Panie zainteresowane wyłącznie sobą i prowadzoną rozmową, brakowało stolika z kawką, ploty, ploteczki w najlepsze. Jedna z Pań zapytana o tester produktu do makijażu, nie raczyła nawet podejść do gabloty, odpowiedź:”jak nie ma to nie ma”, po czym zniknęła za drzwiami zaplecza….
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Jakubas ★☆☆☆☆
-
Marek Kujawa ★★★★★
Duży asortyment, przemiła obsługa i b. Częste promocje nawet taniej niż w necie ... polecam
-
Artur arczixxx ★★★★★
W przypadku akurat tego sklepu nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Bardzo miła i fachowa obsługa. Panie w każdej chwili chętne do pomocy, służące fachową poradą. Ja na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce.
-
Grzegorz Ciejka ★★★★★
Obsługa bardzo profesjonalna. Panie bardzo chętnie doradzą. Co najważniejsze potrafią doradzić bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.
-
Milena Kot ★☆☆☆☆
Robiłam zakupy w tym sklepie I to były moje ostatnie zakupy tam. Sytuacja wyglądała tak, że wzięłam z półki produkt który był ns promocji i parę innych rzeczy. Podeszłam do kasy pani mnie skasowała i zapłaciłam. Po sprawdzeniu paragonu ta rzecz z promocji była w cenie regularnej. Poszłam po zwrot różnicy a panie mi odpowiedziały, że cena obowiązuje tylko na 1 kolor produktu gdzie pod każdym produktem była ta sama cena! Różnica wynosiła 30 zl( o parę zł bym się nie upomniała). Poprosiłam o zwrot całej kwoty za produkt to panie z kpina odpowiedziały, że nowa kasjerka się zalogowała u nie mają jak mi zwrócić. Czekałam 15 min na zwrot środków aż pani uzbiera. Dodam, że obok tej nowej pani zalogowanej pracowała inna pani na kasie, która mogła mi ten zwrot zrobić. Zrobiłam zdjęcia tej promocji i paragonu i na pewno udam się do inspekcji handlowej. Tak nie może być , oszustwo jest karane dość wysokimi mandatami.
-
Anna Nowak ★★★★★
Często robię zakupy w Hebe i lubię tam przychodzić . Dziewczyny są grzeczne i miłe. Dużo promocji . Brakuje mi jedynie większego wyboru kosmetyków koreańskich
-
Martyna ★☆☆☆☆
Obsługa bardzo niemiła i nieuprzejma.Zazwyzcaj gdy pytam się o jakiś produkt słyszę odpowiedź ”nie ma”.Panie praktycznie nigdy nie mają jak wydać i nie można kupić produktu choć to ich obowiązek aby zawsze mieć jak wydać.Bardoz nie lubię robić zakupów w tym miejscu i na szczęście jest też Rossmann
-
Ruda iw Naleśnicka ★☆☆☆☆
Nieprzyjemna obsługa, przez co w sklepie jest fatalna atmosfera. Byłam świadkiem jak pani nakrzyczała na klientów za to że otworzyli szufladę pod regałem. Fakt, nie powinni tego robić, ale też ja nie powinnam słyszeć wrzasków stojąc 2 alejki dalej. W ramach tego ochrzanu, który się dostał klientom padło jeszcze, że nie ma rzeczy na półkach, bo przez klientów ona nie ma czasu wykładać towaru. Niestety nie mogę powiedzieć która pani dokładnie krzyczała, ponieważ słyszałam wszystko, jak już mówiłam, 2 alejki dalej. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hebe?
Hebe znajduje się przy Powstańców Warszawy 4, Wolności, 39-300 Mielec, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hebe?
Można skontaktować się z Hebe pod numerem +48 222 065 400
Jak można dotrzeć do Hebe?
Do Hebe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku