Opinie

  1. Anna Kieża ★★★★★

    Piękne drzwi :) Niestety rozszczelnił się świetlik po ponad 2 latach. Na szczęście firma (mimo upływu terminu gwarancji) zareagowała, wykazała się odpowiedzialnością i mam już nowe drzwi. Także polecam rzetelnego producenta :)

  2. Mateusz Wojnar ★★★★★

    Bardzo polecam serwis Martom. Deweloper zostawił mi drzwi z czytnikiem linii papilarnych, które nie były podłączone, a dodatkowo gwarancja producenta już minęła. Na początku serwis udzielał mi pomocy telefonicznie - dzięki temu udało mi się samodzielnie podłączyć drzwi. Niestety nie wszystko działało prawidłowo. Pomimo upływu gwarancji ekipa serwisowa przyjechała na miejsce, naprawiła usterki i dodatkowo zamontowała okucie. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie!

  3. Mariusz M. ★★★★★

    Nie zamienił bym drzwi na żadne inne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Drzwi mają już dwa lata i służą tak jak powinny. Serdecznie polecamy tego producenta !

  1. Oliwia Barbie ★★★★★

    Polecam drzwi producenta MAR-TOM. Mamy zamontowane drzwi w dwóch nieruchmościach i oceniam drzwi na Bardzo solidne i bardzo dobre wykonanie. Nie mam żadnych uwag.

  2. Dawid Wachulak ★★★★★

    Jako dystrybutor bardzo polecam zakup drzwi od producenta MAR-TOM. Firma zasługuje na pozytywne opinie ze względu na profesjonalizm oraz wysoką jakość produktów.

  3. Monika Pawłowska ★★★★★

    Drzwi są solidne, bardzo dobrze izolują termicznie i akustycznie. Polecam w szczególności za dobrą jakość. Bardzo ładnie się prezentują.

  1. krystian pawlak ★☆☆☆☆

    Nie Polecam drzwi tego producenta!!!! Jak widać na zdjęciach nie domalowanie elementów przy szybie , serwisant naprawia to pisakiem permanentnym I mówi ,że na produkcji też tak robią . Drzwi Arctic . Naprawdę nie polecam I radzę nie kupować , u konkurencji wygląda to o wiele lepiej ,cenowo i jakościowo.

  2. Damian Magon ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Drzwi po roku użytkowania, odbarwily się na rancie, problem bardzo częsty u tego producenta. Kiepska jakość okleiny. Nie uznana gwarancja. Edytowane: Po ponownej reklamacji po komentarzu producenta poniżej i tak reklamacja nie została uznana.

  3. Joanna Magoń ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Bardzo słabej jakości okleina. Zareklamowane przez męża, gwarancja nie uwzględniona. Odradzam każdemu zakup tej firmy drzwi. Zdjęcie w komentarzu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MAR-TOM Sp. z o.o.?

MAR-TOM Sp. z o.o. znajduje się przy Jasionka 90, 28-300 Jędrzejów, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MAR-TOM Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z MAR-TOM Sp. z o.o. pod numerem +48 661 550 311

Jak można dotrzeć do MAR-TOM Sp. z o.o.?

Do MAR-TOM Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements