Opinie

  1. Dominik ★★★★★

    Zupa Tom Kha Gai z krewetkami - gęsta, pełna smaku i pikantna. Udon z kurczakiem i wieprzowina po japońsku bardzo dobre. Porcje naprawdę duże. Chętnie tu wrócę.

  2. Angelika Grum ★☆☆☆☆

    Zawiodłam się, biorąc pod uwagę wysoką ocenę lokalu (4.8), której niestety nie potwierdziła moja wizyta. W lokalu było brudno – stoliki niewytarte, a toaleta pozostawiała wiele do życzenia pod względem czystości. Zamówione danie również rozczarowało – wołowina była twarda i trudna do zjedzenia. Miejsce zdecydowanie wymaga większej dbałości o porządek i jakość serwowanych

  3. Daniel B ★★☆☆☆

    Kurczak po wietnamsku, na wynos. Nie byłoby co jeść gdyby nie ryż i surówka. Kurczak wyglądał jakby smażyli go w krematorium, a nie w restauracji - suchy i twardy. Nauczka na przyszłość, że przy zamawianiu na wynos trzeba przed wyjściem sprawdzić co jest w pudełku. Odpowiedź właściciela zachęciła mnie do spróbowania tego dania w innej restauracji. Wtedy zastanowię się nad zmianą oceny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KIM PHO?

KIM PHO znajduje się przy aleja Niepodległości 16, Niepodległości, 39-300 Mielec, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KIM PHO?

Można skontaktować się z KIM PHO pod numerem +48 729 461 166

Jak można dotrzeć do KIM PHO?

Do KIM PHO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements