Kontakt zerowy, towar wystawiony na kilku stronach, ale właściciel nie wie czy on go jeszcze ma !!! Cyrk na kołach, kazał dzwonić po 17, niestety nie odbiera telefonu. Nie polecam tej firmy !!!
Opinie
-
zwirek67 ★☆☆☆☆
-
Anna Kolbut ★☆☆☆☆
Kontakt zerowy, towar wystawiony na kilku stronach, ale właściciel nie wie czy on go jeszcze ma !!! Cyrk na kołach, kazał dzwonić po 17, niestety nie odbiera telefonu. Nie polecam tej firmy !!!
-
patrol620 ★☆☆☆☆
Bardzo cieżki kontakt z właścicielem po otrzymaniu części do naprawy. Kiedy już odbierze telefon za każdym razem mówi coś innego. Zrzucanie winy na klienta oraz firmę kurierską. Jeśli chce zostać zrobienia w ch... to tylko z tą firmą.
-
Dawid ★☆☆☆☆
Człowiek przy każdej próbie kontaktu opowiada inne bajki. Niesłowny, niekompetentny w pełni rozumiem pozostałe opinie pod usługami tego człowieka. Po prostu nie ogarnia tego co robi, albo z premedytacją szwindluje. Odradzam i nie polecam.
-
Aleksandra Batko ★☆☆☆☆
Jeżeli kiedyś zostaliście zrobieni w balona to z tymi osobami z tej firmy zostaniecie zrobieni w ch***. Blok po regeneracji nie wytrzymał nawet 4k kilometrów docierania bo zaczął pobierać płyn chłodniczy (1.6 eb) zgłoszona wada w czerwcu a do dziś trwa dyskusja i rozwiązanie problemu. Unikanie telefonów (radzę się uzbroić w cierpliwość z uwagi na ciągłe wymówki wysyłania paczek, wypadków drogowych, brakiem czasu - ruch jak na jarmarku podobno, ale na miejscu jedyni klienci to po paczki przyjeżdżają). Dla własnego zdrowia psychicznego radzę nie korzystać z żadnych usług tych naciągaczy. Po prawie 5 miesiącach doczekałam się zwrotu bloku po umówieniu się na nominał (!), dostałam blok po szlifie nadający się na złom!!! Właściciel za usługę oddał pieniądze ale bloku nie raczy oddać seryjnego - bo taki ode mnie dostał na wstawienie tulei. Szanowny Pan Wojciech ubezpieczył się w postaci pisma o oddaniu bloku i pieniędzy bez szczegółów co do stanu słupka, tak aby umyć ręce od całej sytuacji. Kpina totalna, jak dla mnie buda do zamknięcia, nie wystawiają paragonów co wiąże się też z nielegalną działalnością.
-
Dawid Piec ★☆☆☆☆
Niestety radzę omijać ten sklep z daleka. Kupiona głowica do opla z18xer oczywiście poza allegro została źle zregenerowana, po założeniu głowicy auto odpaliło ale nierówno pracowało i po 15 minutach zgasło i nie dało się go odpalić. Auto dopiero odpaliło po ostygnięciu. W głowicy zostały zmierzone luzy zaworowe i okazało się że tylko na jednym zaworze było w normie a reszta miała za mały luz i to różnica była spora. Po kontakcie do sprzedawcy dowiedziałem się że to niemożliwe i że wszystko było gotowe do założenia i że takie luzy nie mają znaczenia i na pewno to wina bloku silnika,ale sprzedawca powiedział że dośle odpowiednie szklanki ale potrzebuje paru dni żeby towar skompletować, po tygodniu zadzwoniłem żeby się przypomnieć to niby podobno jeszcze nie skompletowane. Zbywanie trwało tak prawie miesiąc więc dałem sobie spokój i załatwiłem sobie szklanki w innym sklepie, po założeniu auto zaczęło jeździć bezproblemowo tylko ciekawe jak długo skoro tak "dobrze" była zregenerowana głowica. Sprzedawca w tym sklepie powinien zająć się hodowlą jedwabników albo regenerować znicze choć i tak nie wiem czy by go to nie przerosło choć bardziej pasuje mi na osobę która gra na bazarze w trzy kubki i naciąga ludzi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Motoryzacyjny?
Sklep Motoryzacyjny znajduje się przy 39-308 Wadowice Górne, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep Motoryzacyjny?
Można skontaktować się z Sklep Motoryzacyjny pod numerem +48 146 669 786
Jak można dotrzeć do Sklep Motoryzacyjny?
Do Sklep Motoryzacyjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku