Opinie

  1. Bombustek Lapidarius ★★☆☆☆

    Brudno, kaloryfer nie grzał, pokoje są zniszczone, jedzenie nie zachwyca - niskiej klasy wędliny. Podobno tanio - nie wiem, nie mam porównania, na wyjazdach przeważnie śpię w namiocie.

  2. Plushpon Plushpon ★☆☆☆☆

    Jedzonko nawet całkiem dobre ale drzwi od balkonu wypadają z zawiasów bardzo ładna okolica ale pokoje nie zadbane stół w pokoju cały w dziurach a szafki w środku całe pomazane markerem,a materace też mają dziury i stolik jest przykryty brudną szmatką . Jedna gwiazdka nie polecam :(

  3. Dorota Bać ★☆☆☆☆

    Spędziliśmy w tym miejscu jedną noc i zapamiętamy to na długo . Stare, śmierdzące stechlizną domki, zużyta poplamiona pościel - tylko dla odważnych. Nikt nie odważył się wziąć prysznica bo sto razy lepsze warunki są na stacjach benzynowych (rdza, grzyb i dziwne insekty). Śniadanie to podróż w czasy prl jak zresztą cały ten ośrodek. Niezabezpieczone kable i inne niespodzianki aż proszą się o jakiś wypadek. Stosunek jakości do ceny poniżej krytyki

  1. Renata Gwiazdka ★★☆☆☆

    Relikt PRL. Jeśli ktoś lubi las - to miejsce pięknie położone, w środku lasu. I na tym kończą się plusy. Domki w fatalnym stanie! Do łazienki wchodzisz na własną odpowiedzialność, po prostu dramat. Schody na górę strome jak ściana wspinaczkowa, wygodne jak drabina. No nie! Domki nie spełniają żadnych norm. Prosi się o - no nawet nie remont, zaoranie i postawienie nowych. Lodówki za dopłatą, o czajnikach można zapomnieć. Pokoje może trochę lepsze, ale też proszą na kolanach o remont, zwłaszcza łazienki. Tapczany wąziutkie, wyleżane, pościel sprana, ręczników nie ma. Ogólnie czyste pokoje, ale standard bardzo podstawowy, dla niewymagających. Hitem jest stołówka, no skansen PRL. Obiady pyszne, śniadania skromne. Panie z kuchni bardzo miłe.

  2. Jarosław Turała ★☆☆☆☆

    Dramat. Miałem okazję przespać się tutaj. Ogólnie była robiona rezerwacja wcześniej, ale nikt nic nie wiedział po przyjeździe. Pokój 5 osobowy bez ogrzewania (była to jesień - lało i było na dworze zimno), bo jak się okazało grzejniki zapowietrzone. Dodatkowo ktoś chodził i otwierał drzwi do pokojów (nie wiem w jakim celu). Łazienka pozostawia dużo do życzenia. Grzyb w kabinie, zimno, nie domykające się drzwi więc woda leci na podłogę. Ogolnie miejsce na jakąś "najebke" a nie na wypoczynek. Drzwi z dykty - wszystko słychać. Z mojej strony nieciekawe doświadczenie z tym miejscem.

  3. Bogumiła Potargowicz ★★★★★

    Mieliśmy przyjemność przez 5dni mieszkać w tymże miejscu. Nie rozumiem szczerze powiedziawszy tych kiepskich opinii. To campingi- czego się spodziewaliście? Hotelu 5gwiazdkowego? Dla mnie było wszystko co być powinno. Domki nie najnowsze ale zadbane, bez brudnej wody czy rozpadającego się kibelka, prysznic, umywalka, lustro itd. Łóżka faktycznie twarde ale dla mnie to akurat plus- zależy co lubisz. Basen, boisko do siatki, miejsce na ognisko - ze wszystkiego korzystaliśmy i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Dodam, że na wyjeździe byliśmy z dziećmi 10 i 12 lat- oni też chwalą. Mnie nic złego tam nie spotkało a wręcz przeciwnie- wypoczęłam i bawiłam się świetnie!

  1. Jakub Margas ★☆☆☆☆

    Jeśli wybierasz się na ognisko ze znajomymi, do lasu żeby dzieci sobie pobiegały, miejsce bardzo dobre. Całe jumanji zaczyna się gdy chcesz tam spędzić noc. Zdjęć komentować nie będę. Właściciel ewidentnie nie potrafi zorganizować prostych napraw, prostych ustaleń odnośnie usług. Nie wie co się dzieje w jego ośrodku...jak planujesz upoić się alkoholem możesz się tam wybrać jak nie, i liczysz na miło spędzony urlop, w fajnym domku, odradzam. DRAMAT!!! jedzenia nie komentuje są gusta i guściki, osobiście wybrałem się na śniadanie do pobliskiej żabki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ośrodek Wczasowy Dresso?

Ośrodek Wczasowy Dresso znajduje się przy 97-330 Sulejów, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ośrodek Wczasowy Dresso?

Można skontaktować się z Ośrodek Wczasowy Dresso pod numerem +48 602 613 595

Jak można dotrzeć do Ośrodek Wczasowy Dresso?

Do Ośrodek Wczasowy Dresso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements