Personel apteki mentalnie na poziomie obsługi w sklepie mięsnym z komedii Barei. Polecam każdemu kto chce się przenieść do minionej epoki.
Zdjęcia
Opinie
-
shadow66 Xyz ★☆☆☆☆
-
Marcin ★☆☆☆☆
Nie polecam apteki, jechałem 20km po maść dla dziecka. Pani dała mi zamiennik, który nie jest zalecany dla dzieci chociaż o to dopytałem, żeby mieć pewność.
-
Sylwia G ★★★☆☆
Na plus samoobsługa, ale panie tam pracujące jakby za karę.
-
Zofia Werner ★☆☆☆☆
Sklep nie jest przygotowany na handel, zakupy zrobione i Panie nie mają wydać ze 100zł. Tylko karta bo tak łatwo i nic nie trzeba robić. Powiedziały że nie muszą mi wydawać bo takie jest prawo, więc moja noga więcej tam nie postanie.
-
Agnieszka Ostrowska ★★★★★
Szczerze polecam tą aptekę. Panuje tam przyjazna atmosfera. Obsługa zawsze miła, zawsze mogę liczyć na pełen profesjonalizm z jej strony. Mam zaufanie do Pań farmaceutek tam pracujących, zawsze coś doradzą. To że apteka jest sabsługowa to ogromny jej plus. Od lat robię zakupy tylko w tej aptece.
-
Mefisto Nad Miastem ★★★★★
Uwielbiam tę aptekę i personel, który tam pracuje. Od wielu lat widać te same twarze, a personel zapewnia profesjonalną obsługę i służy zawsze poradą. Zawsze czuję tam przyjazną atmosferę. Niejednokrotnie mogłam liczyć na pomoc i wsparcie w trudnych sytuacjach. Apteka zwłaszcza po remoncie jest przepiękna, a dużym plusem jest duża część samoobsługowa. Zawsze kupię wszystko czego potrzebuję. Od lat jestem wierna tej samej aptece. Do tego wygodny parking przed wejściem też jest na plus! Pozdrawiam wszystkie Panie tam pracujące !
-
raz dwa trzy ★☆☆☆☆
Poszlam po tabletki ze starym pudełkiem. Czarno wlosa pulchna Pani wykorzystując mają nieuwagę , zamiast wyrzucić stare a dac mi nowo kupione tabletki bezczelnie zamienila pudelka! Wróciłam tam po dosłownie minucie żeby kupić coś jeszcze. Pani oczywiście z uśmiechem sprzedała mi następną rzecz i nawet nie wspomniała o tym ze zostawiłam nowe pudełko tabletek. O tym ze mam stare puste zorientowałam się dopiero następnego dnia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Arkadia, Nowa Farmacja?
Apteka Arkadia, Nowa Farmacja znajduje się przy Wierzbna 9, 16-300 Augustów, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Arkadia, Nowa Farmacja?
Można skontaktować się z Apteka Arkadia, Nowa Farmacja pod numerem +48 876 437 676
Jak można dotrzeć do Apteka Arkadia, Nowa Farmacja?
Do Apteka Arkadia, Nowa Farmacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku