Przegląd katalogu
- 23 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 23 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Świerklaniecie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 23 wyników w Świerklaniecie, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 8,019 opinii i ocen.
“Jedzenia bardzo dobre, obsługa miła i sympatyczna. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz.”
“Bardzo przyjemna kawiarenka umiejscowiona przy Jeziorze Chechło. Wybór menu jest ogromny i bardzo różnorodny, możemy zjeść tutaj posiłek wytrawny jak np. gofry z kebabem, a także wspaniałe słodkie gofry bąbelkowe czy przepyszne lody z Zielonej Budki. Dla spragnionych dostępne są kawy, lemoniady, piwo i wiele innych. Wszystko przygotowywane ze świeżych i dobrych jakościowo produktów. Dla klientów przygotowany jest kącik relaksu pod drzewami - stoły z ławkami, leżaki oraz hamaki. Możemy także zająć miejsca przy stołach pod parasolami tuż nad brzegiem jeziora. Spożywanie posiłku z widokiem na jeziorko jest czymś fantastycznym. Dużym plusem jest prywatny Toi Toi dla klientów, który nie odstrasza, a wręcz przeciwnie jest czysto i pachnąco. Właścicielka jest niesamowicie ciepłą i sympatyczną osobą, ma indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. :) Z każdym porozmawia, uśmiechając się szeroko. Obsługa na najwyższym poziomie! Jedliśmy już tutaj kilka razy i z pewnością wrócimy. Polecam gorąco!”
“Klimatyczna restauracja w centrum parku, możliwy dojazd samochodem (20 PLN) pod sam budynek. Jedzenie bardzo dobre, rolada wołowa krucha, policzki wieprzowe delikatne. Porcje nie nazbyt duże, jednak bez uczucia niedosytu. Duża rotacja, częsta rezerwacja.”
“Sklep w dobrym miejscu blisko boiska obsługa miła i profesjonalna”
“Bardzo dobry sklep w okolicy posiadający wszystko, co najważniejsze. Lada z mięsem, wędlinami i serem zawsze dostępna. Do tego świeże pieczywo. Od niedawna także można napić się kawy.”
“Bardzo dobrze zaopatrzone centrum ogrodnicze. Obsługa zawsze doradzi i pomoże, a i dzieciaki się nie będą tutaj nudzić.”
“Warzywa zawsze świeżutkie, duży asortyment jak na mały sklepik.Pani Irka zawsze uśmiechnięta i miła. Polecam”
“Sklep ogolnie ma ciekawe promocje. Obsługa miła i pomocna.”
“Miła obsługa, najlepsza pani Ania, zawsze miła i chętna do pomocy”
“Przetestowaliśmy pizzę włoską wiejską oraz amerykańską na każdej było bardzo dużo dodatków składniki świeże bardzo dobre wyrazisty smak, ciasto idealnie wypieczone tak jak powinna wyglądać pizza. Dodatkowym bonusem jest to że kupujesz trzy a płacisz za dwie. Wydaje mi się że wyprzedza wszystkie inne pizzerię w województwie śląskim”
“Dzisiaj byłem pierwszy raz z żoną i córką na obiedzie. Jedzenie bardzo dobre. Obsługa bardzo miła, uprzejma pomimo wielu gości Pani obsługująca ogród dawała sobie swietnie radę brawa tyle ze jako na jedną osobę trochę mało jak na personel co podziwiam za szybkość i pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Pani przy kasie również super. Jedynie co to od Pani kelnerki dowiedzieliśmy się o dojeździe samochodem pod samą restauracje na pewno odwiedzimy Państwa znowu. Proponuję robić rezerwację na duży stan gości w restauracji.”
“Sklep bardzo czysty oraz uporządkowany, można by rzec ze az za bardzo. Bardzo miła sytuacja spotkała mnie i moją rodzinę. Nie za często odwiedzamy sklep Lidl, dlatego też nie wiedziałam gdzie są rzeczy których potrzebowałam. Miła Pani pracująca tam jak dobrze pamietam Pani Halina niska z włosami do ramion, okazała sie bardzo pomocna. Wiedziała dokładnie gdzie jest dana rzecz. Była bardzo miła oraz uprzejma. Własnie dzieki takim ludziom chce sie wracac do sklepu Lidl. Na pewno wróce do lidla na swierklancu wlasnie ze wzgledu na Panią Halinkę.”
“Polecam. Smacznego i dobrej jakości warzywa i owoce. Obsługa klienta jest perfekcyjna”
“Bardzo dużo towaru super wybór i ceny Panie zarobione na maxa i czasami wredne ale tak to jest Wstąpie ponownie. Pozdrawiam!”
“Bardzo dobra Pizza . Pozdrawiam szefa który zrobił porządek z żebrakiem z Tik Toka.”
“Świetna obsługa i pyszne ciasta. Zamówiliśmy torcik na komunię i ciasto . Było pysznie”
“Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach. Restauracja godna polecenia.”
“Pyszne lody, duży wybór (również sorbetów). Obsługa przemiła, mimo pełnych rąk pracy. Wrócimy na pewno. Polecamy :) ❤️”