Opinie

  1. Katarinaaa aa ★☆☆☆☆

    Wychodzi na to że pracownica w tym salonie to jakaś nowa niedoinformowana osoba lub po prostu zawsze robią problem gdy chce się zakończyć umowę z nimi. Umowa była na dwa lata i korzystaliśmy z niej kilka miesięcy dłużej. „Podpisalismy” niby umowę na zerwanie i Pani zapewniła że już żadne faktury do opłaty nie przyjdą, więc zakończyliśmy korzystanie z ich internetu. Niestety faktura w kolejnym miesiącu przyszła i dzwoniąc na infolinię okazało się że oni nie wiedzą o żadnym zerwaniu umowy gdyż nic takiego nie zostało wysłane. Teraz dzwoni do nas Pan że do nich nic takiego nie dotarło i że będziemy musieli zapłacić za dwa miesiące nie korzystania z ich usług bo przesłanie rezygnacji przez PANIĄ pracownicę z salonu zostało opóźnione. Poprostu zwykłe oszustwo. Nie mam zamiaru płacić za coś czego nie powinnam i jeśli trzeba będzie sprawa pójdzie dalej ale w innym kierunku, bo niby dlaczego mam płacić z winy pracownicy i jej niewiedzy.

  2. 望希 ★☆☆☆☆

    Byłam świadkiem tego jak została potraktowana jedna klientka. Pan był nieprzyjemny i ciągle wymawiał się problemami technicznymi , które zniknęły gdy następny klient zawierał umowę .

  3. I W ★☆☆☆☆

    Profesjonalizm pana Piotra zaczyna się i kończy na pomocy w wyborze ofert. Kłopot zaczyna się gdy klient chce zrezygnować. Zakończenie umowy światłowód + telefon trwało od lipca do połowy października.Pan Piotr nie potrafi ściągnąć protokołu do zwrotu np. dekodera, za to wmawia ludziom że trzeba odsyłać na własny koszt. Niestety dla pana Piotra ja znam swoje prawa i nie dałam sobie wmówić, że jest inaczej. W takiej sytuacji pan przestaje być miły, jednak telefon na biuro obsługi klienta, w jego obecności, zmienił pana nastawienie. Ostatecznie będąc nieugiętą pan po ponad godzinie przyjął sprzęt i umowa została zakończona . Nie polecam W związku z odpowiedzią na mój komentarz chciałabym się odnieść. Pan nie dołożył żadnych starań aby rozwiązać moją sprawę . Podkreślam że moja sprawa została rozwiązana tylko wyłącznie dzięki mojej nieustępliwości . Pan w pewnym momencie użył sformułowania,, nie będę z pania rozmawiał,, a problemy techniczne to są odkąd ten salon istnieje .

  1. r w ★☆☆☆☆

    Witam , byłem niedawno w tym salonie T-Mobile, i niestety byłem świadkiem jak została potraktowana klientka. Sam jestem związany z tą siecią od dawna, ale pierwszy raz widziałem coś takiego. Kompletny brak profesjonalizmu i szacunku dla klientów.

  2. Jan Gibalski ★☆☆☆☆

    Siedziałem i czekałem aż jegomość tam pracujący skończy rozmawiać ze starszym panem o pierdołach nie zwracając na mnie uwagi. Nie doczekałem się i po około 15 minutach wyszedłem nie załatwiając nic. Polecam ten punkt.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres T-Mobile Pińczów?

T-Mobile Pińczów znajduje się przy Plac Wolności 2, 28-400 Pińczów, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do T-Mobile Pińczów?

Można skontaktować się z T-Mobile Pińczów pod numerem +48 604 970 210

Jak można dotrzeć do T-Mobile Pińczów?

Do T-Mobile Pińczów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements