Miejsce godne polecenia — wszystko dobrze zorganizowane, miła atmosfera i widać dbałość o szczegóły. Obsługa profesjonalna i pomocna, a całość robi bardzo pozytywne wrażenie. Warto odwiedzić i przekonać się samemu.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Turczyk ★★★★★
-
Jacek Kurzydło ★★★★★
Duze porcje ,dobre jedzenie i przystepne ceny. Pierogi ze sliwkami i jablkiem polecam.
-
Ewelina Wójcik ★★☆☆☆
Przyjechaliśmy z rodziną dość głodni. W większości zamówiliśmy pierogi z serem na słodko oraz śliwką, itp. Pierogi mało wyraziste, jałowe, ser w środku sprasowany, z pierogów wylewała się kwaśna serwatka...oferowana śmietana na słodko przypominała mdły jogurt z dodatkiem cukru. Lemoniada z miętą i cytryną oraz pomarańczą została podana na ciepło, była bardzo mętna i mało wyrazista jak na lemoniadę. Na zwrócenie uwagi kelnerka się oburzała co nam nie pasuje z takim tonem jakby pracowała za pokutę. Nie jesteśmy z rodziny Gessler żeby się czepiać ale pozostało pojechać do apteki po lek na niestrawność. Nie polecam, jednakże może nie trafiliśmy w dobry dzień kelnerki i wszystko straciło na smaku.
-
Marcin Szwagierczak ★★★★★
Zatrzymaliśmy się cała rodzina na obiad podczas powrotu z urlopu. Zestaw dnia zupa grochowa bardzo smaczna, drugie danie polędwiczki panierowane z kurczaka, ziemniaki, zestaw surówek też smaczne i duża porcja. Pierogi mieso-kapusta smaczne sztuk 10 dużo. Kurczak grillowany, ziemniaki, zestaw surówek, też duża porcja i smaczne. Dla małego dziecka nagetsy, frytki, też super do picia dzbanek soku jabłkowego. Rachunek 154 zł. Obsługa bardzo miła. Polecam tą restaurację
-
Mieczysław Mrukowski ★★★★★
Cisza, spokój i b.mila atmosfera. Kuchnia super. Cena ok. Personal i właścicielka wspaniali.Tak trzymać, polecam. Wrócę
-
Konrad Jot ★★★★★
Gorąco polecam ten klimatyczny, uroczy hotel a w szczególności restaurację która serwuje znakomite dania głównie kuchni Polskiej, wszystko bardzo smaczne, świeże i ładnie podane, ceny nie wygórowane, na miejscu spory parking.
-
Tomasz S. ★★★★★
Kameralny hotel z klimatem! Swoje lata już ma, ale widać że właściciel dba. Jest bardzo czysto, czyściej niż w niejednej sieciówce.
-
Makro ★★★★★
Pokój czysty, miejsce klimatyczne i bardzo ładne. Na śniadaniu szwedzki stół, niczego nie brakowało, bardzo smacznie. Polecam ;)
-
Tomasz Żbik ★★☆☆☆
Pokoj niewiele większy od łóżka. Czysty. W łazience cza się zatrzymał. Na ciepłą wodę trzeba poczekać z 10 minut. Prysznic nie działa tzn działa tak że "sika" jednym mocnym strumieniem totalnie na bok. I tyle. Śniadanie ok bez szaleństw.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel & Restauracja Mateo?
Hotel & Restauracja Mateo znajduje się przy dr. Piotrowskiego 41, 28-130 Stopnica, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel & Restauracja Mateo?
Można skontaktować się z Hotel & Restauracja Mateo pod numerem +48 413 779 409
Jak można dotrzeć do Hotel & Restauracja Mateo?
Do Hotel & Restauracja Mateo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku