Zjedliśmy pyszny brunch : najpierw jajecznicę (trzy warianty), potem pancakes (Owocek, Bananek, Orzeszek). Wszystko było rewelacyjne i ładnie podane ! Bardzo przyjemna atmosfera w lokalu, przemiła obsługa. Herbata ogrzewająca jest bardzo dobra. Lemoniady orzeźwiające są świetne. Jedyny minus to troszkę długie oczekiwanie, ale smak i wygląd potraw je wynagrodził ! Było warto ! Szczerze polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Siegwart ★★★★★
-
Magdalena Wiśniewska ★★★★★
Bardzo sympatyczne miejsce , piłam tylko herbatę zimową ale chętnie wrócę na naleśniki . Herbata bardzo pyszna polecam ! Fajny klimat lokalu , i miła obsługa .
-
Magdalena ★★★★★
Bardzo sympatyczne miejsce , piłam tylko herbatę zimową ale chętnie wrócę na naleśniki . Herbata bardzo pyszna polecam ! Fajny klimat lokalu , i miła obsługa .
-
Katarzyna Anati (Geoda) ★★☆☆☆
Słaba ocena za całokształt. Zamówiliśmy dwie kawy z truskawkami i toffi. Tą z truskawkami nie dało się pić, bardzo sztuczny syrop. Szarlotka mocno średnia, bez szału ale nie najgorsza- dobre lody waniliowe. Sernik to totalna klapa. Góra z taką chmurką kokosową, a ser z kawałkami brzoskwiń i aromatem pomarańczowym. Za dużo się w nim dzieje i był dla nas bardzo zamulasty. Wybraliśmy się na kawkę w niedzielne popołudnie i nie było oprócz nas żadnych gości. Za to kelnerki były bardzo rozmowne i zaangażowane w plotkowanie, obgadywały swoją koleżankę która według nich obija sie w pracy... Także trochę słabo
-
Maciej Zych ★★★★★
Bardzo fajne miejsce z pysznymi naleśnikami zarówno na słodko, jak i wytrawnie. Wszystkie składniki świeże, naleśniki pulchne, obfite w świetnie skomponowane wnętrze. Obsługa bardzo uprzejma, lokal przytulny, a ceny przyzwoite. Polecam.
-
DRIMS ★★★☆☆
Jedzenie bardzo dobre, ale niestety kawa oraz "czekolada" dla mnie były słabe. Bita śmietana była taka najtańsza z marketu. Sama kawa przeciętna. Gorąca czekolada, to tak naprawdę słabe kakao z najtańszymi piankami... Zawiodłam się, bo samo miejsce ładnie wygląda.
-
Kacper ★★★★★
Na początku nie wiedziałem czego się spodziewać. Po pierwszej wizycie w lokalu wiedziałem, że na pewno na jednej wizycie się nie skończy. Wystrój jest bardzo przyjemny dla oka oraz uspokajająca muzyka daje komfort i odseparowanie od zgiełku miasta. Na zamówienia czeka się długo, ale nadrabiają one ceną, jakością, ilością, a co najważniejsze wykwintnym smakiem. Dla umilenia czasu w lokalu znajdują się gry planszowe dla każdej grupy wiekowej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres La Crepas Kielce Naleśnikarnia - Cafe Point?
La Crepas Kielce Naleśnikarnia - Cafe Point znajduje się przy Bodzentyńska 2, 25-308 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do La Crepas Kielce Naleśnikarnia - Cafe Point?
Można skontaktować się z La Crepas Kielce Naleśnikarnia - Cafe Point pod numerem +48 793 480 017
Jak można dotrzeć do La Crepas Kielce Naleśnikarnia - Cafe Point?
Do La Crepas Kielce Naleśnikarnia - Cafe Point można dotrzeć, korzystając z poniższego linku