Opinie

  1. Wiktoria Maciąg ★★★★★

    Miła i pomocna obsługa, otwarte dużo dłużej niż inne tego typu sklepy w mieście :))

  2. Agnieszka Karwacka ★☆☆☆☆

    Obsługa tego punktu to tragedia, pani która przedstawiła się jako kierownik, niegrzeczna, opryskliwa i mam wrażenie że nie ma pojęcia o tym co sprzedaje próbując udawać bardzo zorientowaną

  3. Wiktoria Ślusarz ★★★★★

    Super. Polecam z czystym sumieniem. Obsługa zawsze miła i pomocna, aż chce się kupować. A tak tylko dodam od siebie, że na prawdę, bądźmy dla siebie nawzajem wyrozumiali. Osoba która nas obsługuje też jest człowiekiem i zasługuje na szacunek jak każdy z nas. Trzymajcie się cieplutko.

  1. Nikola Wasilewska ★☆☆☆☆

    Obsługa na bardzo niskim poziomie. Pani, która mnie obsługiwała, była opryskliwa, niechętna do udzielenia jakiejkolwiek pomocy i traktowała klientów z wyraźnym lekceważeniem. Takie zachowanie sprawia, że mam wrażenie, iż ta osoba kompletnie nie nadaje się do pracy z ludźmi. Sklep mógłby mieć znacznie lepsze opinie, gdyby dobierał pracowników, którzy potrafią okazać kulturę i szacunek klientom.

  2. Kinga Wawrzak ★☆☆☆☆

    Niestety nie jestem w stanie powiedzieć niczego dobrego na temat obsługi w tym miejscu. Pani, która nas obsługiwała zachowywała się jakby tam siedziała za karę. Była bardzo arogancka. Mimo że widziała, że kupujemy tego typu artykuły pierwszy raz z wielką łaską odpowiadała na zadawane przez nas pytania dotyczące urzadzenia, które zamierzaliśmy kupić. Ewidentnie przeszkadzała jej obecność klienta. Żenada. Tacy ludzie absolutnie nie powinni pracować w handlu, gdzie kontakt z klientem jest n porządku dziennym.

  3. Kamil Ełł ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z obsługi Pani w okularach, kilkukrotnie miałem problem z cieknącym kartridżem i zawsze zostałem obsłużony na najwyższym poziomie, zawsze Pani znalazła rozwiązanie z sytuacji ! Gorąco polecam tą Panią, koleżanka po fachu już nie jest taka kompetentna

  1. Marta Chwascinska ★☆☆☆☆

    Niestety, moje doświadczenie z obsługą w tym sklepie było bardzo mieszane. Kasjerka w okularach zdecydowanie nie powinna pracować z klientami – była nieuprzejma, opryskliwa i sprawiała wrażenie, jakby wszystko było dla niej problemem. Zdecydowanie nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku. Na szczęście jest też druga strona medalu – Pani z jasnymi blond włosami to zupełne przeciwieństwo. Uśmiechnięta, kompetentna i pomocna. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Gdyby wszyscy pracownicy byli tacy jak ona, zakupy w tym miejscu byłyby czystą przyjemnością, a niestety trafiając na zmianę Pani w okularach chcę się to miejsce omijać szerokim łukiem, nie mówiąc już o tym że trudno ją złapać w miejscu pracy. Najczęściej spotykam się z kartką "zaraz wracam". Nie lepiej poszukać sobie pracy z której czerpię się przyjemność? Po co prosić znajomych i inne bliższe osoby o dobre opinie na swój temat? Tylko po to aby Panią nie zwolnili? Szczerze, nie polecam.

  2. Mags Maj ★★☆☆☆

    Niestety jeszcze nie zdarzyło się tak, żebym wyszła zadowolona i z tym o co poprosiłam. Za każdym razem mam pomylony produkt, moc nie taka o jaką poproszę, grzałka nie taka o jaką poprosiłam, a że sama jestem nieogarnięta to zauważam zawsze dopiero w domu. Teraz chodzę tylko do tej Pani w okularach, a jak jest ta druga to omijam szerokim łukiem, strasznie nierozgarnięta. Polecam bardziej zwracać uwagę na to, o co klient prosi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Cloudshop E-papierosy Starachowice Centrum Galardia?

Sklep Cloudshop E-papierosy Starachowice Centrum Galardia znajduje się przy księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Cloudshop E-papierosy Starachowice Centrum Galardia?

Można skontaktować się z Sklep Cloudshop E-papierosy Starachowice Centrum Galardia pod numerem +48 698 110 426

Jak można dotrzeć do Sklep Cloudshop E-papierosy Starachowice Centrum Galardia?

Do Sklep Cloudshop E-papierosy Starachowice Centrum Galardia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements