jakość warzyw i owoców później wszelkiej krytyki, kupujesz włoszczyznę a w środku z pleśnią...
Opinie
-
Karol Krawczyk ★☆☆☆☆
-
ion tichy ★★★★☆
Najnowszy a&k w Mielcu. Sklep duży, spory wybór produktów. Parking mały, ale sklep w centrum osiedla przy deptaku można podejść z buta.
-
Malgorzata d ★☆☆☆☆
Sklep ładny i za to jedna gwiazdka. Czysty. Ale zakupy na stoisku mięsnym to jakaś porażka. Byłam kilkukrotnie i zawsze ten sam problem… obsługa tak wolna jak jeszcze nie widziałam w żadnym sklepie.. bardzo sie cieszyłam na otwarcie ale teraz gdy muszę tam iść to dla mnie porażka jak pomyślę o tej ślimaczej obsłudze… na piaskowej nigdy czegoś takiego nie widziałam.. zakup fileta, 2 wędlin po 20dag (krojone) i 2x ser 20dag też plastry zajął 15 minut pani obsługującej. Naprawdę lepiej chyba jechać na piaskowa … Dodam jeszcze że sprawdzajcie co Wam nabijają na rzeczach na wagę bo znów nabity zły ser, 2x droższy .. żenada
-
Łukasz ★★★★★
Nowy sklep i bardzo dobry asortyment. Wspieram Polskie sklepy, a nie tylko niemieckie Lidle i portugalskie Biedronki . Szkoda tylko ,że parking taki mały.
-
a życie sobie płynie ★☆☆☆☆
sklep wygląda bardzo okazale ale wygląd to nie wszystko, pomijam brak parkingu ale to też dla mnie nie jest problem bo i tak do sklepu szedłem z buta bo pracuje niedaleko, problem pojawił się później, kupiłem zgrzewkę wody i kawę za kwote niecałe 30 zł, zwykle płacę blikiem, w takiej formie chciałem też zapłacić w nowym AK, niestety pojawił się problem, pani wydrukowała mi niezatwierdzoną transakcję choć pieniądze z banku sciągneło, zaproponowałem powtórzyć transakcję bo nie miałem możliwości zapłacenia w innej formie, płace więc drugi raz i ten sam problem, pokazuje pani na kasie że po raz drugi pieniądze zostały pobrane z konta, p. na kasie na chwile wyszła do chyba kierownika sklepu i szybko wróciła z informacją że jest to problem mojego banku a nie ich, zapytałem czy mam sie z tym problemem zgłosić do banku, pani poinformowała mnie że nie ma takiej potrzeby, do rozmowy włączyła się jej koleżanka z kasy obok, zapewniając mnie że do 2 dni bank wróci pieniądze, mija już tydzień i pieniądze na koncie się nie pojawiły, więc nie mam wody i kawy a moje konto pomniejszyło sie o 60 zł, Drogi kliencie jeżeli zamierzasz w tym sklepie płacic blikiem to sie zastanów dwa razy, panie na kasie z uśmiechem mnie poinformowały że u nich to się często tak zdarza ale jeszcze nikt do nich nie wracał z informacja że bank im po "takiej " transakcji nie zwrócił kasy, ja tez nie mam zamiaru do nich wracać z informacją że jednak kasa nie wraca.....na szczęście są w okolicy inny sklepy gdzie system blik działa normalnie, dodam że hasło tanio w AK to juz mit. Pozdrowienia dla nowego AK
-
Rafał Maziarski ★★★★★
Najlepsze sklepy w Mielcu markowe produkty w dobrych cenach, fajnie że w końcu remont hali się zakończył i nowy sklep został otwarty bo trwało to trochę za długo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres A&K Hurt-Market?
A&K Hurt-Market znajduje się przy aleja Ducha Świętego 3, Lotników, 39-300 Mielec, Podkarpackie, Polska
Jak można dotrzeć do A&K Hurt-Market?
Do A&K Hurt-Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku