Opinie

  1. Iwona ★★★★★

    Czytasz szyld, wchodzisz, myśląc sobie pewnie bardzo dobrze karmią i, o dziwo, nie mylisz się! Wystrój nowoczesny, co bardzo mi odpowiada. Obsługa miła i profesjonalna, no i kucharz, a może kucharka świetnie gotująca. Zdecydowałam się na klasyczny obiad, kurczak i krem z kalafiora. Dania podane na czas, elegancko się prezentowały i były smaczne. Atmosfera lokalu sprzyjająca relaksowi. Miło spędziłam czas.

  2. Anna Gąsior ★★★★★

    Byłam dziś w tej restauracji razem z koleżanką i muszę przyznać, że wszystko było na najwyższym poziomie. Atmosfera bardzo przyjemna, obsługa na medal – Pani kelnerka była przesympatyczna i uśmiechnięta, dzięki czemu od razu poczułyśmy się swobodnie. Zamówiłyśmy drinki oraz desery – wszystko wyglądało obłędnie i smakowało jeszcze lepiej. Drinki były idealnie zbalansowane, pięknie podane, a ciasta świeże, delikatne i rozpływające się w ustach. Widać, że restauracja dba zarówno o jakość produktów, jak i o detale podania. To miejsce zdecydowanie zasługuje na polecenie i na pewno będziemy tu wracać!

  3. Tomasz Owczarek ★★★★★

    Restauracja jak najbardziej godna polecenia, w środku czysto i ładnie. Pizza też bardzo dobra ale mała, akurat dla jednej osoby.

  1. Kar Tra ★★★★★

    Przyszłam praktycznie po samym otwarciu. Z zewnątrz wyglądało na zamknięte. Kelnerka byla bardzo mila. Bez problemu mogłam z nią chwile porozmawiać i wyrazić swoją opinię. Zamówiłam kawę mrożoną z wanilią, makaron rigatoni z szarpana wieprzona i na deser beze. Napewno tu jeszcze wrócę.

  2. Recenzentka ★★★☆☆

    Nowe miejsce na jędrzejowskiej mapie kulinarnej. Bardzo ładny lokal który cieszy oko. Zaczynając od kremu pomidorowego - przyzwoity aczkolwiek bez wyrazu, zaskoczyła mnie ilość zupy bo była ona dość mała. Pizza z mortadelą była średnia, lekko stylizowana na neapolitańską jednak dość tłusta i nie spełniła pokładanych oczekiwań w stosunku do ceny. Panacotta na deser była bardzo zmarznięta a sos miał średni smak. Mimo wszystko jako nowy lokal warto dać szansę i spróbować, dość sprawna obsługa nawet w weekend w godzinach obiadowych a menu na tyle obfite że każdy może znaleźć coś dla siebie.

  3. Mateusz Janik ★★★★★

    Świeżo otwarte miejsce stylizowane na włoską restaurację. Dosyć szerokie menu więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jest menu dla dzieci. Bardzo dobra pizza, coś w stylu neapolitańskim. Pozostałe dania także bardzo dobre, docenić trzeba jakość składników oraz konkretne porcje. Brakowało takiej restauracji w Jędrzejowie, dlatego jak najbardziej polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MoLTo bENe Resto Bar?

MoLTo bENe Resto Bar znajduje się przy Partyzantów 22, 28-300 Jędrzejów, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MoLTo bENe Resto Bar?

Można skontaktować się z MoLTo bENe Resto Bar pod numerem +48 503 903 993

Jak można dotrzeć do MoLTo bENe Resto Bar?

Do MoLTo bENe Resto Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements