Opinie

  1. Piotr Gmyrek ★★★★★

    Mieliśmy przyjemność korzystać przez kilka dni z restauracji Wejsunek. Doskonałe jedzenie i przemiła obsługa. Placki ziemniaczane oraz frytki to kulinarne dzieło sztuki. Ryby również wyborne. Polecam serdecznie.

  2. Pawel Szumowski ★★★★★

    Czas poza sezonem , szukamy w okolicach Rucianego miejsca na obiad. Wszystko w pozamykane. Mijamy Pensjonat Wejsunek w Restauracji świeci się światło, zajechać, nie zajechać, zero samochodów na parkingu , pewnie zamknięte. Ale myślę może zaryzykujemy. W środku bardzo ale to bardzo miła i sympatyczna obsługa. Jedzenie przygotowywane na bieżąco, bardzo pyszne za normalne pieniadze. Sandacz w sosie grzybowym oraz pomidorowa ze swoiskim makaronem to poezja smaku. Na koniec obiadu w podziekowaniu za wyrozumialosc iz nie bylo surowki z marchewki Szefowa kuchni zaserwowala pyszny puszysty i lekki srniczek. Cała rodzina zadowolona. Jakbym tu nie przyjechał to bym żałował. Polecam wszystkim którzy cenią sobie dobre jedzenie, profesjonalna obsługę oraz miła atmosferę. Na pewno tu wrócę.

  3. Teresa ★★★★★

    To świetne miejsce na wypoczynek położone wśród lasów i obok jeziora, zapewnia ciszę i spokój. Widoki są przepiękne a kuchnia zachwyca- szczególnie ryby podane z sosem grzybowym, smakują wybitnie. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Dodatkowym atutem są pobliskie ścieżki rowerowe, idealne na aktywne spędzanie czasu. Polecam z całego serca.

  1. Anna Pierzchała ★★★★★

    Spędziliśmy w tym miejscu dwa tygodnie i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. To już nasze drugie wakacje w Pensjonacie Wejsunek. Sporo inwestycji zostało zrobionych w domkach w tym sezonie. Domki mają nowe, bardzo ładne łazienki, nowe sofy. Aneks kuchenny jest bardzo dobrze wyposażony. Domki bardzo dobrze są posprzątane. Cały obiekt jest bardzo zadbany łącznie z plażą. Odnowiona została także stołówka. Najwspanialsza w ośrodku jednak jest obsługa. Zaczynając od Pani manager i obsługę restauracji po niezwykłe Panie sprzątające i Pana "złotą rączkę". Ci ludzie to wartość dodana do tego miejsca. Dbają o wczasowiczów i ich komfort. Z pewnością wrócimy w to miejsce. Jedynym minus pobytu to zatrważająca ilość psów w ośrodku. Niestety niektórzy właściciele nie zwracają uwagi na swoje zwierzaki. Psy biegają bez smyczy szczekając i strasząc małe dzieci, załatwiają się gdzie popadnie i niestety właściciele nie sprzątają po swoich pupilach i zmuszeni byli to robić pracownicy ośrodka - którym bardzo dziękuję, bo zawsze dbali o komfort wypoczywających. Może w przyszłym roku warto pomyśleć o regulaminie dla właścicieli czworonogów.

  2. Agnieszka Borowska ★★★★☆

    Domki położone w fajnej lokalizacji, blisko jeziora, blisko ścieżki rowerowej. W całości bardzo dużo wyposażenia, atrakcji dla dzieci, balia, ktoś ma dobry zamysł na rozwinięcie świetnego miejsca, ale... wiele rzeczy jest zaniedbanych w okolicy domków, dziurawa deska przed domem, dmuchańce okropnie brudne, tak samo sala zabaw obok restauracji. Śniadania przepyszne z bardzo dużym wyborem smacznych potraw, ale jednego dnia ciężko było wybrać czystą filiżankę bez osadu kawy, to samo z talerzami. Brak serwetek na stole, a stoliki przecierane śmierdzącą ścierką. Oba dania dnia w restauracji dziwnym trafem już się skończyły, same potrawy przeciętne. Potrzeba więcej uwagi poświęcić porządkowi i będzie idealnie.

  3. Marcin Pietraszewski ★★★★★

    To moja pierwsza opinia, którą wystawiam. Jedzenie jest przygotowane przez kompetentną osobę, widać że robi je doświadczony kucharz. Obsługa kelnerska również jest na bardzo wysokim poziomie. Spróbowałem kilka dań i każde było zadziwiające, smaczne.

  1. Izabella Szablanowska ★★★★★

    Jedzenie, po prostu rewelacyjne! Każde danie było pięknie podane i pełne smaku. Składniki świeże a kompozycje smakowe świetnie przemyślane, widać i czuć, że kucharze wkładają serce w to co robią. Obsługa uprzejma, uśmiechnięta i pomocna!

  2. Beata Niemiro-Wisniewska ★★★★★

    Cudowne miejsce z bardzo serdeczną obslugą od Pań sprzatajacych po obslugę restauracji i oczywiscie Pani manager. Pyszne jedzonko, wspaniale lody i cudowna Lilla robiąca swoje arcydzieła dla najmlodszych i nie tylko. Balia na zewnątrz uczynila nasze rodzinne wakacje jeszcze piękniejszymi. Mała plaza z placem zabaw i pomostem świetnie dla dzieciaków. Jesteśmy zachwyceni i za rok na pewno wrocimy. Zyczylibysmy sobie zeby w kazdym miejscu obsluga byla tak przyjemna i kulturalna jak u Was. Dziękujemy

  3. Marcin ★★★★★

    Byliśmy tutaj na obiedzie większą grupą. Nasza zupa rybna miała być lekko pikantna, ale nie była. Mimo to bardzo smaczna. Placek po węgiersku bardzo dobry. Kotlet z kurczaka z ziemniakami opiekanymi też bardzo dobry. Nie czekaliśmy jakoś specjalnie długo, ale też nie było dużego obłożenia. Obsługa duży plus.

  1. Maciej Es ★★★★★

    Przyjechaliśmy na długi weekend. Lokalizacja nad samym jeziorem z placem zabaw, licznymi pomostami, sklepem i kościółkiem za rogiem. Restauracja podaje naprawdę dobre jedzenie…każda pozycja z karty jest smaczna. Mieszkaliśmy w małym domku, który jest za mały, ale to było ostatnie dostępne miejsce. A sauna opalana drewnem i jezioro…cudo.Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pensjonat i Restauracja "Wejsunek"?

Pensjonat i Restauracja "Wejsunek" znajduje się przy 12-220 Wejsuny, Warmińsko-mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pensjonat i Restauracja "Wejsunek"?

Można skontaktować się z Pensjonat i Restauracja "Wejsunek" pod numerem +48 789 652 200

Jak można dotrzeć do Pensjonat i Restauracja "Wejsunek"?

Do Pensjonat i Restauracja "Wejsunek" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements