Jestem bardzo zadowolony ze zdekarbonizowania źródła ciepła. W stosunku do wcześniej eksploatowanego kotła węglowego 3 klasy, kocioł na PELET PEREKO 18 KW sprawdza się bardzo dobrze. Po wizycie serwisanta i uruchomieniu kotła, jedyne czym się zajmuje to uzupełnianie zasobnika i czyszczenie kotła z popiołu raz na tydzień. Rewelacja.
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz C ★★★★★
-
Marek Wator ★★★★★
Świetny kocioł, prosta konstrukcja, tu nie ma się co zepsuć. Czyszczenie jest bardzo łatwe i trwa kilka minut. Używam kotła od września i jak na razie bez żadnych uwag. Pali niewiele, nie absorbuje obsługą, oby tak dalej.
-
Kaja ★★☆☆☆
Nie wiem dlaczego użytkownicy którzy zakupili model kotła Qmpell Evo 18 kw są zadowoleni i mają prawidłowo poustawiane spalanie, a u mnie już wielokrotnie serwis był i ustawiał i cały czas problem ze spalaniem jest. Wielokrotnie był monit, ustawienia i nic. A pellet sie nie dopala.
-
Ha Des ★★★★★
Posiadam pięć Qmpell 18kW, sprawuje się się super. Łatwy w czyszczeniu,wodę w cwu grzeje bardzo szybko, i jest ekonomiczny jestem zadowolony z zakupu oraz serwis pieca na najwyższym poziomie. Polecam bo przecież Ciepło jest żółte;)
-
Łukasz Sadowski ★★★★★
Jestem użytkownikiem pieca Pereko Ecodesign KSP Spark 14kW. W pełni spełnia moje oczekiwania i wymagania dla domu o powierzchni 120 m. Ekonomia na dużym poziomie, obawiałem się kosztów związanych z peletem. Od lipca do końca lutego na co i cwu zużyłem dwie palety prletu. Świetny wynik - pelet o wartościach energetycznych według zaleceń producenta. Piec praktycznie bezobsługowy, żadnych awarii czy zmian nastaw pracy pieca w czasie użytkowania, serwisant podczas pierwszego uruchomienia ustawił odpowiednie parametry pracy i tak jest do dzisiaj. W okresie zimowym raz w tygodniu piec należy wyczyścić - to tyle. Super zakup.
-
Piotr Rączka ★★★★★
Po pierwszym sezonie kociołek 12 kw na pellet sprawuje się rewelacyjnie w razie jakichś pytań serwis udziela szybko i profesjonalnie wszelkich porad co do obsługi ustawień kotła.
-
Arkadiusz Tomaszewski ★★★★★
Serdecznie polecam piec Pereko QmPell Evo 13, spełnia nasze wymagania. Super sprawa, wsypujesz i nie musisz do niego co chwilę biegać, co zaoszczędza bardzo dużo czasu. Żałuję, że dużo wcześniej nie zdecydowałem się na zmianę.
-
mateusz k (matkuk91) ★★★★★
Kocioł Pereko Qmpell Evo 12 kW zamontowany od stycznia 2025. Pierwsze uruchomienie przez serwisanta Pereko praktycznie od ręki. Na razie żadnych problemów z użytkowaniem. Bardzo fajny kocioł. Polecam :)
-
Adam Modzelewski ★★★★★
Byłem sceptycznie nastawiony na moc kotła Qmpell12kw względem rozmiarów, jednak bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, sterowanie od Plum, same zalety, czyszczenie bardzo łatwe, spalanie na czysty popiołek
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PEREKO sp. z o.o.?
PEREKO sp. z o.o. znajduje się przy Eugeniusza Kwiatkowskiego 43, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PEREKO sp. z o.o.?
Można skontaktować się z PEREKO sp. z o.o. pod numerem +48 412 745 353
Jak można dotrzeć do PEREKO sp. z o.o.?
Do PEREKO sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku