Przestronnie, towaru zawsze pod dostatkiem, nie ma jakichś wielkich kolejek do kasy, wszystko ok. Plus za produkty od lokalnych dostawców.
Opinie
-
Kamil Książek ★★★★★
-
Basic and Toxic ★☆☆☆☆
To małe zaplecze gastronomiczne, troszkę podupada, jak kanapeczki są dobre to kawa nie nadaje się do picia. Pozdrawiam
-
Bodzio-1234 ★☆☆☆☆
Pani na mięsnym, ale czasami układa towar na pułkach, ta wysoka, teraz ma jakieś pasemka na włosach wyśmiewa się z klijętów. Sam tego doświadczyłem i wcześniej byłem świadkiem jak klient przyszedł na zakupy i miał jakąś chorobę fizyczną ( miał problem z poruszaniem nogami ) to ta pani się wyśmiewała do innej eksednientki, a ja właśnie czekałem na swój numerek w kolejce. Miałem podejść i zwrócić jej uwagę ale i tak to by nic nie dało, bo to taki charakter człowieka. Przychodzi do pracy chyba z przymusu i pośmiać się z klientów. Dziwne ze sklep zatrudnia taką osobę, bo psuje opinie innym pracownikom którzy wykonują ciężką prace.
-
Łukasz Wójtowicz ★★★★★
Najlepszy sklep. W ogóle sklepy A&K duży propsik. Bardzo miła obsługa, dziewczyny totalny szacun. Na mięsnym idealny pomysł z numerkami. Bierzesz numerek i nie musisz tracić czasu stojąc w kolejce, tylko w międzyczasie robisz zakupy i czekasz na swój numer. Ten kto to wymyślił zasługuje na podwyżkę. #podwyżkazanumerki
-
Paweł Widłak ★★★☆☆
Od dawna robię zakupy w tym sklepie, zdecydowanie bardziej wolę iść do A&K niż do "Stonki" ale ostatnio problem z A&K jest taki że przy 25°C i więcej na zewnątrz jest zdecydowanie za gorąco! Nie to że się czepiam ale nie lubię kupować miękkich/rozpuszczonych czekolad! Mam nadzieję że to jakaś awaria którą usuną chodź to już kolejny raz jak tam jestem. Za sklep 5 za temperaturę czekolad 2-ja! Dlatego 3 gwiazdki.
-
Paweł W. ★★★☆☆
Od dawna robię zakupy w tym sklepie, zdecydowanie bardziej wolę iść do A&K niż do "Stonki" ale ostatnio problem z A&K jest taki że przy 25°C i więcej na zewnątrz jest zdecydowanie za gorąco! Nie to że się czepiam ale nie lubię kupować miękkich/rozpuszczonych czekolad! Mam nadzieję że to jakaś awaria którą usuną chodź to już kolejny raz jak tam jestem. Za sklep 5 za temperaturę czekolad 2-ja! Dlatego 3 gwiazdki.
-
W N ★☆☆☆☆
Miesny to jest totalny kabaret,przynajmniej tak do poludnia.15 osob w kolejce 2 kobiety obsluguja,wtedy jedna(ciągle ta sama)postanawia isc liczyć szyje z indyka czy tam gesi i znika na 20 minut.Wprowadzcie jakies tabliczki z imionami to napisze ktora to jest,ciagle ta sama osoba.Wiekszosc tych kobiet naprawde sie stara i rozumiem ze przy takim ruchu to ciezka praca,ale przez tą kolezanke maja jej duzo wiecej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres A&K Hurt Market?
A&K Hurt Market znajduje się przy Szafera 33, Szafera, 39-300 Mielec, Podkarpackie, Polska
Jak można dotrzeć do A&K Hurt Market?
Do A&K Hurt Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku