Opinie

  1. Katarzyna Chojnowska ★★★★★

    Bardzo polecam wizyty u dr. Kawki Przemiła i rzetelna obsługa każdej pacjentki, dużo poświęconego czasu .

  2. Paulina. “Rogaliczek” ★★★★★

    Polecam z całego ❤️ Pobieranie krwi na wysokim poziomie Bez kolejek Ceny przystępne

  3. Katarzyna Kuczynska ★★★★★

    Serdecznie polecam. Pani Martyna-fizjoterapeutka Anioł z cudownym podejściem do malucha i z ogromną wiedzą. pani Danuta- kobieta z powołaniem, służy pomocą i radą. Profesjonalna i empatyczna opieka w jednym miejscu!

  1. Megi Ragi ★★★★☆

    Wizyta super,miła atmosfera bardzo profesjonalnie.Zastanaeia mnie tylko fakt że wyniki cytologii nie są udostępnione mimo że zostało za nie zapłacone. Wymagana jest kolejna wizyta z lekarzem który odczyta wynik a to dodatkowy niepotrzebny koszt (jeśli wszystko jest ok).Trochę naciąganie chyba :-( Wszystko poza tym super, bardzo miła atmosfera

  2. Edyta Zyskowska ★★★★★

    Jestem zadowolona z usług jakie mogę otrzymać w tym miejscu. Wszystko odbywa się profesjonalnie. Ginekolog to lekarz o wysokiej kulturze, który ma czas wytłumaczyć kwestie zdrowotne pacjenta. Polecam

  3. Maria Miłtakis-Mazurek ★☆☆☆☆

    Zataiłam?????? O czym pani mówi???? Pani o nic mnie nie pytała!!!! ile razy, gdzie i kiedy... Nic...nothing!!!!!! Pierwszy raz umówiła się pani telefonicznie, żebym przyjechała z próbkami i tyle, przyjechałam i guzik...... Drugi raz to samo: NIE odpowiadałam na żadne pytania, bo ich NIE BYŁO, więc co miałam zataić????? Znowu pani kłamie. To samo z ubliżaniem...nikomu nie ubliżałam...pokazywałam pani na biurku czarno na białym kolejny ....kolejny i kolejny raz zapisany przez was termin badania, bo pani kłamała, że nie pamięta...nie wie... Pytam: ile razy można nie wiedzieć???? Ile razy można umawiać się i nie wiedzieć....po co macie komputery, system???? mój numer telefonu .... Sprawdzić nie można??? zadzwonić nie można???? Poinformować nie można ???? Ja nie muszę wiedzieć, ile razy przysługuje mi badanie, bo i skąd mam to wiedzieć???? Odpowie mi pani na pytanie : skąd mam to wiedzieć???? Lekarz rodzinny powiedział mi ,że mi przysługuje...... nawet jeśli wprowadził mnie w błąd, to proszę mi nie ubliżać, że coś "zataiłam"!!!!

  1. Karolina Łepkowska ★★★★★

    Bardzo polecam szkołę rodzenia i wybór Pani Danusi na swoją położną. Miła i przyjemna atmosfera na zajęciach, a przede wszystkim komfortowa. Pani Danusia to ciepła i pomocną kobietka, na pomoc w problemach zawsze znajdzie czas. Polecam jeszcze raz!

  2. Dorota Grabowska ★★★★★

    Od dziecka pobranie krwi do badań było dla mnie ogromną traumą i po wielu latach, i testach punktów pobran tu czuje sie najbardziej swobodnie. Ostatnio nawet przełamałam się, aby dobrowolnie udać się na badanie krwi, bez obligatoryjnego skierowania od lekarza. ;) co mnie do tego skłaniło? oczywiście indywidualne podejście, poświęcony czas dla pacjenta, zrozumienie i doskonały kontakt! Na pewno polecam każdemu dla kogo pobranie krwi to życiowe wyzwanie :) ale tez dla wszystkich. Warto sie przekonac, że dbanie o wlasne zdrowie nie musi byc straszne i traumatyczne :) super, że jesteście w tak małym mieście i na pewno będe korzystała z oferowanych usług.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Danimed Centrum Medyczne Danuta Rydzewska?

Danimed Centrum Medyczne Danuta Rydzewska znajduje się przy Lawendowa 34, 19-200 Grajewo, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Danimed Centrum Medyczne Danuta Rydzewska?

Można skontaktować się z Danimed Centrum Medyczne Danuta Rydzewska pod numerem +48 501 495 292

Jak można dotrzeć do Danimed Centrum Medyczne Danuta Rydzewska?

Do Danimed Centrum Medyczne Danuta Rydzewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements