Opinie

  1. Ryszarda Dudek ★★★★★

    Bardzo polecam zakupy w sklepie w Mielcu. Obsługa bardzo miła i pomocna, dziewczyny wszystkie sympatyczne i uśmiechnięte. Już dawno w żadnym sklepie nie zostałam tak dobrze obsłużona. Towar przepiękny, bardzo duży wybór wszystkiego. Na pewno wrócę nie raz:)

  2. Teresa Stonik ★★★★★

    Sklep Home&You jest zawsze zadbany i bardzo czysty, aż chce się w nim robić zakupy. Pracownicy są przesympatyczni, pomocni i naprawdę znają się na tym, co sprzedają. Piękne produkty, świetna obsługa i super atmosfera – polecam!

  3. KATARZYNA KOSOWICZ ★★★★★

    Bardzo miła i pomocna obsługa! Panie z uśmiechem pomogły mi i córce znaleźć produkt, którego szukałyśmy. Pozdrawiamy serdecznie – te od pościeli :) Na pewno jeszcze wrócimy!

  1. Jacek Cisło ★★★★★

    Niesamowicie miła i pomocna obsługa. Pani mnie obsugująca doradziła w wyborze, pomogła znaleźć brakujące elementy w sklepie internetowym, doradziła odnośnie rabatów. Rzadko można spotkać w sklepach tak profesjonalną obsługę

  2. Magda ★☆☆☆☆

    Chciałabym wyrazić swoje głębokie niezadowolenie z obsługi, której byłam świadkiem podczas wizyty w Państwa sklepie dnia 30.10.2025 Towarzyszyłam mojej mamie w zakupach i doszło do sytuacji, w której niechcący strąciła najniższą półkę z pościelami. Spodziewałam się, że pracownice zareagują z profesjonalizmem i pomocą, natomiast jedna z nich pani Ewelina (wysoka blondynka (brak indentyfikatora z imieniem) zamiast podejść spokojnie, w sposób pełen oburzenia i braku kultury „naskoczyła” na moją mamę, jakby zrobiła to specjalnie. Było to dla mnie bardzo przykre do oglądania. Dodatkowo, kiedy mama zapytała o promocje i możliwość wykorzystania vouchera, usłyszała w arogancki sposób: „może sobie pani do kosza wyrzucić'' mama zapytala do kiedy była promocja w odpowiedzi szorstko usłyszała ,,do 15stego'' Uważam, że takie zachowanie wobec klienta jest absolutnie niedopuszczalne, zamiast rzeczowej, spokojnej odpowiedzi pojawiło się lekceważenie i nerwy. Chcę również zaznaczyć, że przez cały czas pobytu w sklepie żadna z pracownic nie zaproponowała nam pomocy czy doradztwa. Obsługa była bierna, a w jedynym momencie, kiedy doszło do interakcji, niestety nieprzyjemna i nieprofesjonalna. Nie jest to pierwszy raz, kiedy spotykamy się z takim podejściem. Uważam, że osoba, która w tak arogancki i nieopanowany sposób traktuje klientów, nie powinna pracować na stanowisku sprzedawcy.

  3. kinga schab ★★☆☆☆

    Dziś byłam w sklepie z mama. Mama chciala sprawdzić koc z czego jest zrobiony obok koca stał zegarek ,który nie był zabezpieczony. Mama niechcąco zahaczyła o zegar i go rozbila. Przyszła Pani eksednetka niska blondynka. Zaczela w sposób chamski pouczać mnie i mamę jak mamy się zachowywać. Mi zarzuciła, że zaraz też coś rozbije. Kazała zapłacić, za zegar. Druga ekspedientka Pani Agnieszka okazała się bardzo fajną miłą i konkretną osobą w przeciwieństwie do swojej koleżanki ze zmiany. Wytlumaczyła wszystko. Oczywiście musiałyśmy zapłacić za zegar, który był źle zabezpieczony i nie powien leżeć obok koca. Wysyłam zdjęcie jak to wyglądało.

  1. Magdalena Misiak ★★★★★

    sklep malutki, trzeba uważać żeby czegoś nie strącić. duży wybór asortymentu. Obsługa bardzo sprawnie się uwija, mimo dużej ilości klientów. Panie się miłe i pomocne

  2. Villemo 2906 ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa, bałagan na sklepie - osobiście nie polecam tego miejsca. Ekspedientki to chyba zostały zatrudnione z “łapanki na ulicy”, bo sa niemiłe, niepomocne i chwilami bezczelne. Jedna z Pań potrafiła mieć pretensje o nieaktywowanie samemu karty podarunkowej przez internet, pomimo że taka funkcja nie istnieje i nigdy osoba obdarowana karta podarunkowa nie musiała niczego takiego robić. Osobiście radzę unikać tego miejsca.

  3. Dom Bach ★☆☆☆☆

    Okropna obsluga!! dzis robilam zakupy i zapytalam ile koszuje produkt bo nie bylo ceny pani odpowiedziala -a z 70 zl w jej glosie pewnosci nie uslyszalam wiec podeszłam do kasy poczekalam w kolejce by pani mi sprawdzila z czego pani odburknela -przecież kolezanka mowila usmiechnelam sie i powiedzialam -takim razie prosze sprawdzic mi cene drugiego artykułu bo też nie ma ceny a ona do mnie z pretensjami - tak to jest klienci wszystko rozwala przy ogladaniu i teraz nie ma ceny po czym odpowiedzialam -dobrze dlatego proszę żeby mi to pani sprawiła ta cene ona popatrzyła na mnie jakbym jej co najmiej kazała zarobić coś strasznego i odpowiedziala mi w końca.. Jak się dowiedziałam ile kosztuje powiedzialam - to poproszę a pani do mnie -to bierze to pani to!!!!! takim tonem jakbym tego nie powinna była kupic... przyznam szczere nigdy z takim chamstwem sie nie spotkałam.. robię zakupy zazwyczaj w tarnowie i nigdy mnie tak nikt nie potraktowal!! Rozumiem zły dzień ale bez przesady ja zapytałam tylko o cene i kupilam produkt....

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres home&you?

home&you znajduje się przy Powstańców Warszawy 4, Wolności, 39-300 Mielec, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do home&you?

Można skontaktować się z home&you pod numerem +48 571 204 266

Jak można dotrzeć do home&you?

Do home&you można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements