Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu kamerzyście i fotografce za przepiękny film i zdjęcia z naszego wesela! Uchwycone zostały wszystkie najważniejsze momenty, a montaż filmu przerósł nasze oczekiwania! Świetna jakość obrazu i dźwięku, naturalne ujęcia, zero sztuczności – widać ogromne doświadczenie i pasję do tego, co robi. Kontakt od samego początku był bardzo profesjonalny i bezproblemowy, a podczas samego wesela kamerzysta był praktycznie niewidoczny, co pozwoliło gościom czuć się swobodnie. Efekt końcowy? Wzruszenia i uśmiechy za każdym razem, gdy odtwarzamy film i oglądamy zdjęcia!To pamiątka na całe życie ❤️ Z całego serca polecamy– lepiej trafić nie mogliśmy! Kinga i Łukasz
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Druć ★★★★★
-
Aleksandra B. ★★★★★
Zdecydowaliśmy się na dłuższy film realizowany przez dwóch operatorów i był to strzał w dziesiątkę. Mimo, że film jest długi, ogląda się go z przyjemnością i nie jest nudny, a muzyka jest idealnie dobrana do każdej sceny. Współpraca z Pawłem to była czysta przyjemność. Mamy cudowny film, którym uwielbiamy się chwalić. Gorąco polecamy!
-
Aleksandra Wołoszyn ★★★★★
Zdecydowaliśmy się na dłuższy film realizowany przez dwóch operatorów i był to strzał w dziesiątkę. Mimo, że film jest długi, ogląda się go z przyjemnością i nie jest nudny, a muzyka jest idealnie dobrana do każdej sceny. Współpraca z Pawłem to była czysta przyjemność. Mamy cudowny film, którym uwielbiamy się chwalić. Gorąco polecamy!
-
ed 0 be ★★★★★
Świetna realizacja, wsparcie na każdym kroku, Paweł ma niesamowite wyczucie, co pozwala mu wyłapać i uwiecznić najlepsze chwile. Dodatkowo emanuje niesamowitą energią. Trafione pomysły Pawła na materiał stworzyły nam wymarzony film ślubny!
-
Sylwia Maślińska ★★★★★
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. W dniu wesela firma ,,biegała" za Nami z kamerami, niczym za celebrytami. Byli w każdym miejscu i zawsze z Nami. Na Film czekaliśmy długo, ale był o naprawdę warto. Ujęcia z drona przepiękne, w filmie zostało ujęte wszystko co najważniejsze i najpiękniejsze. Polecamy z całego serducha.
-
Natalia Korzun ★★★★★
Chciałabym gorąco polecić Pawła, który wykonał nasz film ślubny. Od samego początku można było liczyć na szybki kontakt odnośnie podpisania umowy i ustalenia szczegółów. Jego profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w każdy szczegół były niesamowite. Nowoczesne ujęcia powodują że film zawiera najważniejsze momenty i nie zanudza. Polecam szczególnie jeśli chcecie mieć dobrze nagraną ceremonię z ślubu w cerkwi oraz piękne ujęcia z drona. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałe wspomnienia, które teraz możemy zachować na zawsze ☺️❤️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ppvideo.pl?
ppvideo.pl znajduje się przy Adama Kazanowskiego 17, 17-100 Bielsk Podlaski, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ppvideo.pl?
Można skontaktować się z ppvideo.pl pod numerem +48 660 498 745
Jak można dotrzeć do ppvideo.pl?
Do ppvideo.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku