Piękne drzwi :) Niestety rozszczelnił się świetlik po ponad 2 latach. Na szczęście firma (mimo upływu terminu gwarancji) zareagowała, wykazała się odpowiedzialnością i mam już nowe drzwi. Także polecam rzetelnego producenta :)
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Kieża ★★★★★
-
Mateusz Wojnar ★★★★★
Bardzo polecam serwis Martom. Deweloper zostawił mi drzwi z czytnikiem linii papilarnych, które nie były podłączone, a dodatkowo gwarancja producenta już minęła. Na początku serwis udzielał mi pomocy telefonicznie - dzięki temu udało mi się samodzielnie podłączyć drzwi. Niestety nie wszystko działało prawidłowo. Pomimo upływu gwarancji ekipa serwisowa przyjechała na miejsce, naprawiła usterki i dodatkowo zamontowała okucie. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie!
-
Mariusz M. ★★★★★
Nie zamienił bym drzwi na żadne inne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Drzwi mają już dwa lata i służą tak jak powinny. Serdecznie polecamy tego producenta !
-
Oliwia Barbie ★★★★★
Polecam drzwi producenta MAR-TOM. Mamy zamontowane drzwi w dwóch nieruchmościach i oceniam drzwi na Bardzo solidne i bardzo dobre wykonanie. Nie mam żadnych uwag.
-
Dawid Wachulak ★★★★★
Jako dystrybutor bardzo polecam zakup drzwi od producenta MAR-TOM. Firma zasługuje na pozytywne opinie ze względu na profesjonalizm oraz wysoką jakość produktów.
-
Monika Pawłowska ★★★★★
Drzwi są solidne, bardzo dobrze izolują termicznie i akustycznie. Polecam w szczególności za dobrą jakość. Bardzo ładnie się prezentują.
-
krystian pawlak ★☆☆☆☆
Nie Polecam drzwi tego producenta!!!! Jak widać na zdjęciach nie domalowanie elementów przy szybie , serwisant naprawia to pisakiem permanentnym I mówi ,że na produkcji też tak robią . Drzwi Arctic . Naprawdę nie polecam I radzę nie kupować , u konkurencji wygląda to o wiele lepiej ,cenowo i jakościowo.
-
Damian Magon ★☆☆☆☆
Nie polecam. Drzwi po roku użytkowania, odbarwily się na rancie, problem bardzo częsty u tego producenta. Kiepska jakość okleiny. Nie uznana gwarancja. Edytowane: Po ponownej reklamacji po komentarzu producenta poniżej i tak reklamacja nie została uznana.
-
Joanna Magoń ★☆☆☆☆
Nie polecam. Bardzo słabej jakości okleina. Zareklamowane przez męża, gwarancja nie uwzględniona. Odradzam każdemu zakup tej firmy drzwi. Zdjęcie w komentarzu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAR-TOM Sp. z o.o.?
MAR-TOM Sp. z o.o. znajduje się przy Jasionka 90, 28-300 Jędrzejów, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAR-TOM Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z MAR-TOM Sp. z o.o. pod numerem +48 661 550 311
Jak można dotrzeć do MAR-TOM Sp. z o.o.?
Do MAR-TOM Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku