Postawiłbym 4.5. Wzięliśmy pizze oraz foccacie na przystawkę, a do picia herbatę zimową. Pizza bardzo dobra, foccacia niestety nie była ciepła i zrobiona "dla nas", a do herbaty niestety nie dostaliśmy miodu, który uważam że przy herbacie zimowej jest konieczny, zamiast tego był cukier. Wystrój oraz obsługa bardzo na plus. Nie wiemy jak smakują inne pozycje z menu, lecz samą pizze bardzo polecamy! Jednak należy uważać na ceny, które są mocno warszawskie tj. pizza 50-60 zł.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Ruszkowski ★★★★★
-
Tomasz P ★★★★★
Pyszna neapolitańska pizza. Świeże składniki, sos pomidorowy znakomitej jakości. Lasagne również pyszna, robiona zgodnie z włoską sztuką. Dziękuję Panu Maksowi za życzliwą i profesjonalną obsługę. Polecam
-
Nikola Jeziorska ★★★★★
Będąc przejazdem w Kielcach, chciałam wraz z chłopakiem wrzucić coś na ząb. Nie mieliśmy wielkich oczekiwań, jednak wybraliśmy akurat tą restaurację głównie ze względu na bardzo dobre opinie. Szczerze mówiąc jesteśmy zachwyceni tym jak było pysznie. Dobry klimat, obsługa pomocna, wystrój przyjemny, takie mieliśmy pierwsze wrażenie. Wtedy podano nam pizzę, która zwaliła nas z nóg. Zjedliśmy już w życiu wiele dań, włoska to nasza ulubiona, ale ta pizza była najlepsza. Przyszedł czas na deser z polecenia obsługi, także się nie zawiedliśmy. Napewno wrócimy z uśmiechem na ustach. Polecamy!!!
-
Pio Las ★★★★★
Kolejna wizyta , już 3 w tym miejscu . Focaccia Verde fantastyczna , pizza 4 sery jak zwykle trzymała poziom ( lekka różnica w konsystencji nakrapianego sera parmezanu..) Obsługa na bardzo dobrym poziomie i obeznana w menu . Tym razem obsługiwał nas Maks ( Max) i też stanął na wysokości zadania . Polecam każdemu
-
monika Jerzyk ★★★★★
Wczorajsza wizyta w nowo otwartej włoskiej restauracji Pieno di Cuore w Kielcach to prawdziwa kulinarna uczta! Już od progu czuć tu pasję i serce, które właściciel Mariusz Putek włożył w to miejsce. Na talerzu — klasyczne risotto na kremowej, perfekcyjnie ugotowanej bazie, otulone aromatem parmezanu i subtelną nutą oliwy ziołowej. Do tego delikatnie grillowane zielone warzywa i soczyste kawałki kurczaka — całość skomponowana z ogromnym wyczuciem smaku i estetyki. Widać rękę doświadczonego szefa kuchni, który nie idzie na kompromisy — Mariusz Putek udowadnia, że potrafi przenieść najlepsze tradycje włoskiej kuchni w serce. Do tego domowa lemoniada z cytrusami i miętą — orzeźwiająca, lekko kwaskowata, idealnie równoważyła kremowość dania. Wnętrze przytulne, z klimatem włoskiej trattorii, obsługa życzliwa i profesjonalna. To miejsce ma potencjał, by stać się kulinarną wizytówką miasta. Brawo dla właściciela i całego zespołu! Kielce zyskały prawdziwą perełkę na mapie smaków. Pieno di Cuore — z serca do talerza, z talerza prosto do zachwytu!
-
Franczesco Dobro ★★★★★
Wybrałem się z dziewczyną na kolację. Restauracja robi świetne pierwsze wrażenie elegancki przytulny wystrój z ciepłym oświetleniem i klimatyczną muzyką. Zamówiłem pizzę Verde ciasto było idealnie cienkie i chrupiące,a krewetki obłędne. Smak i prezentacja na talerzu bez zarzutu.
-
Oliwier Mertyna ★☆☆☆☆
Po wczorajsze wizycie jesteśmy raczej dość rozczarowani - zamówione gnocchi, które w opisie mają m.in. pomidora, paprykę, cukinię czy bakłażan okazały się być zwykłymi kluskami w sosie pomidorowym z serową posypką, brak tam było jakichkolwiek warzyw, a jeśli są one wszystkie zblendowane w sosie to można by to inaczej sformułować, bo można się naciąć. Smakowo też bez szału, pozycja raczej do menu dziecięcego niż do karty. Pizza z krewetkami i dzikim brokułem w porządku, ale niestety ciasto wyjątkowo mocno pachnie drożdżami i nie jest to przyjemne, tak samo jest zresztą z foccacią - również pachnie mocno drożdżami, a podana jest w formie chleba ¿? - zamiast standardowego podania dostaje się dwie kromki tak naprawdę chleba z solą i rozmarynem, jest to wyróżniające ale czy pozytywnie? Co do obsługi - ciężko to sformułować ale Pan obsługujący ogródek wczoraj wieczorem wprowadza dziwną atmosferę, buja się między stolikami podczas przyjmowania zamówień, a sama komunikacja jest dość utrudniona. Ostatnia sprawa - drinki bezalkoholowe - nie są wypisane w menu, ale niby są dostępne. Pan kelner jednak nie pyta jaki ma być to drink konkretnie, a jedynie czy ma być słodki czy kwaśny. Ja wybrałem kwaśny i dostałem coś co na paragonie widniało jako mojito bezalkoholowe, w praktyce jednak był to sprite albo woda gazowana zabarwiona na pomarańczowo, nie wyglądało to ani nie smakowało, a kosztowało 28 zł - jak na mocktail w Kielcach jest to niestety dużo, a jak na sprite z syropem, dużo za dużo. Rozczarowujące, że w momencie, w którym praktycznie każdy alkohol ma już swój bezalkoholowy odpowiednik, nowa WŁOSKA restauracja nie oferuje nawet podstawowego Aperola albo Martini w wersji 0%. Niestety póki co nie chce się tam wracać, a szkoda, bo Kielce zdecydowanie potrzebują nowych gastro miejscówek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ristorante Pieno Di Cuore?
Ristorante Pieno Di Cuore znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 57, 25-001 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ristorante Pieno Di Cuore?
Można skontaktować się z Ristorante Pieno Di Cuore pod numerem +48 508 508 451
Jak można dotrzeć do Ristorante Pieno Di Cuore?
Do Ristorante Pieno Di Cuore można dotrzeć, korzystając z poniższego linku