Opinie

  1. Michalina Adamczyk ★★★★★

    Najlepszy kebab w mieście. Very nice place.

  2. Łukasz Maroń ★★★☆☆

    Lokal czysty, brak zastrzeżeń. Jeśli chodzi o smak kebaba to jest okej, biorąc pod uwagę oczywiście że jest to tania gotowa tortilla + mięso kula mocy, lecz jak na kebaba w rozmiarze średnim to zdecydowanie jest zbyt mały. Cena niestety nieadekwatna do rozmiaru "średniego" kebaba.

  3. karol hubu ★★★★☆

    Byliśmy ze znajomym w Jędrzejowie i weszliśmy do lokalu sugerując się opiniami. Sam lokal zrobił bardzo dobre wrażenie, bo w środku wyglądał naprawdę ładnie. Zamówiłem kebaba z serem za 24 zł i szczerze muszę powiedzieć, że był naprawdę gitem. Porcja zawierała sporo mięsa, a surówka była w odpowiedniej ilości i nie dominowała kebaba. Sos też był smaczny i fajnie podkreślał smak całości. Minusem była jednak tortilla która była dość mała, przez co kebab wyszedł raczej mały. Mimo tego smak oceniam pozytywnie i ogólnie mogę polecić to miejsce, warto spróbować.

  1. Michał Szaniawski ★★★☆☆

    Zamówiony kebab pita z serem. Kurczak sos mieszany. Sos dobry. Kurczak dobry. W środku za dużo pity co można zauważyć na zdjęciach. Pita z zewnątrz bardzo tłusta. Sera trochę mało, ciężko go było wyczuć. Ogólnie kebab zjadliwy.

  2. Rafalinio 0 ★★☆☆☆

    Początkowo na otwarciu kebab bardzo dobry lecz wczoraj 7.07.25 zamówiłem Kebab amerykanski Rollo smak ok.. aczkolwiek rozbolał mnie brzuch... Nie wiem co myśleć o nowym kebabie ( słabo)

  3. Maicon19 ★☆☆☆☆

    Kebab okropny coś na poziomie Mido jak ktos pamieta, pół wyrzucone bo niejadalne :)

  1. Izusia Izusia ★★★★★

    Polecam. Jedzenie dobre, obsługa okej

  2. Lubie kiwi ★☆☆☆☆

    lokal wyglada ładnie obsluga tez okej ale kebab masakra tortilla gumowa bez smaku na dole kebaba jest jej tyle że nieda sie tego zjeść mięso niedoprawione kebab w smaku pusty i niedorby po jego zjedzeniu rozbolał mnie brzuch co skonczylo sie długo wizytą w toalecie niepolecam

  3. Janusz Pawlikowski ★★★★★

    Zamówiłem kebab holenderski, był bardzo dobry. Sosu nie pożałowali. Polecam

  1. Konrad Pajączkowski ★☆☆☆☆

    Kebab niezbyt smaczny, zwyklak osiedlowy. W gratisie ból brzucha po zjedzeniu. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab Kingdom Jędrzejów?

Kebab Kingdom Jędrzejów znajduje się przy Bolesława Chrobrego 6, 28-300 Jędrzejów, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab Kingdom Jędrzejów?

Można skontaktować się z Kebab Kingdom Jędrzejów pod numerem +48 503 391 180

Jak można dotrzeć do Kebab Kingdom Jędrzejów?

Do Kebab Kingdom Jędrzejów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements