Opinie

  1. Live School ★★★★★

    Super obsługa! Pan Artur dał z siebie wszystko aby nas w sobotę obsłużyć. Dziękujemy bardzo. Super miejsce, fajni ludzie, no i oczywiście Toyota Corolla kupiona... :-) Być może czasami trzeba tutaj trochę poczekać lub oddzwonią później i rzeczywiście czasami trzeba troszkę cierpliwości, ale to tylko dlatego że po prostu bardzo dużo się tutaj dzieje i jest bardzo dużo klientów. Ogólnie oceniam to miejsce jako pozytywnie zakręcone z przemiłymi pracownikami. Polecam serdecznie! Sebastian

  2. Mariusz Duchnowski ★☆☆☆☆

    Chaos organizacyjny, strata czasu i wątpliwy serwis Obsługa w tym salonie pozostawia wiele do życzenia. Próba dodzwonienia się tam to strata czasu – niekończąca się muzyka i "ping-pong" między recepcją a działem części, z którego i tak nikt nie odbiera. Zamiast pomocy, usłyszałem od pracownicy dziwne uwagi, że "to jest Toyota, a nie Lexus", co chyba miało usprawiedliwiać niższy standard? Co gorsza, gdy pojechałem tam osobiście, odesłano mnie z kwitkiem, informując o trwającym remoncie i zapraszając "za 4 dni". Na stronie internetowej kompletna cisza na ten temat. Widocznie salon wychodzi z założenia, że nie musi informować klientów o takich "drobnostkach" jak zamknięcie placówki. To zresztą nie pierwsza sytuacja, która podważa zaufanie do tego punktu. Kiedyś wypożyczyłem od nich auto do testów i wydano mi samochód z niewyważonymi kołami. Jak widać, problemy są tu nie tylko z komunikacją, ale i z dbałością o stan techniczny pojazdów. Bardzo nieprofesjonalne, wręcz zaściankowe podejście. Odradzam.

  3. Bogumił Broniek ★★★★★

    Super firma. Miałem przyjemność dwukrotnie być klientem. Pełen profesjonalizm. Sprawy moje prowadził P.Karol K. Wspaniały człowiek , życzliwy i uprzejmy. Polecam

  1. Henryk Rupnik ★★★★★

    Dzień dobry - bardzo długo rozważałem zakup nowego auta - wybralem Toyotę Corollę - Kilka spotkań z Panem Sławkiem A. - jazdy próbne - i w końcu jest - Corolla Cross hybryda 2025. Wielokrotne - czasami długie rozmowy . Pan Sławomir A.bardzo wnikliwie wszystko wyjaśniał, podpowiadał - mam Toyotę - żeby przyswoić i poznać to auto potrzeba czasu a czasami podpowiedzi - dzisiaj 20.09.25 odwiedziłem serwis Toyoty w Ostrołęce - spotkałem sympatycznego Pana Mateusza Ł. z serwisu - pomógł sparować kamery z telefonem, wyjaśnił wątpliwości podpowiedział jak dbać o samochòd jeśli długo stoi bez jazdy w garażu. Super obsługa - do tego salonu warto się wybrać nawet w sobotę - czeka tam sympatyczna obsługa ,fachowa podpowiedź. Polecam bardzo to miejsce. Pozdrawiam

  2. Daniel Wyszynski ★★★★★

    Na codzień mieszkamy w Warszawie i tutaj też korzystamy z serwisów Toyoty ale przez przypadek kupiliśmy samochód w Carolina Toyota Ostrołęka. Zostaliśmy super obsłużeni! Do dzisiaj opowiadamy znajomym o niesamowitej jakości obsługi klienta. Przy zakupie następnego samochodu zaczniemy poszukiwania właśnie w tym salonie. Bardzo polecam ten salon. Warto nadrobić kilka kilometrów żeby dostać dobrze obsłużonym.

  3. Patrycja Wasilewska ★★★★★

    Kupiliśmy z mężem samochód od pana Artura Kraszewskiego i jesteśmy bardzo zadowoleni z całej transakcji. Jazda próbna przebiegła bez pośpiechu, a doradztwo było na najwyższym poziomie. Pan Artur okazał się rzetelnym i uczciwym sprzedawcą. Polecamy każdemu, kto szuka auta i chce być dobrze obsłużony!

  1. Paulina Harasimczuk ★★★★★

    Bardzo polecam każdemu kto szuka używanego pewnego auta. Obsługa na najwyższym poziomie. Obsługiwał nas Pan Jacek. Odpowiadał na każde pytanie, jego wiedza i kompetencje są na najwyższym poziomie. Nie jesteśmy z Ostrołęki ale Pan Jacek był zawsze dyspozycyjny i zawsze chętny do pomocy. Kupiliśmy auto z gwarancją i które w 100 procentach spełniało nasze oczekiwania. Mieliśmy pewność że serwis zadbał każdy szczegół by auto wyjechało w stanie idealnym. Dziękujemy za pomoc! Polecam!

  2. Andrzej R. ★☆☆☆☆

    Przy zleceniu naprawy auta z OC sprawcy, zaproponowano auto zastępcze na bardzo kiepskim ubezpieczeniu z udziałem własnym przy szkodzie w wysokości 1500zł. Obsługa nie poinformowała telefonicznie ani mailowo o powyższym fakcie. Warunki wyszły dopiero przy podpisywaniu dokumentów. Zmarnowany czas i pieniądze na paliwo, ponieważ mam kawał drogi do nich. Auto oddałem do innego serwisu gdzie korzystanie z auta zastępczego nie naraża mnie na koszty i nieprzyjemności.

  3. Mariusz Daniluk ★★☆☆☆

    Druga wizyta na serwis olejowy w tym salonie, pierwsza w październiku 2024 roku - wszystko w porządku i szybko, około 1,5 godziny i po sprawie. Tym razem po dotarciu o 11:40 na wizytę umówioną na 12 dowiaduje się, że Pan ma mnie wpisanego na 13, ale twierdzi, że to nie problem i informuje, że cały serwis potrwa około 2,5-3 godziny. Po godzinie widzę, że samochód wyjechał juz z serwisu, więc spodziewałem się, że niedługo go odbiorę. Niestety kolejne dwie godziny samochód stał i czekał na sprzątanie. Finalnie wyszedłem z salonu po blisko 4 godzinach. Z całym szacunkiem, ale raczej nie tak to powinno wyglądać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Carolina Toyota Ostrołęka?

Carolina Toyota Ostrołęka znajduje się przy Warszawska 36, 07-410 Ostrołęka, Polska

Jaki jest numer telefonu do Carolina Toyota Ostrołęka?

Można skontaktować się z Carolina Toyota Ostrołęka pod numerem +48 297 664 233

Jak można dotrzeć do Carolina Toyota Ostrołęka?

Do Carolina Toyota Ostrołęka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements