Opinie

  1. Kubx_Sokół 11 ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa chciała mnie wyrzucić ze sklepu dlatego że śmialiśmy z jakiegoś gościa który chwalił się że zapłodnił 17 łatkę słaby sprzęt i drogie ceny co najlepsze pracownik który chciał nas wyrzucić był pijany nie polecam.

  2. Pedro Pedro ★☆☆☆☆

    Nie polecam jeśli chodzi o jakość i reklamację.

  3. Adam M. ★☆☆☆☆

    Szkoda czasu. Dziecięce buty trekkingowe po kilku dniach chodzenia (3-4) wyglądały jakby były używane co najmniej kilka lat. Materiał z którego zostały zrobione nie wiem jak można określić ale to się nawet nie nadaje na szmaty. Oczywiście reklamacja nie uwzględniona bo wg sklepu wszystko jest ok i to wina użytkownika że w nich chodził. IE wiem pewnie w butach trekkingowych należy tylko chodzić w domu jak w kapciach.

  1. Tomas Poj ★★★☆☆

    Butów w rozmiarze 46 prawie nie da się znaleźć

  2. Hanna Tyńska ★☆☆☆☆

    Sklep beznadziejny. Sprzedaja uszkodzony towar bez opakowania a nastepnie odmawiaja reklamacji, w tym reklmacji przez rzecznika praw konsumenta. Odradzam zakupy w tym sklepie. Widzę ze nie ja pierwsza spotykam się z tym problemem. Sklep nie uznaje żadnych reklamacji. Dobrze wiedzieć na przyszłość. Szkoda ze nie poczytałam wcześniej

  3. Zbigniew Podróżuje ★★★★☆

    Sklep sportowy bardzo duży, czysty i dobrze wyposażony – szeroki wybór sprzętu, wszystko zadbane i uporządkowane. Niestety, spotkałem się z bardzo nieprofesjonalnym podejściem ze strony obsługi. Pani ekspedientka odmówiła zeskanowania mojej karty klubowicza, twierdząc, że „i tak nic ona nie daje”, a na pytanie, czy sklep honoruje Kartę Dużej Rodziny (KDR), odpowiedziała, że „nie honorują”. Tymczasem sprawdziłem, że program Karty Dużej Rodziny jest oficjalnie uznawany przez sieć.

  1. Aga Demb ★★★★★

    Sklep sportowy w miejskiej galerii. Duży, zatem również wybór towarów duży. Sieciówka, bywają dobre promocje. Miła, pomocna obsługa.Można kupić sprzęt do wielu sportów od piłki noznej po hokej.

  2. Louis Cypher ★☆☆☆☆

    Dramat, pomijam bałagan, poprzewieszane i pomieszane sztuki odzieży i obuwia. Migają się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za reklamację czy wymianę towaru. Zdaję sobie sprawę, że trzymają stronę chlebodawcy ale to lekceważenie klienta w obecnych czasach to istny ewenement. Niemal każdorazowo tworzony jest jakiś problem - a to nie ma zwrotu, a to nie wymienią towaru zakupionego w sieci, to nie taki dowód zakupu, to paragon, to faktura, to potwierdzenie transakcji. Budują problemy jak bobry żeremie. Największą porażką jest jednak zbita przy kasie i zajęta rozmówkami obsługa - leniwa i mało zainteresowana pomocą klientowi. Szkoda nerwów. Szczerze odradzam. Lepiej skoczyć do Olecka gdzie sytuacja ma się o dwa nieba lepiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Martes Sport?

Martes Sport znajduje się przy Generała Józefa Dwernickiego 15, 16-400 Suwałki, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Martes Sport?

Można skontaktować się z Martes Sport pod numerem +48 509 832 439

Jak można dotrzeć do Martes Sport?

Do Martes Sport można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements