Bar Chomiczówka
“Najlepsze hamburgery!!! Przemiła atmosfera, sympatyczni właściciele, sporo zabawek dla dzieci. Polecamy!!”
Znaleziono 13 wyników
“Najlepsze hamburgery!!! Przemiła atmosfera, sympatyczni właściciele, sporo zabawek dla dzieci. Polecamy!!”
“Bardzo fajne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. Całkiem sporo ruchomych dinozaurów oraz smoków, tablice informacyjne z ciekawostkami. Do tego inne modele owadów i grzybów. Dobrze zorganizowana ścieżka zwiedzania. Dostępny plac zabaw. O pełnej godzinie można spotkać chodzącego dinozaura. Piana party, malowanie buziek i tatuaże. Do dyspozycji również kino 5d i park linowy. Bardzo fajna możliwość popływania zdalnie sterowanymi łódkami. Dinozaur na którym można się podpisać lub coś namalować. Polecam zabranie ze sobą monet które są potrzebne do niektórych atrakcji (głównie 5zł, ale 2 i 1 zł też się przydadzą). Jest również bar i sklep z pamiątkami. Miła obsługa.”
“Byłam wczoraj (17.06.2025) w Bella Café pod zamkiem w Malborku i bardzo miło wspominam tę wizytę. Kawiarnia ma świetną lokalizację – tuż obok wyjścia z zamku, więc idealnie nadaje się na chwilę przerwy. Oprócz kawiarni były też dwa wózki z lodami, co tworzyło bardzo wakacyjny klimat, pomimo nie do końca przyjemnej pogody. Same panie, które tam pracują, były uśmiechnięte i bardzo sympatyczne. Obsługa działała sprawnie, mimo że było sporo ludzi w pewnym momencie– wszystko szło szybko i bez zamieszania. Kawa pyszna, aromatyczna, a do tego można było usiąść z widokiem na zamek i po prostu się zrelaksować po długim zwiedzaniu zamku. Zdecydowanie polecam – miejsce z klimatem, dobrą kawą, lodami i przemiłą obsługą!”
“Przechodząc pierwszy raz koło tego miejsca pomyślałam że to jakiś opuszczony zabytek... Jednak okazało się otwarte. Klimat i wystrój niesamowite. Można zjeść pierogi, zupy, frytki i oczywiście napić się regionalnego piwa.”
“To już moja 4 wizyta w tym miejscu. Zawsze miła obsługa. Przystawka przed pizzą bułeczka z masełkiem pycha. Pizza puki co najlepsza jaką jadłem, dużo składników do wyboru zawsze świeżutkie. Pizzą mięciutka nie spalona. Polecam to miejsce.”
“Jedzenie przez cały czas pobytu pyszne , świeże. Lokal czysty i przyjemna atmosfera. Obsługa rewelacja uśmiechnięta i miła. Bardzo dziękujemy polecamy z całego serca.”
“Bardzo fajny sklep - duży wybór zabawek (i nie tylko, bo są tu również akcesoria niezbędne przy opiece nad niemowlakiem, wózki, śpioszki, bodziaki, itp. cuda) dla dzieci w każdym wieku. Niezwykle miła obsługa, bardzo polecam ten sklep!”
“Byliśmy w maju. Pizza bardzo smaczna. Polecamy serdecznie. Obsługa rewelacja”
“Jeden z Najlepszych hoteli, obsługa rewelacja Wszyscy bardzo sympatyczni, jedzenie w restauracji pyszne . Kelner bardzo miły oraz wyrozumiały i serdeczny dla dzieci! Pozdrawiamy serdecznie”
“Oczekiwanie na kebaba często trwa ponad norme ale jest na co czekać, posiłek sycący w rozsądnej cenie pełny mięsa i frytek. Sosy dobre szczególnie ostry, polecam gorąco spróbować kebaba bez surówek samo mięso + frytki. Lokal niestety ma zużyte kanapy ale to jedyny minus bo w środku ładnie udekorowany. Napewno tu wrócę!!!”
“Miejsce jedyne w Malborku gdzie można zjeść dobrze z widokiem na zamek. Ceny przystępne. Podpłomyki bardzo smaczne choć trochę małe jak na taką cenę. Nie wiem skąd negatywne opinie. Miejsce bardzo dobrze usytuowane z dobrymi daniami i sporym wyborem piw i innych alkoholi. Polecam.”
“Mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować obiad dla 40-osobowej grupy w restauracji Panorama w Malborku i jesteśmy bardzo zadowoleni! Przede wszystkim rewelacyjny kontakt z właścicielką, która wykazała się ogromną życzliwością, elastycznością i pełnym profesjonalizmem. Wszystko zostało zorganizowane sprawnie, z wyczuciem potrzeb dużej grupy. Jedzenie bardzo smaczne, porcje solidne, a ceny niezwykle przystępne idealne połączenie jakości i gościnności. Uczestnicy chwalili zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie. Z całego serca polecamy to miejsce wszystkim organizatorom wycieczek, grup i turystów indywidualnych. Panorama to gościnność, smak i dobra energia w samym sercu Malborka!”
“Bardzo polecam! Świetne miejsce na sushi wszystko świeże, estetycznie podane i bardzo smaczne. Obsługa na najwyższym poziomie, a szczególnie Pani z czarnymi włosami, która była bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, dzięki niej atmosfera w lokalu była jeszcze bardziej przyjemna. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka dobrego sushi i profesjonalnej obsługi :)”