Przegląd katalogu
- 20 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 5% Ze zdjęciami
Znaleziono 20 wyników
Przeglądaj urząd państwowy w Inowrocławie, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 20 wyników w Inowrocławie, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 578 opinii i ocen.
“Piękna architektura, godne zobaczenia.”
“Ratusz wzniesiony w latach 1907-1908 w stylu neogotyckim. Projekt wykonała firma architektoniczna Knoch i Kallmeyer z Halle/Saale. Budynek jest urowany z cegły licowej, kryty wysokim dachem wielospadowym. Bryła z wykuszami, ryzalitami, balkonami, loggiami, szczytami i wieżami. Dominantę stanowi masywna, czworoboczna, wysoka wieża w części południowo-wschodniej. Poszczególne elewacje mają indywidualny charakter bogaty w neogotycki wystrój architektoniczny: schodkowe szczyty, tynkowane blendy, maswerki, rozety, fryzy, sterczyny, ostrołukowe arkady podcienia i ceramiczne rzeźby nad wejściem głównym. We wnętrzach zachowany pierwotny układ oraz wystrój. Zachowane stolarki drzwiowe i okienne, klatki schodowe, boazerie, witraże, kasetonowe stropy i dwa ozdobne piece kaflowe.”
“Bardzo duży pozytyw. Panie w obsłudze klijenta bardzo miłe ,życzliwe i pomocne. Super Urzad Skarbowy w Inowrocławiu.”
“Bardzo miła i komunikatywna obsługa . Gorzej z kierowcami parkującymi pod inspektoratem PZU. Chodnik i przejście dla petentów do wejścia a tam zaparkowany samochód z naklejką Eco .Można być Eco a kultura i myślenie po staremu ,co zrobić nie wszystko można kupić”
“W budynku jest nie tylko poczta, ale jest też dział fizjoterapii.”
“Szybko, sprawnie. Brak kolejek. Miła i kompetentna obsługa.”
“Bardzo miła obsługa, praktycznie brak kolejek.”
“Budynek Poczty Polskiej znajduje się przy ul. Królowej Jadwigi. Wybudowany został w 1894 roku stylu neogotyckim. Na elewacji budynku umieszczona jest tablica pamiątkowa upamiętniająca zaciekłe walki o gmach w styczniu 1919 roku.”
“Bardzo ładnie odremontowany dworzec, przestronne poczekalnie, czynne kasy biletowe, darmowe wc, sprawne windy, salonik prasowy oraz lokal serwujący kebab. Wszystko co powinno być na dworcu.”
“Dziś dzwoniłam 2 razy po 2 informacje i bardzo miła pani za obydwoma razy szybko i wyczerpująco udzieliła mi odpowiedzi.”
“Mam nadzieję, że kierownictwo placówki wie jaki skarb ma w osobie pracownicy o imieniu Agnieszka. W ubiegłym tygodniu, 11.05.22 ok. południa, byłam w urzędzie pocztowym przy ul.E. Plater. Często tu chodzę, prawie zawsze, bo to mój oddział. Pierwszy raz zobaczyłam, usłyszałam tak miłą obsługę. P. Agnieszka zapytana przeze mnie dlaczego jest uśmiechnięta i miła, przecież to ciężka praca i nikt tu za sympatię i uśmiech nie płaci, wręcz przeciwnie, zniecierpliwieni petenci nie zauważają urzędnika! Odpowiedziała uśmiechając się: -"Nie zrobiłam nic wbrew sobie, tak już mam". I dodała skromnie: -"Moje koleżanki też". Donoszę więc w tym urzędzie pracują miłe, uczynne, uśmiechnięte kobiety. Gratuluję kierownictwu. Zadowolona z obsługi petentka Zofia Ł.”
“Nie wiem co wy za bajki w tych opiniach opowiadacie że niby pani nie miła, pani jest według mnie jedna z milszych osób na pocztach jaką widziałem, wszystko wytłumaczy dokładnie itd. a więc nie wiem w czym wy ludzie widzicie problem. Polecam (:”
“Bardzo uprzejma Pani, super obsługa :)”
“Polecam... Bardzo miła i życzliwa obsługa...”
“Panie tam pracujące emanuuja profesjonalizmem, cierpliwością i spokojem. Byłem świadkiem kręconych bez powodu awantur przez klientów a Pracownice profesjonalnie zgasiły pożar. Polecam.”