Przegląd katalogu
- 134 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 134 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Kłobuckie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 134 wyników w Kłobuckie, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 15,381 opinii i ocen.
“Rozkosz dla podniebienia. Przepyszne sushi. Szczerze polecam.”
“Zamówiłam torcik dla mojego narzeczonego na urodzinki był bardzo pyszny i taki jaki chciałam więc polecam dziewczyna tez bardzo miła a i ten samochód co jest na torcie to dodała to od siebie więc jak ktoś szuka to polecam jeszcze raz i cena też w miarę dobra”
“Pyszne 100% lodów nie tak jak zawsze trafiają sie kryształki wody. Uwielbiam tam jeździć tylko trzeba się narzekać w kolejce, ale warto.”
“Uwielbiam to miejsce od kilkudziesięciu lat, hot-dogi, hamburgery, zapiekanki, frytki cały czas takie same, sporządzane przez właścicieli do tego w niskich cenach. Najlepsze lody z automatu czy gałka. Polecam 100%”
“Świetna obsługa , smak i wygląd słodkości przerósł moje oczekiwania . Ceny konkurencyjne”
“Pyszne lody Consonni! Można napić sie kawy i zjeść coś słodkiego. Bardzo miła obsługa!”
“Domowe smaczne jedzenie w normalnych cenach, w spokojnej atmosferze. Jeśli ktoś lubi grymasić, na dodatek lubi tłok, to nie ma tu czego szukać. Gdyby ktoś miałby problem z trafieniem jak ja, to wejście jest po lewej stronie budynku Policji. Polecam”
“Doskonałe podejście do klienta i profesjonalna obsługa.”
“Smaczne i świeże pieczywo. Jeśli nie lubimy z rana czerstwego pieczywa warto przyjść tutaj po świeże, sklep jest bardzo wcześnie otwierany więc spokojnie zdążymy przed wyjściem do pracy zrobić zakupy. Obsługa w sklepie miła a prze sklepem parking przy ulicy.”
“Bardzo polecamy to miejsce razem z rodzinką! Jeśli chodzi o burgery są smaczne, zawsze robione ze świeżych produktów! Lepszych burgerów nigdzie nie jedliśmy mimo, że zamawialiśmy z wielu miejsc dlatego z czystym sumieniem polecamy Sztukę z Mięsa :) Niestety zdjęć nie wstawię ponieważ jak zawsze zniknęły w sekundę :)”
“Polecam wszystkim. Produkty zrobione z sercem dla naszego zdrowia. Maliny prosto z pola - zdrowo i ceny nie z kosmosu. Pasieka stała się moim stałym miejscem zakupów.”
“Pyszne kanapki i tortille, smaczne desery w dobrych cenach!”
“Miejscówka super, ustronie, ładnie, zadbane miejsce. Lokal - rowniez nic do zarzucenia- czysto, obsługa na bieżąco dbala o wszystko. Mile i sympatyczne kelnerki! Jedzenie przepyszne!!!! Polecam z całego serca!”
“Super miejsce, super jedzenie, super ludzie. Po prostu, jak jest się w okolicy to warto wpaść. Bardzo fajna atmosfera, lokal niewielki co trochę nas zaskoczyło. Menu bogate, do tego ciągle rozbudowywane. Stosunek jakości do ceny na naprawdę bardzo dobrym poziomie. Jeśli ktoś niekoniecznie potrafi posługiwać się pałeczkami to nie ma stresu, są również tradycyjne sztućce. Parking przed lokalem, miejsc sporo więc też na plus! Serdeczna polecajka! Ps. Porcja są naprawdę spore, więc nie ma problemu by zapakować w razie czego na wynos ;)) nic się nie zmarnuje!”
“Jedzenie przepyszne. Obsługa przemiła. Takich burgerów już długo nie jadłem. Przepysznie.”
“Jestem bardzo zadowolony z zakupów !!! Do tego rozsądne ceny i miłe gratisy !!! Całość dopełnia fakt, iż obsługa sklepu stacjonarnego jest bardzo profesjonalna i kompetentna w dobrze produktów, porostu wie co najlepsze dla klienta. Ja na pewno zostanę waszym stałym klientem.”
“Restauracja Alivio to prawdziwa perła wśród lokali gastronomicznych. Od pierwszego kroku poczuliśmy wyjątkową atmosferę. Elegancja łączy się z przytulnością a każdy detal wnętrza został przygotowany ze smakiem. Obsługa zasługuje na najwyższe uznanie profesjonalna, uśmiechnięta i zawsze gotowa doradzić sprawiła że czuliśmy się wyjątkowo. Jednak największe wrażenie zrobiła na nas kuchnia. Potrawy są nie tylko pięknie podane ale przede wszystkim zachwycają smakiem. To miejsce idealne na romantyczną kolację jak i na spotkanie ze znajomymi. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć TEGO BRAKOWAŁO NA MAPIE KŁOBUCKA! Gorąco polecam każdemu kto pragnie przeżyć niezapomniane doświadczenia kulinarne.”
“Pyszna świeża rybka w zestawie z frytkami i surówką. Fajne miejsce do odwiedzenia. Polecam.”
“Dzisiaj skorzystaliśmy z usług coollk'a w ramach firmowej wigilli. Kręgielnia super, zamówienia do stolika ok, mogły by być szybsze. Po grze zamówiłem tagliatelle z łososiem. Jak dla mnie super.”
“Bardzo smacznie i bardzo duże porcje. Polecamy”
“Dania zamówione na miejscu- szybko zostały one podane. Porcje bardzo duże!!! Przyjemne miejsce i miła obsługa. Z pewnością nieraz jeszcze zajrzę jak będę w okolicy polecam.”
“Wszystko świetne , pozdrawiamy ciepło właścicieli sklepów na prawdę dobrzi ludzie .”
“Pyszny kebab w dobrych pieniążkach, super obsługa! Świeże warzywa, mięso bardzo fajnie przyprawione, krótki czas oczekiwania, sos łagodny przepyszny! Średnia tortilla raczej z tych większych, jak dla mnie idealna. Pan obsługujący oraz odbierający telefon zmienił moje podejście do obcokrajowców- bardzo sympatyczny z poczuciem humoru, a żartem z ceną zrobił mi Pan dzień ;) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!”
“Lokal nie zachęca żeby usiąść, ale nadrabia dobrymi cenami i sporymi porcjami. Miałem okazję zjeść jedynie lody gałkowe. Lody na prawdę dobre. Położenie lokalu na uboczu sprawia że ceny są niskie a porcje duże. Warto zajrzeć będąc w pobliżu. Można z lodami przejść się na rynek czy usiąść gdzieś na ławeczce w pobliżu.”
“Ukryty skarb :) Bardzo miła obsługa. Jedna z pań w sklepie poleciła kilka bardzo fajnych, zdrowych i smacznych produktów. Zakupy były bardzo udane. Duży asortyment i dobre ceny. Polecam :)”
“Świetna myjnia dla samochodów ciężarowych! Obsługa na najwyższym poziomie — pracownicy są uprzejmi, profesjonalni i naprawdę znają się na swojej pracy. Mycie wykonane bardzo dokładnie, bez pośpiechu, z dbałością o każdy detal. Auto wyjechało czyste jak nowe, a cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam każdemu kierowcy TIR-a, który szuka solidnej i rzetelnej myjni! Na duże uznanie zasługują także panie pracujące w biurze — sympatyczne, pomocne i zawsze uśmiechnięte. Szybko ogarniają formalności, potrafią doradzić i stworzyć naprawdę miłą atmosferę już od samego wejścia.Polecam!!!!”
“Najlepsze lody w okolicy. Kolejki mówią same za siebie”