Opinie

  1. Anna Buchholz ★★★☆☆

    Bylismy w owym barze w poniedzialek jedzenie bardzo ale to bardzo dobre tyle ze o 12 nie bylo jeszcze zupy dnia ale co do obslugi to chyba za kare tam ta pani pracuje. Gdzie nie bylismy a do obiady jest do wyboru ziemiaki czy frytki to zawsze sie pytaja z empatia do klienta nie kazdy zamawiajacy musi wiedziec ze musi to poowiedziec od tego jest obsluga. Pani bez usmiechu bez jakiego kolwiek zadowolenia zamowienia przyjmowala z łaska a jak maz poszedl sie zapytac czy ma ziemiakami czy frytkami to opryskliwie go potraktowala dla nas porazka. Sama pracuje z ludzmi qle mnie bu szefowa wywalila z pracy za takie traktowanie klienta. Bo z tego co zarobi ma wyplate wyplacana. Bar jako jedzenie +10 polecam ale obsluga -1.

  2. KUBA PAWLIK ★★☆☆☆

    Na jedzenie czeka się bardzo długo. Posiadają bardzo ubogie menu. Wiele rzeczy które są tym ubogim menu nie są dostępne. Zamówiłem schabowego (który stanowi w różnych wersjach większość menu) I byłem bardzo rozczarowany. Schabowy był twardy i nawet nóż nie dawał z nim bardzo rady.

  3. nie wiem ★☆☆☆☆

    Wstąpiliśmy na obiad i kebaba środa 02.07 , był w tym dniu upał a klimatyzacja na sali nie działa, ciężko o komfortowe warunki. Pani obsługująca sale bardzo miła i pomocna. Zamówiony obiad i kebab w bułce. Obiad był w porządku , smaczny. Ale to co dostaliśmy w kebabie było jakimś nie porozumieniem. "Mięso" totalnie nie zjadliwe po którym pewne są dolegliwości żołądkowe, śmierdzące i paskudne. Naprawdę nigdy nie jadłem czegoś tak nie dobrego , smakowało jak jakis pasztet pomieszany z karmą dla psa w dodatku po terminie odgrzany na patelni. Masakra, szkoda miłej obsługi i smacznego obiadu ale mięso z kebaba przeważyło nad oceną tego lokalu. Nigdy więcej moja noga tam nie stanie.

  1. Dariusz Kowalczuk ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, domowe. Porcje duże. Trochę trzeba było poczekać na schabowego i to było słychać -:) Polecam.

  2. PAWEŁ S. ★★★★☆

    Więc tak Kotlet po Góralsku całkiem dobry, ale na folderze są dwa plastry boczku na krzyż położone , ser żółty i pieczarki plus dwa ogórki kiszone i tak prawie było bo realnie był jeden plaster boczku , pieczarek odrobinę, ser ładnie rozpuszczony na kotlecie , kotlet poprawny. Porcja frytek to jest jakiś żart tylko 13 szt. I to nawet nie przypomina porcji dla Dzieci. Surówki dobre i pachnące widać, że świeże. W zestawie dnia miała być herbata, ale brak nie podano. Zupa pieczarkowa z kluskami pyszna i smaczna. Cena zestawu 30 zł.

  3. Ewa Grabowska ★★★★☆

    Bardzo smaczny schabowy z frytkami, oraz pierogi ruskie, o delikatnym cieście. Zupa grochowa również bardzo dobra. Zestaw dnia ze schabowym 22zł, do tego herbata gratis, z której nie skorzystaliśmy, ale poniekąd rozumiem czemu jest oferowana. W lokalu jest bardzo zimno, więc takie rozgrzanie herbatą bardzo wskazane. Schabowy smakował znakomicie, szkoda że w takim chłodzie. Odwiedzimy lokal z pewnością, bo lubimy smaczne, domowe dania, jednak jedzenie zmarzniętymi rękami, w kurtkach nie należy do przyjemności, więc poczekamy na cieplejsze dni.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Domowe Smaki Stopnica?

Bar Domowe Smaki Stopnica znajduje się przy przy drodze krajowej 73, 28-130 Stopnica, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Domowe Smaki Stopnica?

Można skontaktować się z Bar Domowe Smaki Stopnica pod numerem +48 536 960 837

Jak można dotrzeć do Bar Domowe Smaki Stopnica?

Do Bar Domowe Smaki Stopnica można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements