Przegląd katalogu
- 22 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 22 wyników
Przeglądaj branża hotelarska w Żywiecie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 22 wyników w Żywiecie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 5,987 opinii i ocen.
“Pokoje duże, pełne wyposażenie, miła obsługa.”
“Absolutny TOP jeśli chodzi o miejsce do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Domek super zadbany, gustownie wyposażony a ogrod to już REWELACJA (jacuzzi + sauna). Super kontakt i obsługa przez sympatycznych Właścicieli. Napewno wrócimy. Gorąco POLECAMY”
“Super lokalizacja mieszkanie bardzo komfortowe i wyposażone we wszystko. Jest nawet kominek ♥️. Blisko sklepy i restauracje, 5 minut na rynek, w bramie obok pub. Super właściciel.”
“Super miejscówka na odpoczynek. W pokojach czyściutko. Wszystko co potrzebne jest. Z balkonów przepiękny widok na panoramę jeziora żywieckiego. Super kontakt z Właścicielem. Bardzo miła obsługa. Gorąco polecam.”
“Bardzo polecamy miejsce do organizacji wesela oraz poprawin. Przepyszne jedzenie, naprawdę, każdy posiłek był na najwyższym poziomie. Goście bardzo docenili, że oprócz dań mięsnych, były także dania wegetariańskie, którymi częstowały się nie tylko osoby niejedzące mięsa. Obsługa zgodziła się na dopasowanie menu pod nasze oczekiwania, drugiego dnia przygotowane zostały mini burgerki. Bardzo doceniamy również możliwość organizacji poprawin w formie chill day/garden party. Goście skorzystali z pięknych terenów i widoków wokół sali. Obsługa bez zastrzeżeń, pani Teresa odwaliła kawał dobrej roboty na barze i nie tylko. Na plus dla nas także możliwość lądowania helikopterem. Jedyna wskazówka od nas - sugerujemy, aby rolety w pokojach były mniej przepuszczające światło, bo niestety nad ranem jest już jasno w pokojach :)”
“Bardzo oryginalnie miejsce, czysto i schludnie. W pokoju jak dla mnie luksus, jest mała kuchnia, telewizor, oddzielne szafy dla każdego, a w łazience znaleźć można nawet suszarkę! Obok jest obiadownia, gdzie można szmacznie i tanio zjeść, ale jak ktoś woli sam gotować to po drugiej stronie ulicy jest sklep. Na pewno tam wrócę!”
“Miejsce z pozoru nieciekawe, ale wnętrze wynagradza okolicę. Miałam apartament 2 osobowy, sypialnia otwarta z wygodnym łóżkiem oraz salon z aneksem kuchennym, nawet ze zmywarką. Wyposażenie aneksu kuchennego wystarczające do przygotowania nawet większego posiłku, ale tuż obok jest pyszna restauracja Obiadomania ze smacznymi, niedrogimi posiłkami. Duży plus to szczelne okna, niwelujące hałas z ronda oraz klimatyzacja, dzięki której sen w nocy był niezakłócony, bo nie trzeba było zostawiać otwartego na noc okna. Właścicielka bardzo dbająca o swych gości, widać wiele serca włożonego w wystrój wnętrz. Bardzo polecam nawet na kilka dni, żeby zwiedzać okolice.”
“Byliśmy 4 lata temu i wspominam dobrze zamawiałem przez booking.com ale właściciel uczciwy i miły. Na pewno się wybiorę znowu. Blisko do jeziora. Pokój spoko nie potrzebne luksusy przy zwiedzaniu gór.”
“Świetna lokalizacja. Po długiej podróży można odpocząć od samochodu. Wszędzie blisko. Wspaniała obsługa. Otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek o tym co zobaczyć w Żywcu i okolicach. Restauracja klimatyczna. Śniadania pyszne i spory wybór. Dziękujemy i napewno jeszcze zajrzymy.”
“Miły hotel, bylismy tam przejazdem, spaliśmy jedną noc. Pokoj nieduży, z łazienką, czysty. Śniadanie szwedzkie pyszne i obfite. Smaczkiem były liczne obrazy olejne na ścianach obiektu malowane przez lokalną artystkę. Wiele z nich zostało nam w pamięci. Pojedyncze sztuki mozna na miejscu kupić. Spokojnie polecam to miejsce.”
“W kategorii hostel oceniam to miejsce bardzo dobrze! Pokoje są czyste i komfortowe, a śniadanie smaczne. Wszystko to w dobrej cenie! Lokalizacja nie miała dla mnie znaczenia bo dojeżdżałem autem w góry.”
“Świetna lokalizacja. W tym samym budynku restauracja a po drugiej stronie ulicy żabka. W każdą stronę blisko (do zamku, rynku), a jak dzieci zmęczą się spacerowaniem z pod apartamentu odjeżdża autobus mzk np 16 na plażę (onTime-świetna strona do poruszania się mzk). Apartamenty czyste, zadbane, przytulne iposiadające wszystko co potrzeba na wyjeździe. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna w każdej sytuacji. Gdy tylko. zaplanujemy powrót do Żywca na pewno będzie to w tej samej lokalizacji. Pozdrawiamy i polecamy gorąco”
“Jesli ktoś szuka dobrego jedzenia to polecam to miejsce.Trafiliśmy tam przypadkowo i wszystko co zamówiliśmy bylo przepyszne. Polecam szczególnie flaczki i wątróbkę, ale i schabowy byl bardzo dobry. Porcje duże, miejsce przyjemne, ale główna zaletą miejsca jest smak potraw.”
“Witam Serdecznie O ośrodku wypoczynkowym "Mega" słyszałem różne opinie. Jednakże, po przyjeździe do obiektu, wszystkie negatywne opinie stały się bezpodstawne. Pan właściciel od samego początku zaopiekował się nami. Po otrzymaniu kluczy, do pokoju/apartamentu dał nam kilka ciekawych miejsc do odwiedzenia. Pokój z tarasem czysty, spełniający wszystkie standardy z widokiem na jezioro dodaje animuszu temu miejscu. Łazienka czysta i schludna. Wszystkie przybory toaletowe takie jak papier, mydło i ręczniki były do naszej dyspozycji. W samym pokoju, znajdowała się działająca lodówka, czajnik elektryczny oraz telewizor. Będziemy razem z narzeczoną wspaniale wspominać ten pobyt. Na pewno kiedyś tu wrócimy.”
“Bardzo dobre warunki za nieduże pieniądze bardzo fajny pan właściciel polecam każdemu”
“Super miejsce, właściciel mega miły człowiek. Pokój naprawdę duży, do Centrum Żywca 5minut pieszo. Polecam!”
“Bardzo fajnie spędziłem tam czas. Pokoje wyglądają bardzo ładnie, a miejsce położenia jest znakomite.”
“Prześliczne miejsce, dbałość o każdy detal. Czysto i klimatycznie. Idealne miejsce na relaks w otoczeniu dzikiej natury. Bardzo polecam”
“Super. Najlepszy nocleg za normalną cenę od 20 lat. Jeżdżę 2 razy w roku. Wielkie zdaziwienie gdy zobaczyłam mieszkanie które wynajęlam. Czyściutkie zadbane. Wszystko jak w domu- poza pralką. Nawet ekspres do kawy i żelazko. Mili właściciele. Dużo miejsca. Wielkie brawa.”
“Właśnie wróciliśmy z pobytu ze znajomymi z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Na prawdę nie ma się do czego przyczepić. Na plus duży parking na tyłach budynku, W pokojach czysto, wszystko było, pościel wyprana, na dole jest restauracja w której można zjeść calkiem dobry obiad, na śniadanie codziennie coś się zmieniało, dla dzieci i dorosłych zawsze coś się dobrego znalazło, na prawdę polecam pobyt, wręcz nie spodziewałam się że będzie tak dobrze.”