Opinie

  1. Dariusz Tulik ★★★☆☆

    Gościniec mazurski jest to sympatyczne miejsce niestety trochę jakby schowanwe przed turystami bo trzeba przejść przez kładke aby dostać się do gościńca mazurskiego lub maszerować trochę dalej z tym że uważać na przejeździe kolejowym i potem na prawo do gościńca mahzurskiego ten szczegółowy plan opis dla osób niepełnosprawnych, przydało by się aby ktoś z Google przyjechał i pokazał na mapie a tutejsze okolice bardzo miły pan właściciel ogólnie polecam dla osób na wózkach nieszczególnie ale ogólnie wypocząć można i również zgubić brzuszek.

  2. Marysia Jureczko ★★★★★

    Świetna baza wypadowa w okoliczne miejsca i atrakcje. Przemili właściciele, bardzo pomocni. Serdecznie polecam, chętnie tam wrócimy!

  3. Janek pozdro ★☆☆☆☆

    byłem w obiekcie 3 razy i wszystko było idealnie, nie miałem się kompletnie do czego przyczepić, do momentu w którym nie pojawił się problem ze strony pensjonatu. Generalnie pokoje są całkiem czyste. Miejsce parkingowe za zamykaną bramą na noc również bardzo na +. Obsługa natomiast to totalne dno, a raczej nie obsługa a sam gospodarz. To typ człowieka, który jest w porządku tylko wtedy kiedy nic się od niego nie chce (chyba, że chodzi o jakąś dodatkową opłatę za dodatkową usługę) Pan sprawia wbrew pozorą przyjazną i serdeczną osobę, natomiast to same pozory. W czasie naszego pobytu nocą w pokoju zaczęły pojawiać się osy. Na początku była jedna, potem dwie, trzy itd. aż do koło 10 owadów, zaczęły się dosłownie namnażać do takiego stopnia, że byliśmy w środku nocy (dzień przed odjazdem) zmuszeni opuścić pokój i udać się do samochodu w trosce o swoje bezpieczeństwo. Postanowiłem zadzwonić do gospodarza i poinformować go o zaistniałej sytuacji, twierdził że „do 20 minut podjedzie na miejsce i sprawdzimy razem” właściciel przyjechał oczywiście z 30 min opóźnieniem. Udaliśmy się do pokoju i zaproponowałem właścicielowi obiektu, żeby zwrócił mi pieniądze za jedną dobę w zamian za dosłownie nie przespaną noc, dzień przed powrotem do domu. Powiedziałem Gospodarzowi o całym incydencie i zaproponowałem zwrot, Jednak Pan bardzo się oburzył stwierdzając dosłownie: „że to jakaś moja głupia fanaberia”, „to naturalne, że mucha, pszczoła lata wlatują kiedy okno jest otwarte), powiedziałem Panu iż ma on obowiązek przygotować mi pokój, który jest dla mnie przede wszystkim bezpieczny. Na pytanie: „co gdybym był uczulony” Pan odpowiedział „to by był pan uczulony” stwierdził że: „szukam sobie wymówki” oraz zagroził że: „więcej u niego nie zagoszczę” mam wrażenie, że gspodarz sam nie rozumie swoich zobowiązań wedle klientów, nie wykazał żadnej pokory oraz chęci na dogadanie się. Uważa, że w jego obowiązku nie leży zapewnienia mi bezpiecznego pokoju bez „niechcianych gości”. Mimo że wynika to bezpośrednio z art. 471 Kodeksu cywilnego, Próbował wmówić mi, że skoro nic mnie nie ugryzło to przecież nic się nie stało i robię problem o nic. zarzucał mi, że powodem os było to, że zostawiłem otwarte okna w pokoju,(jednak po moim zamknięciu okien przez dobre 2 godziny nie było żadnej osy, pojawiły się dopiero po długim czasie) zastanówmy się czy to jest normalne, że w pokoju w pensjonacie nie można otworzyć okna w obawie o to że osy czy pszczoły wlecą nam do pokoju? Wcześniej chciałem zakupić dostęp do klimatyzacji, jednak pan odmówił mi ponieważ „baterie mu się rozlały” (cokolwiek to znaczy). Zaproponowałem aby wstawił siatki w okna jeśli jest tu taki problem jednak Pan stwierdził, że: „jest jak jest i inaczej nie będzie” na stwierdzenie, że jestem nie wyspany bo nie miałem możliwości snu w pokoju z obawy, że obudziłbym się rano pełen użądleń os, gospodarz stwierdził „że nic mi nie brakowało, żebym nie mógł spać bo przecież osa nie atakuje bez powodu” Cała sytuacja była tak żenująca ze strony właściciela, że odradzam każdemu przyjazdu w te miejsce bo gdy będziecie mieli jakiś problem, nie liczcie na pomoc ze strony właściciela, a raczej masę zarzutów waszej winy, manipulacji, głupich tekstów i prymitywizmu, a szkoda bo miejsce jest niedrogie, klimatyczne i bliskie natury a zarazem 2 min od centrum pieszo. Ostatecznie na szczęście udało się wynegocjować zwrot kosztów. Niestety ze względu na tak okropnego gospodarza nie polecam nikomu.

  1. Mikołaj Wisniewski ★★★★★

    Spokojne miejsce, warte swojej ceny. Fajna baza wypadowa dla rowerzystów, blisko do Mazurskiej Pętli Rowerowej. Rzut beretem do dwóch pięknych jezior. Polecamy serdecznie

  2. Angelika ★★★☆☆

    Zaletą jest lokalizacja - wszędzie blisko. Niestety czystość pozostawia wiele do życzenia. Jestem zdzwiona pozytywnymi opiniami pod tym względem - chyba, że w naszym terminie Pani już nie chciało się sprzątać... Pokoje są trochę prl-owskie, cena jest niska, ale w tej kwocie zdarzało nam się już odpoczywać w lepszych warunkach. Zalecałabym właścicielom inwestycję w nowe pościele i kołdry, bo jednak każdy na urlopie chce się wyspać w porządnym łóżku. Miejscowość fajna, spokojna okolica, ale w tym obiekcie raczej drugi raz się nie pojawimy.

  3. Robert bob-i ★★★★★

    Z czystym sumieniem mogę polecić pensjonat " Gościniec". Pokoje, WC, kuchnia utrzymane w czystości. Na terenie pensjonatu mamy do dyspozycji ( niektóre za dodatkową opłatą) miejsce na ognisko, grill, saunę( nowość) balię mazurską ( nowość). W pokojach ( nie wiem czy we wszystkich) zainstalowana klimatyzacja( za opłatą). W pokojach mamy do dyspozycji TV. W dolnej części domu znajduje się stołówka ( dwie duże lodówki, stoły, naczynia, kuchenka elektryczna, czajniki, TV). Na terenie posesji mamy miejsce dla samochodów, stoi również trampolina ogrodowa dla dzieci, które oprócz tego mogą skorzystać z publicznego małego placu zabaw znajdującego się praktycznie za ogrodzeniem. W pobliżu pensjonatu mamy serwis, wypożyczalnię rowerów...Jak dobrze pamiętam, to i u gospodarza pensjonatu są rowery. Dzięki kładce nad torami kolejowymi(stacja PKP Ruciane-Nida) , która jest za ogrodzeniem mamy bardzo blisko do sklepów( Żabka, Delikatesy) restauracji, portu.

  1. Tomek z Podlasia ★★★★★

    Moja ocena jest bardzo dobra. Ośrodek jest bardzo dobrze położony, blisko stacji PKP w Rucianem Nida. Może to być dobre miejsce wypadowe do zwiedzania Mazur, korzystania z atrakcji wodnych czy przejażdżek rowerowych po okolicy. Właściciel pomocny, komunikatywny i przyjemny. Pokoje czyste i całkiem duże. Dla gości jest balia z gorącą wodą na zewnątrz - ja co prawda z uwagi na upalny dzień nie korzystałem, ale pomysł dobry jak się trafi chłodniejszy dzień. Do dyspozycji gości jest stołówka do samodzielnego przygotowania posiłków. Mam w planach zwiedzanie okolic rowerem więc prawdopodobnie zatrzymam się ponownie w tym miejscu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pensjonat "Gościniec Mazurski". Ruciane-Nida?

Pensjonat "Gościniec Mazurski". Ruciane-Nida znajduje się przy Spacerowa 6, 12-220 Ruciane-Nida, Warmińsko-mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pensjonat "Gościniec Mazurski". Ruciane-Nida?

Można skontaktować się z Pensjonat "Gościniec Mazurski". Ruciane-Nida pod numerem +48 500 807 303

Jak można dotrzeć do Pensjonat "Gościniec Mazurski". Ruciane-Nida?

Do Pensjonat "Gościniec Mazurski". Ruciane-Nida można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements