bardzo smaczne, duże porcje, dobre ceny, można zdrowo zjeść. Polecam.”
“Przytulna restauracja z dobrymi cenami w samym centrum Jelcza, dobra obsługa i jedzenie godne polecenia, dziękuję!”
“Super miejsce, prowadzący serwują super wino oraz cudowne przystawki. Będziemy tam wracać bardzo czesto.”
“Na starter opiekane ziemniaczki z sosem i serem. Chrupiące zewnątrz, mięciutkie w środku. Porcja ogromna, wielkości pełnoprawnego obiadu. Wspaniały, wyrazisty sos! Następnie schabowy z jajkiem, porządne mięso, nie ma się do czego przyczepić. Ziemniaczki wyjęte z wody w idealnym momencie, do tego świeża kapusta. Znów ogromna porcja. Interesujący, ciekawy wystrój. Oraz crème de la crème - właściciel lokalu, który sprawił, że poczuliśmy się zaopiekowani jak nigdy dotąd! Z daleka widać, że to miejsce stworzone z pasji. Polecam gorąco!”
“Z całego serca polecam! Bardzo miła obsługa!!! Codziennie tobie zakupy w tym sklepie. ❤️”
“Najlepsze lody. Pani Ela jest mistrzynią. Wyszukane i tradycyjne smaki przyciągają mnóstwo klientów. Lody smakują wyśmienicie. Smakują nie tylko ludziom :) Tak trzymać.”
“Miła obsługa. Najlepszy chlebek w mieście.”
“Mieliśmy przyjemność organizować chrzciny w restauracji hotelu Arkadia w sierpniu 2025 i z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce każdemu! Pani manager Kamila była bardzo pomocna i profesjonalna, doradziła w wyborze menu i dopilnowała, aby wszystko było idealnie. Jedzenie pyszne i obfite, sala elegancka, a obsługa przesympatyczna. Dziękujemy i z pewnością wrócimy!”
“Pani Alicja to absolutny skarb tej restauracji. Od pierwszej chwili zachwyca profesjonalizmem, kulturą osobistą i serdecznym podejściem do gości. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i doskonale zorientowana w menu — potrafi świetnie doradzić zarówno w wyborze dań, jak i napojów. Obsługa na najwyższym poziomie: sprawna, dyskretna, a jednocześnie pełna ciepła. Dzięki pani Alicji wizyta w restauracji staje się prawdziwą przyjemnością i chce się tu wracać. Zdecydowanie osoba, która buduje doskonałą opinię tego miejsca.”
“Miła obsługa, panie zawsze uśmiechnięte i pomocne”
“Super miejsce ! Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie: zarówno burgery, frytki jak i desery :) Na pewno wrócimy :)”
“Zestaw sushi bardzo smaczny, ceny akceptowalne, dodatkowo przepiękne talerze, obsługa miła, serdecznie polecam :)”
“Polecam! Fajne miejsce, miła obsługa ☺️”
“Złożyłem zamówienie, poinformowali mnie o małym opóźnieniu w dostawie, dzięki. Bardzo niewielu dba o klienta tutaj w Polsce. Otrzymałem zamówienie - wszystko idealnie, bardzo szybko, wszystkie świeże produkty. Polecam tego dostawcę.”
“Jedzenie domowe, świeże i zawsze smaczne. Klimat swojski, czysto. Polecam z czystym sumieniem, wato tu wpaść na domowy posiłek.”
“Najlepszy kebab obsluga mila ale nie usmiechnieta i zmeczona ale byl turek kebab idealny jakosc miesa jest dobra klimat git ale glosno warzywa swieze kebab robi wszystko. POLECAM”
“super kebab, super szef, bardzo bardzo miła obsługa”
“Trzy Stawy przeszły długą drogę. Zaczynało się smacznie, ale bez wielkiej pompy, sam lokal nie był zbyt gustowny. Dzisiaj jest to restauracja na wysokim poziomie. Przyjemnie się tu spędza czas, przy akompaniamencie ferii smaków i doznań kulinarnych, dzięki niezawodnej Szefowej Katarzynie Kozieł. Wystój przytulny. Obsługa na najwyższym poziomie, pani Dominika z uśmiechem pomaga w doborze dań, by kompozycja smaków była odpowiednia. Polecam! To ważne miejsce na mapie Jelcza, jeśli nie całego powiatu.”
“Miła obsługa, półki zawsze pełne. Polecam!”
“Bardzo smaczne wędliny oraz inne wyroby mięsne. Jeśli ktoś lubi tatar wołowy to mięso polecam! Obsługa bardzo uprzejma.”
“Bardzo przyjemny sklep, super obsługa. Polecam”
“Lubię wracać do tego sklepu, ponieważ zawsze zastaje tam świeży towar, miłych oraz pomocnych pracowników. W sklepie jest czysto i zakupy tutaj to przyjemność.”
“Pyszność nad pyszności. Smaczne i mimosmazenia w głębokim tłuszczu jest... Suche, nie cieknie z tego jak olej że starego Jelcza. Polecam że smakiem.”
“Zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność, przemiła obsługa-zawsze życzliwa i cierpliwa. Pani właścicielka- cudowna kobieta, uśmiechnięta i pomocna. Sklep duży, przestrzenny, każdy znajdzie coś dla siebie:) Pozdrawiam miłe Panie i polecam zakupy w tym sklepie :)”
“Tak miłej obsługi nie widziałem w żadnym sklepie, Mam już swoje lata i zapomniałem o napoju, młoda pani pobiegła i mi go przyniosła z uśmiechem na buzi "na zdrowie" , to nie pierwszy taki przypadek, jestem stałym klientem od dawna, wolę zapłacić 1PLN więcej ale być obsłuzonym ja należy. Dziękuję że jesteście:)))”
“Obsługa najlepszą polecam smutny wchodzisz a z humorem wychodzisz”